Kaç kiloyla hamile kaldınız

İlk oğlumda 65 ile hamile kaldm 12 kg aldm 3ayda hepsi gitti normal doğum yaptım 3 kg doğdu İkinci oğlumda acil sezeryan oldum 60 ile hamile kaldım 16 kg aldm oda 3.200 doğdu bugn kırkımız çıktı 70 kiloyum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inş.

Ben 14 kg aldım bi 6-7 kgyu doğumda kaybederim diyodum sadece 1 kg kaybederek eve döndüm karnımında %80i küçuldü ...dogum yapalı 2 gün oldu benim gibi olan var mı aranızda ödem mi var acaba niye gitmedi bu kglar??

54 kilodan 72 kiloya çıktım şu an yine 54 üm ama :KK52:evlendiğimde 46 kiloyduım yani hamile kalmadan önce aldığım kilolar gitmiyoooooo

bende 75 kiloyla hamile kaldım.78 kiloyla doguma girdim.dogumdan 10gün sonrada 69 kiloya inmiştim.kızım 15gün erken dogdugu için 2.600 dogdu.şuanda kızım 4,5aylık ve ben 72 kiloyum geri aldım yani

52 kg ile hamile kaldim 65 kg oldum 40. Haftadayim henuz doguramadim ama bebegim 3700 kg ☺️

Ben 14 kg aldım bi 6-7 kgyu doğumda kaybederim diyodum sadece 1 kg kaybederek eve döndüm karnımında %80i küçuldü ...dogum yapalı 2 gün oldu benim gibi olan var mı aranızda ödem mi var acaba niye gitmedi bu kglar??

Evet cnm ödem var vucudunda zamanla aticak bende oyle olmustum

53 ile hamile kaldim 83 ile doguma gittim bebegim 4.300dogdu suan 10.aydayiz 20kilo verdim ama gobek hala 6 aylik hamile gibi

56 kilo ile hamile kaldım 37 hafta 3 günlükken doğum yaptım kilom 72 idi.
Normal doğumla 2798 kiloluk minik bir kız çocuğu doğurdum..ama şimdi maşallahı var kızımın 15 aylık olduk.

şimdi de 54 kiloyum.

53 ile hamile kaldım. 66 ile 37+2'de nişan kanamasi geldigi icin sezeryan dogum yaptım. Oglum 3900 kg doğdu. Su an nerdeyse 8 ay oldu ben ise 58 kiloyum. Sütüm bol olsun diye deli gibi besleniyorum. Üstüme dogumdan önceki kıyafetlerim olmasa da bu halim ile memnunum sadece su ayva gobek kalmasaydı !!! 😊

58 kiloyla hamile kaldım. 75 kiloyla doğum yaptım. Bebeğim 3,5 kilo doğdu. Şu an 52 kiloyum.

46kiloydum hamile oldugumu ogrendigimde 68le doguma girdim oglis tersti sezaryen dogum yaptım 7bucuk aylık suan 50.kiloyum dahada wermek istemiyorum

merhaba gzmncrv hanım özel değilse size bi soru sorucam cvplarsanız sevinirim bende anne olmak istiyorum bi seneden beri uğraşıyoruz ama olmuyo çok doktora gittimm kilon yüzünden kalamıyosun dediler bu ara biraz kilo verdim vermeye devam ediyorum ama yinede olmuyo aşağı yukarı benim kilom sizin gibi bi tedavi uyguladınızmı daha doğrusu böyle bi sorunla karşılaştınız mı bebeğinizi sağlıkla büyütün inş
merhaba muahbbete nail oldum gercekten oyle stres yapıldıgı sürece olmuyor stres yapmayın Allahın iznşyle hersey olur

X