Saç Kesim Şekilleri kabaran saçlara çözümm :))

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ayyh bende bugün sürdüm.tmm kullanım olarak güzel bişi demiyorum ona... ama sürekli saçıma elimi attığım için elim yağ oluyo....dolayısıyle dokunduğum heryer :kedi:

sen benim söylediğim ürünü dene canım banyodan önce sürüp15 dk bekletip yıkıyorsun sonrasında yaglı bir görünümde oluşmuyor.kabarmıyor hiç olmazsa dalgalarıda güzel ve dolgun gösteriyor

bu BLG kaç para canım, netten başka yerde satılıyormu?

gldnmz çok teşekkür ederim ben artık başıma bela kabaran saçlarıma bi çözüm buldum gerçekten harika bir çözüm yıllardır aradığım şey buymuş demekkidelikafadulden:sm_cool: çok teşekkür ederim b bilgiyi paylaşıp başı saçlarıyl dertte olan bu kızı sevindirdiğin için a.s.

BLG saç bakım yağı 20 TL.Bilemiyorum başka yerde de satılıyormu, ben netten aldım.uzun sürede gidiyor.2.şişeyi de aldım,duştan önce sürüyorum saçlarıma,az bekletip yıkıyorum.ertesi günü bile saçlarım pırıl pırıl parlıyor.röflelerimde çok yıpratmıştı ,uçları yanık gibi duruyordu, bu görüntüden de kurtuldum.en güzelide bonus gibi kabarmıyor artıkzemuszemus

cnım bunu beklettikten sonra saçı tekrar şampuanlıyomusun yoksa durlayıp bırakıyomusun.

Arkadaşlar ben de Johnson's Baby bebe yağını kullandım. Hayal ettiğim sonucu aldığımı söyleyemeyeceğim...
Gece saçlarımı yıkayıp hafif kuruladıktan sonra nemli saçlarıma uyguladım bir miktar. Tabi oldukça yağlıydı ilk sürdüğümde:KK70: Mecburen gece havluyla yattım.Sabah kalktığımda o yağlılık gitmişti ve gerçekten parlaktı saçlarım. Ama nasıl desem bence biraz fazla parlaktı o gün herkes saçların mı yağlanmış dedi... Bir de benim saçlarım lüle lüledir makarna gibi.Yağı kullandığımda tel tel ayrıldı lüleler. Lüle lüle değil de tel tel kıvırcık sevenler memnun kalabilir. Elektriklenme kesinlikle yoktu.Ve oldukça yumuşak yapıyor.Bu da artılarından birisi...

Arkadaşlar ben de Johnson's Baby bebe yağını kullandım. Hayal ettiğim sonucu aldığımı söyleyemeyeceğim...
Gece saçlarımı yıkayıp hafif kuruladıktan sonra nemli saçlarıma uyguladım bir miktar. Tabi oldukça yağlıydı ilk sürdüğümde:KK70: Mecburen gece havluyla yattım.Sabah kalktığımda o yağlılık gitmişti ve gerçekten parlaktı saçlarım. Ama nasıl desem bence biraz fazla parlaktı o gün herkes saçların mı yağlanmış dedi... Bir de benim saçlarım lüle lüledir makarna gibi.Yağı kullandığımda tel tel ayrıldı lüleler. Lüle lüle değil de tel tel kıvırcık sevenler memnun kalabilir. Elektriklenme kesinlikle yoktu.Ve oldukça yumuşak yapıyor.Bu da artılarından birisi...

Slm pepper, benim saclarim ayni seninki gibi, ne dalgali ne kivircik, TAM tarif ettigin gibi lüle lüle, makarna gibi. opuyorumnanaktan dedigin gibi, cok yagli olur oylede yaa. Cokmu caldin o yagdan?

Slm pepper, benim saclarim ayni seninki gibi, ne dalgali ne kivircik, TAM tarif ettigin gibi lüle lüle, makarna gibi. opuyorumnanaktan dedigin gibi, cok yagli olur oylede yaa. Cokmu caldin o yagdan?

Merhaba...
Kusura bakma bayadır girmemiştim ancak gördüm bunu:kedi:
Yani dediğim gibi ilk sürdüğümde oldukça yağlıydı ama gece boyunca saçlar yağı emdi hatta havlu da hiç yağlı değildi yani...
Saçım da sabah kalktığımda yağlı değildi,defalarca kontrol ettim.
Ama görünüş itibariyle - en azından benim saçımda - fazla parlak oldu, yani doğal durmuyordu.
Jöle sürmüşsün gibi ya da yağlanmış gibi.
E benim de jöle falan kullanmadığımı herkes bilir. Öyle olunca da "saçın yağlanmış" muhabbetine maruz kaldım bir daha da kullanmadım.
Ay çok uzattım sanırım ama:eek:
Çok sürdüğümü de düşünmüyorum açıkçası hatta mümkün olduğunca az döktüm elime sonra elimde bolca yaydım sonra saça sürdüm.
Bol şanslar yerimseniben

ben çok memnun kaldım harika bir buluş bu teşekkürler...

Bebe yağını denedm ben hiç memnun kalmadım saçım yine kabarmaya devam etti sonra bir kozmetikçiden saç bakım yağı aldım oda aynı şekilde kabarıyo işte önğne geçemiyorum birde bebe yağı saça sürülünce sanki saçların kirli gibi duruyo :sinifsinif:

bende almayı şünüyorum ama rahat edemem öyle yağlı yağlı diye almadım markete gidince elip gidip gidip geri gelio :KK70:
alıcam en sonunda ama bakalım ne zmn

bende kullandım evet kabarmayı belirgin bir ölçüde önlüyor saç ıslakmış gibi duruyor bence güzel bir yöntem hoşuma gitti tek sorun elini saça attıkça yağ geliyor ama bence buna değer bayanssulusmile

en iyisi bebek yağı alırken yanında bit şampuanıda almak bitlenirsek hemen yıkarız saçlarıohaoldumsmile denemeye değer kabarık gezmekten iyidiralkisalkisalkis

saçım röfleli bişi olurmu şohpeni açtım çok merak ettim nasıl olucak die hemen yıkanıcam
sonucu yazarım bişi olurmu röfleden dolayı acaba:S
bilmiyorumkismile

aynı bihteri saçı gibi oldu aynı aynııııbayanssulusmilebayanssulusmile şimdilik hoş gözüküo arkadaşlar bakalım kabaracakkmmııııbilmiyorumkismile

öncelikle konu sahibine teşekkürlera.s bebek yağını kullandım epey işe yarıyor hani en azından şuana kadar kullandıklarımın içinde en iyisi:jeyyar: benim saçım ince telli gür ve dalgalı kıvırcık arası bi hali var ,bebek yağını kullandıktan sonra bukleler belirginleşti ve elektriklenme olmadı ama saçım o kadar çok ki açık bırakmaya gelmez yine de,ben de kıskaçlı tokayla yarıdan topladım , ablam görünce naptın saçına ne güzel kıvır kıvır olmuş dedi hihoyyyt doğal hali de bukleli ama kabarma ve elektriklenmeden dolayı belli olmuyodu daha çok yün yumağı gibi bi hali vardı:bbo: denemeyenlere tavsiye ederim fark ediyo:teytey:

X