Çocuk Hastalıkları kacıncı ayda yüzüstü yatırmalı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
ewet hayatım ben yatarken bebeğim de yüzüstü yatıyodu.zaten ilk zamanlar çok kontrol ediyodum artık tik gibi olmuştu habire kalkıp yatağına bakıyodum bi ara eşim artık söylendi bana yeter bu kadar bakma diye ama küçük olduğu için bakıyodum.ama hep yüzüstü yattı.geceleri uyandın mı sen de kontrol edersin tabi ama walla benim oğlum 3 aya kadar bu şekilde yattı we çok rahat ettim ben de.Melek arkadaşım yorum yapmış ama çok küçük bi bebeği sırt üstü yatıramazsın o daha fena.3 aya kadar yatır ama daha sonra yan we sırt üstüne alıştır tabii.hep de yüz üstü gitmesin:)bu arada ben doktorumun tawsiyesinden yola çıkarak yorum yapıyorum çok memnun kaldığım için de sizlerle paylaştım.doktorum bana bu şekilde yatırmamaı söyledi we gerçekten de hem bebişim için hem de kendim için çok rahatlık oldu.sağlıcakla...
Merhaba.
Bizim doktor tam tersini soyledi yatirmayin diye. Doktorunuzun adi ne acaba. Istanbuldaysa ona gotmek isterim. Bizimki bana biraz ezberci gibi geliyor cunku

X