Kadınlar Kulübüne Özel Anket Yarışması

Kadınlar Kulübü Özel Anketİ

• 1. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 12 9,2%
  • 2. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 3 2,3%
  • 3. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 6 4,6%
  • 4. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 9 6,9%
  • 5. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 51 39,2%
  • 6. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 4 3,1%
  • 7. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 28 21,5%
  • 8. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 17 13,1%

• Ankete Katılan
    130
Anketlerin hepsi güzel; ama bazıları beni gülmekten helak etti. Yaratıcılarını kutlamak gerek. Güçlü bir mizah duygusuna sahip oldukları kesin.
Berşulem, ellerine sağlık canım. Son zamanların en eğlenceli yarışması oldu bu...

çok uzundu anlayarak okumaya çalıştım hepsi güzel emeğinize sağlık
bir oy hakkım olduğu için 5 diyorum

en sonunda yetiştim bi yarışmaya hep kacırıyordum 5 e hayırlı olsun hepsi cok güzeldi

Birini okurken diğer anketler gidiyor aklımdan en iyisi daha sonra tekrar okuyup oyumu ona göre kullanayım.

Walla ben en çok 3 ve 5 i çok beğendim.Kendime yakın buldum soruları :)))

İkisinden birine gidecek oyum artık.

Bu arada ben yarışmayı 25 Nisanda son diye hatırladığımdan sorular elimde patladı.Ama benim gibi düşüneneler de varmış.Benzer sorular var.Çok güzel ellerinize sağlık tüm hazırlayanlar ve katılanların.

hadi kizlar ben herkesin oyunu kullandigini sanmiyorum hadi eller calissin sonra yok görmedim duymadim demeyin
konuyu güncellestirmek istedim

Z@z@ cım tam benim aklımdan geçeni yapmışsın Şeniz .
Hadi kızlar, hadi oylamaya katılın, bu kadar emek boşa gitmesin:))

50.000 kişi olan bir sitede sadece 99 oy mu kullanılmış
kızlar çok ayıp hem eğleneceksiniz hemde oy kullanacaksınız
çekişme son surat devam hadi Şeniz Şeniz

ayy kızlar gülmekten yarıldım..allahım ya bu kadar komik olur mu??canlarım benım emegıne saglık berşulecimde sanada teşekkür edıyorum böle bı anket düzenledıgın ıçın..8 ve 5 arasında kalmıştım 5 e gıttı oyum....

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kullandım oyumu gacılaaar madem böyle bir hak verilmiş kullanalım biz de değil mi:dilcikar::dance:

23.04.2008 oylama için son gündürKötü Kazen

Okuyunuz beğenip bir güzel oylayınız deluuanlılarjeyyarjeyyar

İmza: Berşule çakması üye:roflol:

oyumu kullandım.hazırlayan arkadaşlara da kocaman bir alkış.hepsi birbirinden güzelŞeniz

okudum ama anlamadımki olayı ben. sabah sağlam kafayla bidaha okim bakim anlıycammı,..
tek anladığım kuzum, ilona yada canavarın birinden birinin uzaya yollanacağı. ben diyom onlardan biri giderse çatlar orda çaddadanak, üçünü birden yollasak olmazmı:)

hepsi güzel yaa a.s.hangisini oylasak şaştımkafamçokkarıştı 5'e verdim yani oyumu:dance:

tüm yarışmacı arkadaşlarım çok uğraşmışlardır eminim hepinise ayrı ayrı tsk...a.s.ama 5, anketin sahibi arkadaşım seni ayriyetten tebrik ederim çok etkileyiciydi..:roflol::roflol:eek:yum sana hadi rast gele....:içelim:

X