Kadın doğum

Dalga geçilecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Heleki konu buysa. Doktor kontrolüm var gebelik tedavisi görüyorum neden çağırdığını anlamak için sizlere danışıyorum.

Bir haftalık gebelik testlerde bile belli olmuyor çoğu zaman tabikide belli olmaz. Önce kese gözüküyor o da 4 5 haftada gözüküyor
Geçen hafta gittiğimde yumurtanın içinde sıvı var döllenmede olabilir çatlama sıvısıda demişti. Bu hafta onu tespit edebilirmi onu merak ettim açıkçası

Dalga geçilecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Heleki konu buysa. Doktor kontrolüm var gebelik tedavisi görüyorum neden çağırdığını anlamak için sizlere danışıyorum.
Çok saçma bir soru sormuşsunuz. Önce gebelik hakkında biraz okuma yapıp bilgi mi edinseniz acaba?

Geçen hafta gittiğimde yumurtanın içinde sıvı var döllenmede olabilir çatlama sıvısıda demişti. Bu hafta onu tespit edebilirmi onu merak ettim açıkçası
Yumurta takibinde sadece yumurtanın çatlayıp çatlamadığını görür onun dışında bir fikir belirtemez doktor gerisini bekleyeceğiz diyor. Ya adet olursun ya da adete yakın test yapıp öprenebilirsin ancak

X