Kadın doğum doktoru idris koçak

cevherzulal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
4
1
28
samsun 19 mayıs fakultesinde kadın doğum doktoru kendısi aynı zamanda ankarada anlasmalı oldugu özel hrs hastanesınde tüp bebek yaptırıyor kendısı yapmıyo. bi arkadasım önerisiyle gittim. Keşke gitmeseydım dedirtti. Hayallerımı umutlarımı söndürdü kendisi. 2 sene sonra kendimi tüp bebek tedavısı için hzırlamıstım ama sonuc olarak malesef ki, travma geçirdigim için tekrar ne zamantedavi görebilirim bilmıyorum.
Muayene ederken bile çok kaba etti. Benı yumurta toplamaya hazırladı sonra Ankarada özel hrs hastanesıne yolladı orda yapıyormus devlette yapmayı sevmıyormus. Ama kendısı tedavıme gelmedi orda bülent berker yumurta topladı. Oda ztn pek ilgili birisi degil. Neyse idris kocağa transferden önce embrıyolarımızı genetiğe yollamak istedigimizi söyledik kabul etmek istemedi onun tedavi şekli bu şekildeymiş. İyide benim ve eşimin akraba tarafında engelli cocuklar var baktırmamız lazım. Bize ‘Ben bir tane transfer edecegim genetiğe yollamayın’ diyor daha embrıyoların 3.gününde oldugumuz halde. ztn 3 tane embrıyomuz vardı genetiğine bakılmadan transfer edersen diğerlerine baktırmanın ne anlamı var. ya o transfer ettigin engelli bir embrıyoysa. Buna baktırmak zorunda oldugumuzu söyledik bizi ikna edemeyince telefonu kapattı ve ondan sonra asla telefonlarıma bakmadı ve ilgilenmedi. Ve ben ohss sendromuna yakalandım çok acılar cektim bu durumdayken bile telefonlarıma bakmadı ilgilenmedi muayenehanesıne gittigmde bıle genetiğe yolladıgım için laf soktu.transfer etse bıle tedavi gördüğüm için tutunmazdı ki okdar ılac içiyordum Ve genetik sonucları cıktı sonuclar da 3 embrıyomunda tranfere uygun olmadıgı çünkü genetik bozukluk oldugu ortaya cıktı. Simdi eger onlardan birini bana transfer etseydı ve okdr hormon ilacı kullandıgım için o bebek tutunsaydı bunun hesabını nasıl verecektiniz idris koçak. Size asla hakkım helal degildir iyiki size güvenip transfer olmamısım. Benım gibi kaç kişiye bunu yapmıs bide sonradan bana ulastılar. Bilseydım asla ama asla bu doktora gitmezdim. Sadece aldıkları paraya bakıp umutlarımızla oynadılar.

Adınıza hem üzüldüm hem sevindim doktora güvenmeyip genetiği yolladığınız için bende davut hocaya gitmiştim hsg çektirmeden aşılama yaptı hemde 2 kere sonra hsg çektirdik tüplerin biri kapalı çıktı boş boşuna hem ilaç kullandım hem umutlarım gitti ayrıca 5 6 ay boşuna zaman kaybı oldu gerçekten çok ilgisiz doktorlar şuan ne düşüyorsunuz bilmem ama sonra medicalparkda pervin karli hocayla görüştüm çok şükür beni çok bilgilendirdi tup bebek önerdi ve şuan çok şükür hamileyim fakulte malesef uzatmaktan başka bisey yapmiyolar ve özele göre daha çok paracilar gibi geldi inşallah hakkında hayırlısı olur sen yazınca bi içimi dökmüş gibi oldum 😂🙏

Adınıza hem üzüldüm hem sevindim doktora güvenmeyip genetiği yolladığınız için bende davut hocaya gitmiştim hsg çektirmeden aşılama yaptı hemde 2 kere sonra hsg çektirdik tüplerin biri kapalı çıktı boş boşuna hem ilaç kullandım hem umutlarım gitti ayrıca 5 6 ay boşuna zaman kaybı oldu gerçekten çok ilgisiz doktorlar şuan ne düşüyorsunuz bilmem ama sonra medicalparkda pervin karli hocayla görüştüm çok şükür beni çok bilgilendirdi tup bebek önerdi ve şuan çok şükür hamileyim fakulte malesef uzatmaktan başka bisey yapmiyolar ve özele göre daha çok paracilar gibi geldi inşallah hakkında hayırlısı olur sen yazınca bi içimi dökmüş gibi oldum 😂🙏
Cok teşekkür ederm ♥️kaç aydır içimde tutuyorum bunları paylasmak banada iyi geldi. O doktorlar umursuzca hayatlrına aynı şekılde devam ediyorlar ama ben hala bunun izlerini taşıyorum ve kötü hissediyorum. İnsallah atlatacağım 🤲 ilk davut hocayla görüşmüştüm içime sinmedigi için idris kocaga gittim ne manaysa yani. Keşke fakülteye hiç ayagımı basmasaydım. Medikal park aklımın köşesinde duydum bikaç kişiden daha cok teşekkrler🥰

Cok teşekkür ederm ♥️kaç aydır içimde tutuyorum bunları paylasmak banada iyi geldi. O doktorlar umursuzca hayatlrına aynı şekılde devam ediyorlar ama ben hala bunun izlerini taşıyorum ve kötü hissediyorum. İnsallah atlatacağım 🤲 ilk davut hocayla görüşmüştüm içime sinmedigi için idris kocaga gittim ne manaysa yani. Keşke fakülteye hiç ayagımı basmasaydım. Medikal park aklımın köşesinde duydum bikaç kişiden daha cok teşekkrler🥰
Kesinlikle sadece saatlerini doldurmak için duruyorlar gibi hiç bisey söylemiyorlar inşallah atlatirsin bu günleri de Allahim en yakın zamanda kucağınıza doldurur inşallah 🙏🌸

X