Kafasında neler dönüyor..

Kendinizi bu adamla nasıl evlenmeye layık gördünüz ya 🥲Bırakın evliliği, sevgililiği,adamın flört döneminde bile ilgisi yok.Ya başka biri var , ya da arada boşta kaldıkça, canı sıkıldıkça size yazıyor.Bence salın gitsin , gerçekten sevildiğiniz bir ilişki o şöyle yazdı, ben 5 gün sonra yazdım gibi hesaplar yapmanıza hiç gerek bırakmıyor, inanın akıp gidiyor.
Ne güzel dediniz ya. Beni ilgisinden sevgisinden şüphe ettirdiği için bile ona çok bozuğum. Çok güzel ikna oluyorum şuanlık ama kendimle baş başa kalınca gene aynı düşünceler. Umarım bu söyledikleriniz dank eder kafama. 3 gün önce yazdı, bir daha ne zaman yazacak acaba diye düşünmek ilişki değil..

olmaz. asla olmaz. o görmeden sevmeler falan babaannelerimiz zamanında bile olmazmış en azından çeşmede falan göz göze gelir de aşka düşerlermiş. bahsettiğiniz şekilde bir aşk ancak aşırı romantik romanlarda olur. bu durumu fazla abartmışsınız. muhtemelen ikiniz de gerçek ilişkiler kurmaktan kaçan tipler olduğunuzdan böyle bir şeyin içine girmişsiniz. gerçek ilişkiden daha güvenli gelmiş. tavsiyem sınavlarınızı falan yoluna koyup gerçek hayata karışmanız. hayal aleminde yaşıyorsunuz çünkü

olmaz. asla olmaz. o görmeden sevmeler falan babaannelerimiz zamanında bile olmazmış en azından çeşmede falan göz göze gelir de aşka düşerlermiş. bahsettiğiniz şekilde bir aşk ancak aşırı romantik romanlarda olur. bu durumu fazla abartmışsınız. muhtemelen ikiniz de gerçek ilişkiler kurmaktan kaçan tipler olduğunuzdan böyle bir şeyin içine girmişsiniz. gerçek ilişkiden daha güvenli gelmiş. tavsiyem sınavlarınızı falan yoluna koyup gerçek hayata karışmanız. hayal aleminde yaşıyorsunuz çünkü
Olabilir belki sen hayranlık bunun adı. Hep acaba görse bide beni beğenmezse falan diyorum. Ama o kusursuz gördüğüm insanı belki de ben beğenmicem.. buna ihtimal bile vermiyordum halbuki ama olabilir belki de ben istemeyeceğim

Olabilir belki sen hayranlık bunun adı. Hep acaba görse bide beni beğenmezse falan diyorum. Ama o kusursuz gördüğüm insanı belki de ben beğenmicem.. buna ihtimal bile vermiyordum halbuki ama olabilir belki de ben istemeyeceğim
yani ortada ilişki falan yok. olması için görüşmek gerekirdi ama bunu da yapmamışsınız

Bir de ilk konuşmaya başladığımızda “şöyle güzel iyi bi ilişkim olmadı hiç ya, saçma sapan oldu hep. Benden kaynaklı da olabilir tabii” demişti. Şimdi onun bu söylediğini idrak edebiliyorum
herkesin başına gelebiliyor bu sanal yanılsamalar. çok takmayın kafaya. önümüze bakıp hayata karışın dediğim gibi

Hiç yüzyüze görüşmediğin, seni sallamadan biranda hesabını dondurup kaybolan, 10 günde bir yazan biri için mi "evliliğe tek uygun gördüğüm oydu" diyorsun? Allah aşkına biraz silkelen dersler beynini yakmış
Kafasını karıştıran ne var bir bilsem. Bunalımda mı gerçekten bir de benimle mi uğraşamayacak yoksa beni istemiyor veya başka biri mi var. Hiçbirini bilmiyorum

Yüz yüze görüşmeden kimseyi pek tanıyamazsınız. Size olan gerçek ilgisini uzaktan anlayamazsınız. Dediği gibi kötü zamanlar geçiriyorsa da bunalımdadır. Bunalımdaysa ben doğal karşılardım. Bir ara ben de mesajlara günlerce cevap vermiyordum. Kendi adım atmadığımı katarsam aylar da geçti. Tabii sizi kandırma olasılığı da var.
Kafam binbir şeyle dolu hep sol tarafımdan ağrı giriyor diyo. Bunalıma girme ihtimali çok yüksek zaten ben inanıyorum çünkü dolar yükselse bunun moraller bozuluyor bitcoindir iş yoğunluğu okul sınavları derken hepsine stres yapıyor biraz fazla takıyor. Ama sorun sadece bunlarsa okey. Yok eğer bahaneyse daha ne diyim ona..

Hiç yüz yüze görüşmemişsiniz bile ortada bir ilişki bile yok. Ayrıca fikirlerinizi ya beni terk ederse korkusuyla söyleyememeniz flört şiddeti ancak siz daha flört bile değilsiniz. Takılı kalmayın böyle tiplere, kaç yıl olmuş sizinle gerçekten ilgilense yanınıza gelirdi.
Ben bunda baya takılı kaldım bir daha böyle ilgi duyacağım ve kriterlerimi karşılayan biri bulamam diyorum

Gereğinden fazla anlam yüklemişsiniz. Bambaşka bir dünyası olabilir. Siz gereksiz yere hayatınızı ona odaklıyorsunuz.
Evet sanırım kronik mutsuz, hep depresif enerjisi düşük biri. Ona konduramadım belki de. Ben daha neşesiyle beni keyiflendirecek biri istiyorum

ya yaşını çok merak ediyorum gerçekten mesajla evlilik hayalleri falan sen bu adamı hiç görmemişsin yahu ne evliliği ne çocuğu ne eşyası hdhdhdhdhdhdhdbdbvx bunlara gelene kadar bu adam belki leş gibi ter kokuyor belki madde bağımlılığı var belki ağzı dişleri sapsarı pis kokuyor opusmemissin bile hadi opusmeyi geçtim belki elleri tırnakları bakımsız pis yani benim bir arkadaşım var aşırı evlilik meraklisiydi 17 sinde mi ne nişanlandı sonra Nisan attı akillanmadi gitti evlendi tanımadığı bir adamla aynı senin hesap adam kıllı ve pis kokuyor diye ayrıldı çünkü bu zamana kadar hiç tanımadı tek derdi evlenip pempiş salonunda pembe koltuk takımı üstünde kocisine sunum yapmakti derdi neyse dediğini yaptı o koltuk takımının üstünde bir kaç foto çektirdi sonra da karnında bebeğiyle boşandı ailesinin evine tekrar geldi yani sana da vereceğim tavsiye şu bu adamla evlilik düşünmem çocukça gerçi sen düşünsende adam seni iplemiyor nasılsa sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun adam sana selam vermiş sen gelinlik bakmışsın bdbdbdgxgdgzgsg

ya yaşını çok merak ediyorum gerçekten mesajla evlilik hayalleri falan sen bu adamı hiç görmemişsin yahu ne evliliği ne çocuğu ne eşyası hdhdhdhdhdhdhdbdbvx bunlara gelene kadar bu adam belki leş gibi ter kokuyor belki madde bağımlılığı var belki ağzı dişleri sapsarı pis kokuyor opusmemissin bile hadi opusmeyi geçtim belki elleri tırnakları bakımsız pis yani benim bir arkadaşım var aşırı evlilik meraklisiydi 17 sinde mi ne nişanlandı sonra Nisan attı akillanmadi gitti evlendi tanımadığı bir adamla aynı senin hesap adam kıllı ve pis kokuyor diye ayrıldı çünkü bu zamana kadar hiç tanımadı tek derdi evlenip pempiş salonunda pembe koltuk takımı üstünde kocisine sunum yapmakti derdi neyse dediğini yaptı o koltuk takımının üstünde bir kaç foto çektirdi sonra da karnında bebeğiyle boşandı ailesinin evine tekrar geldi yani sana da vereceğim tavsiye şu bu adamla evlilik düşünmem çocukça gerçi sen düşünsende adam seni iplemiyor nasılsa sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun adam sana selam vermiş sen gelinlik bakmışsın bdbdbdgxgdgzgsg
Çok güzel yazmışsınız, ben de benzer şeyler geçirdim aklımdan.

Arkadaşınızın durumu üzücü ama.

X