Kader'in minik bahçeli evi (:

güle güle otur canım çok şirin evin var...:KK16:herşey çok güzel..:21:
bu arada sende öylesin gördüm seni duvardaki resimden...:21::KK1:

güle güle otur canım çok şirin evin var...:KK16:herşey çok güzel..:21:
bu arada sende öylesin gördüm seni duvardaki resimden...:21::KK1:

Çok teşekkür ederim arkadaşım Allah cümlemize ağız tadı ile oturmayı nasip etsin herşeyden önce yuvasında :KK16:

Utandım şimdi :KK17: maşallah ne göz var sende de :KK9:

Çok teşekkür ederim arkadaşım Allah cümlemize ağız tadı ile oturmayı nasip etsin herşeyden önce yuvasında :KK16:

Utandım şimdi :KK17: maşallah ne göz var sende de :KK9:

amin amin canım....:KK16::KK16::KK16:
Allah banada ev nasip etsin inşallah...:KK16:
valla ben öyleyim nerde görülmicek şey var ben görürüm bazende gözüme soksan göremem..:KK9:

amin amin canım....:KK16::KK16::KK16:
Allah banada ev nasip etsin inşallah...:KK16:
valla ben öyleyim nerde görülmicek şey var ben görürüm bazende gözüme soksan göremem..:KK9:

Amin Rabbim herkesin gönlüne göre ev nasip etsin inşallah. Kiradakileri de kurtarsın :KK16:

Yaa ne güzel..

Ben çok saftrikimdir :KK9: Hiç dikkatli değilim görsel anlamda..

Liseden arkadaşımla bi arkadaşımıza gitmiştik.. Aaa bu halının aynısından senin ablanın evinde de var dimi ? dedi bana..

Kalakaldım öylece.. Çünkü ablamın halısını düşün düşün hatırlayamadım :KK9: Sonra gidince baktım evet aynısıymış :KK9:

Amin Rabbim herkesin gönlüne göre ev nasip etsin inşallah. Kiradakileri de kurtarsın :KK16:

Yaa ne güzel..

Ben çok saftrikimdir :KK9: Hiç dikkatli değilim görsel anlamda..

Liseden arkadaşımla bi arkadaşımıza gitmiştik.. Aaa bu halının aynısından senin ablanın evinde de var dimi ? dedi bana..

Kalakaldım öylece.. Çünkü ablamın halısını düşün düşün hatırlayamadım :KK9: Sonra gidince baktım evet aynısıymış :KK9:

amin...:KK16::KK16:

hadi yaa :KK9:bana sorsan şimdi ablanın evindeki halılar nasıl diye...
bende hatırlamam:KK53::KK9:

güzellik resmini albümüne koyda büyük halini göreyim...:KK9::KK52:

Anlaştık :KK9:

Ama ben konudan silmeyi bilmiyorum hem yasakmıymış neymiş..

Şey albüm yapayım , ordan yapıp silmeyi öğrendim :9
:

evet canım konudan paylaşma albüm yap ve sil sonrada ben yapayım ve sileyim..:KK9:

X