Kafamın arkasında şişlik?

beyzabeyazbeyza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
12
-1
Merhaba, herkese iyi akşamlar. Geçen hafta viral bir hastalıktan dolayı aşırı kusma, ishal ve yüksek ateş geçirdim hatta birkaç gündür çok kötüyüm anca toparlıyorum. Şu an antibiyotik kullaniyorum Dün de kulağımın arka tarafında, kafa kısmının bitiminde şişlik farkettim. Bu tarz rahatsızlıklardan ötürü lenf bezlerinin sistigini duymuştum fakat ben biraz hastalık hastası biriyim, bugün acile gittim doktor bir şey söylemedi kist de olabilir lenf bezi de şişmiş olabilir dedi, İnternet'e bakmaya çalışırken kendimi zaten kanser ettim :KK43: hiç başına böyle bir şey gelen var mı ateşli hastalık geçirip lenf bezi şişen? Kalabalık bir yerde oturduğum için randevu da bulamıyorum ancak cuma kbb'ye gidebileceğim fakat çok panik yaptım İnternette lenfoma tarzı şeyler görünce:KK43:

Geçmiş olsun. Eşimde de kulak üstünde bir şişlik oldu, aynısı mı bilmiyorum tabi. Yağ bezesiymiş onunki, doktor kesip iltihabı akıttı geçti.

Benimde kulak arkasında küçük bi şişlik oluştu ardından kulağımın etrafı çEnemin tüm çevresi şişmişti yanaklarım filan. Doktora gittiğimde tükürük bezleri olabilir filan deyip ultrason istedi. 10 gün sonra ultrason sırası gelene dek kendiliğinden geçti.

Benimde kulak arkasında küçük bi şişlik oluştu ardından kulağımın etrafı çEnemin tüm çevresi şişmişti yanaklarım filan. Doktora gittiğimde tükürük bezleri olabilir filan deyip ultrason istedi. 10 gün sonra ultrason sırası gelene dek kendiliğinden geçti.
Umarım benim de gecer İnternetten tanı koymaya çalışırken kanser ettim kendimi :KK43:

X