kaçıncı haftada karın artık şişmeye başlıyor sizde kaçıncı hafata bir fark oluştu...

ben 18. haftada hissetmeye başladım bebişin hareketlerini :) 22 haftalıkken artık hamile pantolanları almaya başladım. ayaktayken bir sorun yoktu ama otururken düğme yeri karnıma baskı yapmaya başlayınca rahatsız oldum bebeğe bişey olacak diye. şimdi kapatamıyorum düğmeleri.

az önce eşimin kardeşine fotoyu gösterdim, hiç belli değil dedi karnın :26: 6 ay bitti yahu, ceketten dolayı mı belli olmuyor anlamadım.. :KK49:

bende 9 haftalığım. çok gaz şişkinliği oluyo. eşim kesin ikiz üçüz bu ne göbek böyle deyip gülüyodu. taki bebişi görene kadar:) şimdilerde normale döndüm. 4.aya kadar göbiş çıkmaz diye düşünüyorum :)

Hayirli gunler ben 16haftalik hamileyim ama karnim sismedi ve son 3 haftadir dr. gitmiyorum acaba bisey var midir?

bende 17. haftadayım sanki 27 haftalıkmışım gibi.8. haftadan beri karnım hızla büyüyor.bende kronik kabızlık var onun etkisi fazla diye düşünüyorum.geçenlerde 16 haftalık birini gördüm benim hamile kalmadan önceki karnım gibiydi inanamadım.

Hayirli gunler ben 16haftalik hamileyim ama karnim sismedi ve son 3 haftadir dr. gitmiyorum acaba bisey var midir?

5 aydan sonra karın şişmeye başlıyor onun öncesinde ise karnın altında çok az bir bölgede hafif bi sertlik oluyor... bir sıkıntı yoksa başka konuda kafanıza takmayın bence... :KK49:

bende 19 haftalık hamıleyım cok azıcık bı karnım cıktı hamıleyım dıyorum kac aylık dıyorlar dört buçuk dıyorum. bakın tepkıler aynen şöyle aaaa hiç karnın yok nerde bu bebek!!!! ya kızlar ben mı anormalım yoksa bu tepkıleı vernler mı anlamadım sankı ıcımde daha dört aylıkken bebegım yarım kıloya bıle ulaşamayıp 250 300 gram arası ıken mıllet üç dört kılo bısey taşıdığımı sanıyo galıba. cok sınır bozucu degıl mı?? bu mılletı hıc anlamıyorum hıc etrafın tepkısı cok sınır edıyo ınsanı ya. ustelık bebegımın kılosu da gayet ıyı ve doktorum bır hafta onden takıp ettıgını soyledı.cok sukur sağlıklı.

Kizlar sakin karnim kucuk dye endse etmyn cnku bnmde karnimin cikmasi 6 ayi buldu 6. Aydan önce iücuk ayva gobek gibi duruyodu :-). Suan dogumuma sayili gunler kaldi halen daha oype karnim karpuz gbi degil :-) bebegm zayif degl 3000 gram boyuda 51 cm ama karnim 8 aylik gibi duruyo doktor amcamiz kizimiz braz kibar yuzden fazla kilo almamaya dikkat ediyo dedi bide bnimde ic karnim buyukmus :-) denizim prensesim dogsun da hayirlisiyla baska hicbsy umrumda dgl :-)

merhaba kızlar ben uzun zamandır üyeyim ve yazıları takip ediyorum ama hiç yazmamıştım ilk kezyazıyorum çünkü hamileyim :) 12. haftadayım haftaya ikili teste gireceğim dua ediyorum bişi çıkmasın diye. bu arada karnım bir an önce şlişsin istiyorum ne zaman şişecek ya. bana göre hiç böyle bir göbeğim olmamıştı. incecik belim vardı hiç göbeğim yoktu şimdi ise bildiğin göbekliyim

:nazar: valla kimse inanmaz ama benim 12. haftadan itibaren karnim sisti baya. Her gören maasallah diyordu erken cikmis. Doktorum bile şoktaydi :) birden hopladi benim karnim. Bu ikinci gebeligim ondan olabilir. Ama su an 4 aylik (16haftalik) bebisim fakat karnim acken bile maasallah :) yani bünyeye ve hamilelikten hamileliğe fark ediyor diyebilirim. Dip not: kilolu ve göbekli bir insan degilim. Ondan degil yani :KK9:

Bende 12 haftalik hamileyim dişardan bakilinca hamile olduğumu anlamiyolar ama kendim baktiğimda biraz belirginleştii...bende kocamann göbişimm olsunnn istiyorum hemen yaaa :KK43:(

bende karnım hemen çıksın istiyorum 17 haftalığım. hamile pantolonları büyük, benim kotlarım dar geliyor düğme kapanmıyor bende en üst düğmesi açık üstüne uzun şeyler giyerek idare etmeye çalışıyorum biraz daha büyüyene kadar.:KK15:

benimde bu hafta başında çıktı birden bire pantolonlarım olmmaya başladı bundan oncesine kadar karnım kucucuktu :KK70:
dun aldık annemle hamıle kıyafetı herseyım sıkmaya basladı

bende 8 haftalık hamileyim biraz göbeğim var,göbeğimde sertlikte var,allah hepimize bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin.

Kizlar ben de 9 haftalik hamikeyim kilolu bi bayanim oncedense gobis vardi ve bu ikinvi hamileligim birde bu sefer ikizler im olacak insallah benimde karnimi gorenler 4aylik falan zannediyolar gaz sikintim yok kabizlik yok ama neden bu kadar buyudu birden anlamadimm ilk hamileligim 3.5 -4aylikken belli olmustu bu sefer 2aylikken belli olmaya basladi sebebi ikiz olmalarimi yoksa ikinci gebelik ondanmi cevaplarinizi bekliyorum saskinimHoppa:110:

Ben de 11 haftalık hamileyim zayıfım zaten ama bulantıdan dolayı iyice zayıfladım göbeğim dümdüz akşm ymk yiyince karpuz fln şişiyo sadece sabah yine düz :) sizce geç mi çıkçak bnm karnım da. Zaten ay karnım keşke çıksa diyenlerden değilim ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi bana :)

Ben hamile kaldigimda 50 kg'dım. Ufak bi göbeğim vardı zaten 11 haftalık olduk suan dar giyince karnim hamile karni gibi durmaya başladı.

49 kiloyla hamile kaldım 20.haftadan sonra çıktı ama o da dar giyinince belli oluyordu. Hiç çıkmayacak sanıyordum ama çıkıyormuş :KK48:

Herkesin farklı oluyodur , benimde 18 haftadan sonra hafif çıktı ,hala eski kıyafetlerimi giyiyorum beş aylık olduk bakalm bundan sonra nasıl olcak ..

X