Şampuan ve Saç Kremleri John frieda rnleri

Dün brilliant brunette shine release volumızıng şampuanını ve brilliant brunette liht reflecting moısturızıng bakım kremini aldım ikiside 22 tl di . toplam 44 tl verdim yani denicem şimdi kullanıp yorumu yazarım.

Bende saç bakım yağını kullanıyorum gayet güzel saçlarım yumuşacık olur tek kötü yanı çabuk yağlanıyor =) :KK34:

ben john freidanın maskesini kullanıyorum ve çok memnunum. genellikle fön çektireceğim zamanlarda yani haftada 1 sefer falan kullanıyorum. yağlanma falan yapmıyor. bence o saçın yapısıyla ilgili bir durum. saçım sarıydı kahveye dönünce bakıma ihtiyaç duydum ve bu ürünü aldım. çok memnun kaldım. bir de daha kolay açılıyor bu ürünü uygulayınca saçım. şampuan ve saç kremini de almak istiyorum ama fiyatları beni ürkütüyor. saç bakım maskesi bitince de kahve saçları parlaklaştıran bir ürünü var shock sanırım. ondan alıcam. bu üründen kullanan varmıydı aranızda

Saçlarım iri dalgalı, kıvırcığa yakın. Dün şampuanını ve kremini aldım, dün yıkadım ilk kez. İlk kullanımda çok beğendim. Gerçekten nemlendi saçlarım ve kıvırcıkları canlandı ve arttı. Kullanmaya devam edeceğim. Ben beğendim.

şimdi ismini hatrlayamadım ama sarı ve mor tüpte olan serumunu kullanıyorum. İkiside var ben çk memnum ciddi anlamda saç uçlarını koruyor ve kırılmasını önlüyor. Saçlarım nemliyken fındık kadar uçlarına yediriyorum zaten sürdükten hemen sonra hemen dümdüz oluyo parlıyo yurtdışındada fiyatları çok uygun giden arkadaşlarımdan istiyorum 5 dolar :)

ben hacim verme özellikli olanını kullandım bukdr kötü şampuan olamazzzz , akşam duş alıp şekil verip yattım sabah kalktığımda saçlarımın alnıma yakın olankısımları kat kat olmuş ve düzelmiyorrrr vasattt ötesi bence ilk an güzel görünüyor ama sonra berbatttt

X