Kafam çok karışık boşanmalimiyim

Kızlar lütfen bana yardımcı olun ben 1 yıl dört aylık evliyim çocuğumuz yok ve ilk günden beri ufak ufak tartışmalarımız hep var ama hepsi aileler için ve ben bu durumdan çok sıkıldım bu bir yıldan sonra hep birbirimiz yüzünden tartışıyoruz ve bana kırıcı sözler kullanıyor bunaralar hiç umursamıyor telefonunu alıp Instagram'da falan giriyor oyun oynuyor en ufak birşeyde lanet ediyor sonra sabahına tekrar yanıma gelip sarılıyor öpüyor ben bu durumdan çok sıkıldım acaba sorun bende mi ben de en ufak şeyleri kafama takarım mesela beni işteyken felan hep arardı bu aralar aramıyor daha önce yaptığı şeyleri şimdi yapmadığı için bendede ister istemez heves kalmıyor suratım düşüyor daha aklıma gelmeyen o kadar çok şey var ki sizce ne yapmalıyım boşanma sürecinden çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olun
Çocuk yapmayın. Evliliğin ilk yillarinda bu kadar kavga ederseniz kavga sizin normaliniz olur tukenirsiniz. Her kavgadan sonra aramalar azalır ,gönül almalar biter. Ekmek su gibi bir şey olur . Bir sorun varsa konuşun bağırıp cagirmayin hakarete döndürmeyin. İkiniz içinde söylüyorum sorun konuşulurken bazen sen bazen de kocan susacak bunları konuşun.

Çocuk yapmayın. Evliliğin ilk yillarinda bu kadar kavga ederseniz kavga sizin normaliniz olur tukenirsiniz. Her kavgadan sonra aramalar azalır ,gönül almalar biter. Ekmek su gibi bir şey olur . Bir sorun varsa konuşun bağırıp cagirmayin hakarete döndürmeyin. İkiniz içinde söylüyorum sorun konuşulurken bazen sen bazen de kocan susacak bunları konuşun.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim 💕

Birşey söylediğinde altta kalmıyorum ama.cok kırılıyorum ben bunun için mi evlendim diyorum ve yaşım da 20 çok erken evlendim ona rağmen herkes yaşıtlarından kat kat olgunsu. Diyor ama ben bu kinusda cikmazdayim babama söyle görürim anne gile diyor ayrılalım diyor geçen tartismamizda ben babamı aradım babası da önce bana söyleyin babanı arama hemn dedi o da onun için öyle söylüyor

Size olgun diyenler 19 yaşında evlenip kendi hayatını tam adam olamamış, ne olduğu çözülemeyen biri için ziyan eden birine olgun diyecek kadar muhteşem öngörüye sahiplermiş! Gerçekten onlara maşallah!

O önceden olan bir şeydi şu an konuştuk boşanmaya karar verdik dava açıldı şu an anlaşmalı bosanicaz
Eşyalarımı da istemedim hiçbir şey istemiyorum yeni yıla temiz bir başlangıç yapmak istiyorum Allah'ım herkesin yardımcısı olsun kimseyi bu duruma getirmesin inşallah

Açıkçası kendi adıma söylüyorum ve bu konu ince çizgim oldukça netim annemle aramdaki ilişkiye karışan yok görüşmeyeceksin etmeyeceksin yok çok konuşuyorsun yok çok gitmek istiyorsun gibi söylemleri olan biriyle ben yapamam.
Ne münasebet haddini fazlasıyla aşmış..
Bende eşime karışmam o da bana karışmaz.
Söyle diyeyim doğumlarımda hep annem olsun istedim yanımda genelde böyle oluyo.
Senin eşin bunda bile sorun çıkartacak anneni istemeyecek.
Yazık kadının tek suçu senin için endişelenmiş olması her anne gibi..
Böyle kendi bir şey zanneden iki günlük insanlar için ailenizi üzmeyin tavrınız net olmalı..

Yani biz nisanliykwn çok sorun tartışmalar yaşandı o annemi sevmiyor annemi aramamı konuşmamı gitmemi istemiyor bende onun ailesinden hoşlanmıyorum ama baba söyle anne böyle baba sana kek yaptım falan diyorum asla saygısızlık etmiyorum ama o böyle değil
Aileni sevmeyebilir ama senin ailen o senin görüşmene karışamaz. Kocan olması ona bu hakkı vermiyor.

Açıkçası kendi adıma söylüyorum ve bu konu ince çizgim oldukça netim annemle aramdaki ilişkiye karışan yok görüşmeyeceksin etmeyeceksin yok çok konuşuyorsun yok çok gitmek istiyorsun gibi söylemleri olan biriyle ben yapamam.
Ne münasebet haddini fazlasıyla aşmış..
Bende eşime karışmam o da bana karışmaz.
Söyle diyeyim doğumlarımda hep annem olsun istedim yanımda genelde böyle oluyo.
Senin eşin bunda bile sorun çıkartacak anneni istemeyecek.
Yazık kadının tek suçu senin için endişelenmiş olması her anne gibi..
Böyle kendi bir şey zanneden iki günlük insanlar için ailenizi üzmeyin tavrınız net olmalı..
Ben sadece sabır ettim ama baktım olmuyor hicbirsey için de geç değil ayrıyız şu an mahkemeye de az kaldı

Kızlar lütfen bana yardımcı olun ben 1 yıl dört aylık evliyim çocuğumuz yok ve ilk günden beri ufak ufak tartışmalarımız hep var ama hepsi aileler için ve ben bu durumdan çok sıkıldım bu bir yıldan sonra hep birbirimiz yüzünden tartışıyoruz ve bana kırıcı sözler kullanıyor bunaralar hiç umursamıyor telefonunu alıp Instagram'da falan giriyor oyun oynuyor en ufak birşeyde lanet ediyor sonra sabahına tekrar yanıma gelip sarılıyor öpüyor ben bu durumdan çok sıkıldım acaba sorun bende mi ben de en ufak şeyleri kafama takarım mesela beni işteyken felan hep arardı bu aralar aramıyor daha önce yaptığı şeyleri şimdi yapmadığı için bendede ister istemez heves kalmıyor suratım düşüyor daha aklıma gelmeyen o kadar çok şey var ki sizce ne yapmalıyım boşanma sürecinden çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olun
Size birşeyler sormak istiyorum ona göre yorum yazacağım.
Eşiniz size gerçekten aşık mı sizce?
Siz eşinizi gerçekten seviyor musunuz?
Eşinizde biraz iyi anlamda huy değişiklikleri olsa yine de boşanmak ister misinz yani kafanızda bu işi bitirdiniz mi?

Size birşeyler sormak istiyorum ona göre yorum yazacağım.
Eşiniz size gerçekten aşık mı sizce?
Siz eşinizi gerçekten seviyor musunuz?
Eşinizde biraz iyi anlamda huy değişiklikleri olsa yine de boşanmak ister misinz yani kafanızda bu işi bitirdiniz mi?
Ya zaten biz evlenirken hekesi karşımıza aldık ben de o da hep özür diliyor ama tekrar aynı tabiki böyle olsun istemezdim şu an arıyor yalvarıyor resmen bazen son şans verim diyorum ama aynı olucak biliyorum sevgi herşeyi çözmüyormuş demekki çok üzülüyorum böyle olduğu için herkesi karşımıza aldık bir yola çıktık ama haklıymış herkes hakkımızda bu hayirliymis

X