Kayınvalidenin Kayınpederi Aldatması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Direkt söylemek yerine anlayabileceği görebileceği bir şeyler olsa. Siz nasıl ulaşıyorsunuz iletişimine kvnizin. Eşinizin onlara ulaşmasını sağlayamaz mısınız. Kendisi görse ya da duysa daha iyi olur sanki. Bir insan için de kötü bir durum babanın aldatmasına aşinadır insanlar da annenin aldatmasına pek toplum olarak alışkın değiliz. Tepkisini ölçmek zor.
T...k platformu. Eşim de ben de burayı kullanmıyoruz. Konum atamayan kv bana bundan bahsetmeye başladı. Bize gelince wifi şifresi girdirdi o esnada uygulama bildirimi gördüm. Sonra ustalaştı tabi şu an bildirimler gizli. Ben o zamanlar bakıyor sanıyordum. Sonradan parçalar birleşti hareketleri ile.
Eşim o uygulamayı indirip, mesela annesi Fatma ise sahte ismi olan Hülya'yı tahmin edip orda aramaz. Kendisi canlı yayınlar yapıyor yarışmalar vs. Ben açıp ordan izledim.

Başkası adına konu açılamıyor diye biliyorum. Kuzeninize söyleyin üye olsun öyle devam etsin çünkü konu kapanabilir.
Eve gidince yakalanmaktan korktu ve benim kadar platformu bilmiyor. Eşinin telefon karıştırma huyu var. Yöneticiler bir iki gün anlayış gösterir umarım. 🙏

Bağımlıydı düşkün ne demek. Babası başkasına gidince geri gel diye yalvarmaya gitti. Ona maddi manevi destek olmayan işten atılsa da bana muhtaç kalsa diye küfür eden babasına. Sonra bi dank geldi işte bikaç aydır. Şimdi de bu konu.
Umarım dank etmiştir. Burda gözlem modu en iyisi, çocuk planını da ertelemek en güvenliği gibi

İkinize birden soyluyorum o halde,karışmayın..
Yarın millet iyi siz kötü olursunuz.

Kızlar merhaba.
Ben narsist eski kocası ile meşhur olmuş ve sizlerin yorumları ile yolu bulmuş biriyim.
Tekrar eksik olmayın. 🌺 Platformun yeri bende ayrı. Her sorun yaşayana da tavsiyem.
Sabahı sabah yapıyoruz kuzenle. Konu hakkında yorum bekliyoruz. Onun ağızından yazıyorum.

"Evlendiğimiz gün aileci oldu eşim. Biz evlenirken bir çöp almayan, üstüne düğün isteyen, manevi destekte de bulunmayan ailesini silip atacağını söyledi. Ben de haline üzülüp daha çok aile oluruz sanıyordum. Evlendiğimiz günden beri de annem babam kavgası bitmedi. Uzakta oturdunuz trip, 4 gün gelmediniz trip, biz size ev alabilmek için tatile bile gitmiyoruz trip.
Bir gün hastayken telefon bile etmediler. Varsa yoksa kızları, eşim sanki üvey. Kızlarına ev almalar, kocasına dahi harçlık vermeler, onlar tatile gitsin diye yazlık almalar.
Derken derken beş vakit namazında dindar kayınpederin meşhur internet üzerinden kayınvalideyi aldattığı ortaya çıktı. Karşıdaki kadın kabul etseydi çoktan boşanıp evlenmişti. Kadın kabul etmedi.

Kayınvalide ise bir boşanacağım, bir parasını bilmemneler mi yesin, bir evime gelip bana destek oldun diye övmeler, bir yermeler dengesiz.
Kayınpeder evler satmış milyonlar yemiş üstüne de borç yapmış. Bu vesileyle onlarla biraz bağımız koptu. Kocam daha önce benim paramı katakulli ile almalarına değil, kardeşinden ayırmalarına değil ele para yedirip ona vermemelerine bozulmayı akıl etti şükür.
Bize olan borçlarını ise asla ödemeden şu an barışmış durumda birlikte ev kredisi ödüyor kayınvalide ve kayınpeder. Ev ise kendilerine.

Bir hafta önce kayınvalidemin kayınpederi aldattığını öğrendim. İnternet ortamında kendini başka bir isimle eşinden boşanmış olarak tanıtıyor ve bazı hediyeler de alıyor.
Eşim ise bi gün hatalarını anlayıp düzelirler belki umudunda.
Bu konuyu söylemeli miyim? Nasıl ortaya çıkar?
Zaten diğer konulardan ötürü tamamen soğudum.
Eşim de onların ürünü gibi geliyor bazen. Zaten boşanacaksak ailesini bilmesin diyorum ama içinden çıkamıyorum.
Sürekli para isteyen, dolandırıcı, sözde aşırı dini yaşayan insanlar. Eşim de 3 yıl her yaptıklarına karşın onları savunmayı diretti. Hatta onlarla işbirliği yapıp beni kandırıyor diye de düşündüm.
Babasının çapkınlık borçları için borç versek mi demişti. Annesi paranız varken biz burda batalım mı belki düzelir dediği için. Ama bir evini bir arabanı sat borcunu öde diyemedi.
Son durumda eşim annem kötü, yalancı, hırslı biriymiş ben de bilmiyordum ama çok mağdur babam onu aldattı her gün ağlıyor diyor. Kayınvalidem ise eşime duygu yüklü vicdan çitileyen mesajları yazarken internet sohbetlerinde aşk yaşıyor.'
Ne yapmalı?
Not: Valla Müge Anlı gerçek. Yermek eleştirmek için değil anlamanız için profil vereceğim. İkisi de özbakımsız, kilolu, kaba saba konuşan insanlar. Civarda insanların alkol sigara içmesine tahammül edemeyen, namaz kılmayanı şeytan diye niteleyen insanlar. Ama yabancı insanlarla konuşmalarında hayali karakterler.
Anadolu irfanı

Kuzen. Benim konularım mevcut. Ben boşandım. 🌺 Birlikteyiz o yazıyor, yarından sonra da artık paslaşır cevaplarız.
Kuzeniniz 2 dakikada üyelik alabilirdi.
“Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.” kuralına uymadığınız için üyeliğiniz iptal edildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X