Selülit Kabak Lifi Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
merhaba arkadaşlar
tatilden yeni döndüm. o yüzden yazamadım. kabak lifi ve sabuna devam. 2günde 1. bazen hergün. dediğim gibi vücudum sertleşti ama selülitlerim duruyor. zaten 2 ayda bitmesini beklemiyuom. ama devam.

lütfen sizlerde yazmaya devam edin.bu bölüme bitmesin.

ben de kabak lifiyle mecitefendi yosun sabunu kullanmaya başladım yosun sabununu daha uzun süredir kullanıyorum ama sanki çok kurutuyor banyodan çıkınca selülit yagı ve kremi sürüyorum ama vücudun nemini alması da başlı başına selülit sebbei değil mi?.sanki antioksidanlı bir meyve özlü,yumuşak nemlendiren bir duş jeli kullansak daha mı iyi olur?

ben kuruluk hissetmedim ama cildim taş gibi ve yumuşacık oluyor. bu arada 2,5 ay mecitefendinin selülit yağını kullandım. banamısın demedi selülitler. ondanda bir hayıor çıkmadı yani. şu an sadece sabun ve kabak lifine devam. bakalım ne olacak. belki aylarca kullanınca fayda edecek.

SAVON SERA ( NATUREL BıTKıSEL ) TRANSPARENT KABAK LıFLı SABUN

ıçinde kullanım boyunca şeffalığını kaybetmeyip E vitamini takviyesi ile cildi besleyen sabun ile sülülit kaşıntı ve mantar tedavisine yardımcı kabak lifi bir arada kullanılmıştır. Cildin üst tabakasında bulunan ölü deri dokularının atılıp temizlenmesi ile derinin solunumunun kolaylaştırılması ayrıca bu bölgeye yerleştirilmiş bulunan zararlı bakterilerin deriden atılmasında büyük fayda sağlanmıştır. Selülit problemi olan bayanlarda bölgeye uygulanan masajla kan dolaşımının hızlandırılıp tedaviye hazır haline getirilmesinde önemli derecede yardımcı olur.
xxxxxxxxxxxxxxxxx bu siteye bir bakar mısınız? şenay akay çıkmış reklamlarına. bu sabun galiba farklı.kullanan var mı arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[/B][/COLOR]

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın arkadaşlar..
bende aldım bu kabak lifinden ve mecitefendi selülit sabunundan..
satan aktar sabunların içinde en iyisi budur dedi hatta ben söylemeden kabak lifini de kendisi verdi bu ikisini birlikte kullanın dedi.
2 gün oldu başlayalı.
duştan çıktıktan sonra at kestanesi yağıyla masaj yapıyorum ben birde..
masaj aleti aldım belki duyanınız kullananınız vardır Celluless diye bi alet vakumlu..ne halt yiyceğimi şaşırmış olduğumdan halen arayıştayım :)
acaba bu at kestanesi yağı yerine daha faydalı bi yağmı alsam ?? :))) var mı önerebileceğiniz bişey ?

kabak lifi ve yosun sabununu birlikte kullanmaya başladım
bakalım nasıl olcak gamyoncuiremsu

gerçekten kabak lifi bile tek başına bende selülitlerimde hafifletme yaptı.gerçi bende az miktarda selülit var ama yinede engellemek lazım.ben birde portakal,kekik,biberiye yağının selülitlere iyi geldiğini biliyorum..birde türk kahvesinin telvesiyle masajla selülitli bölgeye yedirilip strecle sarılmasını duymuştum..ben daha deneyemedim ama deneyenler olursa sonuçları bekleriz...a.s

arkadaşlar kabak lifinin fiyatı normalde 5 ytl ama istanbulda kipa die bi alışveriş merkesi var indirimde şuan fiyatıda inanılmayacak derecede ucu 2 ytl bayada büyük almak isteyenlere önerilir 2 tane aldım ben opuyorumnanaktan

arkadaşlar ben keselenmeye yeni başladım ama hiç kir çıkmıyo garip diil mi? uygulama sırası mı yanlış acaba. önce saçımı şampuanlıyorum, sonra yosun sabunuyla lifleniyorum en son da kabak lifiyle keseleniyorum. nasıl sizce bu sıra?

arkadaşlar ben keselenmeye yeni başladım ama hiç kir çıkmıyo garip diil mi? uygulama sırası mı yanlış acaba. önce saçımı şampuanlıyorum, sonra yosun sabunuyla lifleniyorum en son da kabak lifiyle keseleniyorum. nasıl sizce bu sıra?

ben kendi uygulamamı tarif edeyim canım ilk önce vücut ıslandıktan sonra keseye başlıyorum bu arada kirlerde çıkıyor zaten keseye başlayınca vücudunda gözenekler açılacaktır sonrasında yosun sabunumu sürüyorum bu sırada bir gerginlik oluyor karın bölgende ve bacaklarında bir sıkılık hissediyorsun en sonda saçımı yıkayıp çıkıyorum yerimseniben

ben kendi uygulamamı tarif edeyim canım ilk önce vücut ıslandıktan sonra keseye başlıyorum bu arada kirlerde çıkıyor zaten keseye başlayınca vücudunda gözenekler açılacaktır sonrasında yosun sabunumu sürüyorum bu sırada bir gerginlik oluyor karın bölgende ve bacaklarında bir sıkılık hissediyorsun en sonda saçımı yıkayıp çıkıyorum yerimseniben

çok teşekkür ederim canım. bugün senin uyguladığın şekilde deneyeceğim.

ayy bende mutlaka alıp denemeliyim,teşekkürler tavsiyeler içinopuyorumnanaktan

bende 3 gündür kabak lifi kullanıyorum ve şiddetli bir sıkılaşma hissediyorum :)

arkadaşlar paylaşım için teşekkürler kabak lifini çok merak ettim bende alıp mutlaka deneyeceğim...

kızlar bende kullanırım kabak lifini
hatta yağlanırım sporumu yaparım sonra gelir duş sırasında yosun sabunu ile keselenirim
ama aklıma takıldı,çatlakları azdırır mı kese?

kızlar bende kullanırım kabak lifini
hatta yağlanırım sporumu yaparım sonra gelir duş sırasında yosun sabunu ile keselenirim
ama aklıma takıldı,çatlakları azdırır mı kese?

aynı şeyi bende düşündüm yaa acaba çatlaklarımı çoğaltırmı die ama suna dumankaya bi prgramda demiştiki çatlaklar iiçin işte haftada bir kese yapın falan demişti heralde faydalı :S

aynı şeyi bende düşündüm yaa acaba çatlaklarımı çoğaltırmı die ama suna dumankaya bi prgramda demiştiki çatlaklar iiçin işte haftada bir kese yapın falan demişti heralde faydalı :S

buraya yazdıktan sonra araştırdım biraz
evet çatlaklar içinde kese öneriyorlar
ama bu seferde varisleri azdırıyormuş:bbo:

ben de bugün aldım başlayacağım, daha önceden başlayanlar hala devam ediyor mu acaba? etkiler nasıl biraz gaza getirin beni de üşenmeyeyim ya :KK70:

X