Kafam Çok Karışık Sizce Ben mi Abartıyorum?

Eşiniz sizi çocuk bakıcısı, eve maddi destek saglayan ve evin hizmetçisi gibi görüyor. Rahatı düzeni bozulsun istemiyor. Sizin çalışıp kazandıgınız borcunu ödediginiz arabaylada kızlara hava atıp flörtleşiyor resmen. Sizinle atnı odada bile yatmıyor bu adamın sizi sevdigini düşünmüyorum. Sadece çıkarlarına uyuyorsunuz şimdilik düzen bozulmasın.

Kullanılıyorsunuz! Bu zor değilde ayrı bir yaşam sürmek mi zor ve bana göre aldatiliyorsunuz ilgi sevgi cinsellik yok ama milletin karısına kızına yemek yapacak enerji var o arabayı ona koklatirim ve şuan siz ödüyorsunuz yarın boşansaniz yarısını o alacak geleceğe yatırımını iyi yapıyor çocuklarınızın hakkını da yediriyorsunuz...

Ben olsam ne yapardım diye düşündüm bir an. Sanırım onu iş yerinde en şık halimle hediyeyle bi ziyaret ederdim tam da yemek saatinde. Mümkünse onlarla aynı masada yemeğimi yer akşamı bekler onunla kredisini ödediğim arabamıza biner giderdim. Dahası arkadaşlarından çok hoşlandığımı belirtir eve de davet ederdim. bir şekilde akan muhabbetleri aldatmaya getirir bunu yapana da alet olanada nasıl dünyayı dar edeceğimin ip uçlarını verirdim. Kızı da tek kıstırabilirsem bi şekilde el altından tehtid eder rezilliksiz asaletle acaba sorusuyla başbaşa bırakırdım onları içlerini yesin yakalandık mı sorusu birbirlerini yemeye başlasınlar huzursuzluktan.

Bu saatte benim gibi uyku tutmayan varsa diye derdimi dökmek istiyorum.

Kısa tutmaya çalışacağım ama yanlış anlaşılmamak için baştan başlamak gerekiyor sanırım.

15 yıllık evliyiz, ilk başlarda hiç bir problem yoktu evliliğimizde, 2 evladım var.
Eşim gece uykuda aşırı horluyor ve her geçen gün daha da artıyor, bu yüzden son 5/6 yıldır o salonda yatıyor. Sorun sanırım burada başladı.
Çok söyledim kavga ettim ama dr’a gitmeye ikna edemedim. Her seferinde tmm gidicem diyor ama bir türlü gitmiyor.
Son yıllarda ise iyice aramızda soğukluk girdi ev arkadaşı bile değiliz neredeyse.
İşten gelir uzanır elinde tel ya vidio izler ya okey oynar.
Ben çalışıyorum işten geliyorum sofra kuruyorum o ise evin alışverişini yapar gelir yardım istersem yapar ama istemezsem saatlerce oyun oynar.
Ne muhabbettimiz var doğru düzgün ne bi şey.

Şimdi asıl sorunuma geliyorum. Yeni araba aldık ben kredi çektim ayda 15 bin kredi ödüyorum yetmediği yerde eşim 3/4 bin veriyor.
Geçenlerde eşimin instasında bi kız eklediğini gördüm eşim sosyal medya çok kullanmaz arkadaş sayısı çok azdır bu yüzden şaşırdım kızın adını googlede aratırken eşim gördü. Ne yapıyorsun derdin ne diye sordu ben de kim olduğunu sordum. İş yerinden arkadaşım sabahları işe giderken arkadaşı alıyorum oda tam aynı durakta bekliyor ayıp olmasın diye onu da alıyorum dedi. Ben işe sabahın 7’sinde gidiyorum 8’de iş başı yapmama rağmen servisle gittiğim için.
Eşiminse iş yeri yakın hem toplu taşıma ile gidebilir
Ben buna çok sinirlendim. Ben eşek gibi çalışıyorum kredi ödüyorum sen milleti gezdiriyorsun sen iş yeri servisi misin dedim.
Konu kapandı uzatmadık.

Şimdi gelelim sonra ki mevzuya, eşim 2 ay önce ben trendyolda gezinirken aşçı şapkası gördük çok istedi ben de aldım adres olarak onun iş yeri adresini verdim kargolar hep oraya gidiyor.
Aradan uzun zaman geçti sordum ne oldu eve getirmedin dedim iade ettim iyi değildi dedi. Benim hesabımdan iade yapamazsın nasıl yaptın ki dedim
Beğenmedim attım yaa çok mu önemli dedi konu kapandı.
Dün evde yokken telefonunu kurcaladım çünkü daha önce whatsapında kilitli mesaj gördüm o an açamamıştım parmak izi istediği için ama dün şifre ile kilitli mesajı açtım.
Sadece ayıp olmasın diye işe götürüyorum dediği kız ve başka yakın arkadaşlarının olduğu bir grup açmış. İkisi kadın ikisi erkek.
Grupta kendi kendi resmini profil fotoğrafı yapmış kafasında aşçı şapkası. Millete yemek yapıyor het gün kendi özel odasında. Mesajlar geyikler birlikte o bahsettiğim kızla birlikte yapılan yemek fotoğrafları var, sonra ki başka günlerde yine beyimiz resim atmış kızların isimlerini yazmış hafi yemek hazır diye.

Şimdi burada sorun yemek yapmak mı diyeceksiniz ama sorun bana yalan söylemesi çünkü hep bana öğlen yemeğini dışarıda yediğini söylüyor ayıca
Milletle saatlerce goygoy yapan bu adam gün içinde beni bir kez aramaz bir kez mesaj atmaz muhabbet etmez, bunlardan şikayetçi olduğumda sen hemen kavga çıkarıyorsun der. Niye dr’a gitmiyorsun ayrı yatmak hoşuna mı gidiyor dediğimde dr fobisi olduğunu söyler.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir eksik yazdıysam cevaplarım. Okuyan ve yol gösteren herkese teşekkür ederim.
kimbilir ne pislikleri cikacak esinizin kurcalarsaniz telini gecmisini vs sen calis al arabayi o keyfini cikartsin elalemin yosmalariyla arabada

X