Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
dadlu_meleq ajda'nın kahkülü gibi kahküller bence daha hoş duruyor. yani son resimdeki gibi kalıp gibi duranlardansa ilk resim daha çok yakışır gibime geldi çünkü gözlük de kullandığını yazmışsın. yüz şeklini bilmeden ne desem yalan olur cicim. lens kullanamıyor musun?

herqese tsekkur ederim =) ama dün kestirdim kahkül =)=) ve çok hoş durduu herqes çok beqenio =)=) sadece perçem yptırmadım bu sıcaqda zor ama onun dısında kahkülüm düz ve kestirdiqimden bu yana fönlü fönü bozulmadı çok memnunum ve çook mutluyum hepinize ilqinizden dolayı tesekkur ederim...

arkadaslar fotorafa gore karar wermeyın kahkıllere.cunku kuafoerler en kotu sacı bıle mukemml gosterio ıslandıktan sonra sekıl alması onemlı ben cok yanıldım fotolara sımdı memnunum kahkulumden...

bende bir hışımla kahkül kestim geçen hafta kendimee.. uzaktan gören tanıyamıyor ne değişik bir hava veriyor insana yaaa.. ama doğrusu henüz alışamadım kendime yaa gelip geçip aynaya bakıyom ben tam kaş hizası kestim ii oldu sanki.. bazıları harika olmuş diyor bazıları alışamadı garip garip bakıyor :)))) aman uzar 1 ay içinde napim arada bi iyi oluyo değişiklik :)

benmde anlım geniş yan kahkül kullanıyorm 3 4 yıldır ama hiç bi kere bile istediğim gbi kesemediler resm götrsemde olmuyo anlamadm yani bende arkadan topluyorum genelde

bende böyle dursun istiyorum ama ben sarışın değil kumralım böyle sevimli dururmu emin değilim

Bende bugün saçlarımı kestiricem hep bugüne kadar perçem kestiriyordum kızlar degişlik olsun dedi arkadaslarım ve kahkül kestiricem inş. güzel olur.Kavak yellerindeki minenin kahkülleri cok hoşuma gidiyor o tarz bişey olsun istiyorum kestirdikten sonra resmimi koyarım inş. güzel olur :)

Selam Arkadaşlar,
Foruma yeni üye oldum bütün mesajları heyecanla okuyorum. Hoby olarak saç tasarımı ile ilgileniyorum. Kendi kuaförümden yurtdışından getirdiği çok güzel bir bilgiasayar programı adım.
Yüzünüzün resmini üklüyorsunuz programa sonra ister saçınızı kahkül kesin ister kısacık yapın ister kızıl ister siyah 1000 den fazla saç modeli ve bu saç modelleri üzerinde de oynamanıza izin veriyor sonuçlar ise harika sanki kendi saçınız gibi duruyor.
Saç modelinden şikayetçi olan arkadaşlar bana bir resimlerini ulaştırlarsa istedikleri saç modelleri üzerinde çalışabiliriz.
sevgiler.

kafamçokkarıştı

arqadaslar bnm alnm 4 parmaq kadar geniş khkül kestrmeq istiorm bi kez kendm kestm hçç bsee bnzemedi allahtan çabuq uzzuyo saçlarm geri aldm saçlarm düm düz yüzm oval:1no2:

kafamçokkarıştı

arqadaslar bnm alnm 4 parmaq kadar geniş khkül kestrmeq istiorm bi kez kendm kestm hçç bsee bnzemedi allahtan çabuq uzzuyo saçlarm geri aldm saçlarm düm düz yüzm oval:1no2:

canım bunasıl bir yazı senin klavyede harfmi eksik neden zorla böyle yazıyorsun ??

''k ''harfi yok gibi zorla neden q kullanıyorsun

o Q türkçede K

bişey sorucaktım ama hemen cevap verirseniz çok güzel olucak
şimdi ben kaşlarıyla pek uğraşan çok da güzel kaşlı biri olmadığımdan, kaşımı kapamak istiyorum ama hepsini değil yani kulağa doğru olan tarafları, yani kaşlarımın yarısını kapatıcak bi saç modeli arıyorum

bunu da kahkülle yapıyoruz heralde ya da perçem mi bilemedim ama yardımcı olur musunuz hiç model bulamıyorum ve yarın kuaföre gitmem gerek okul başlayncaya kadar da halletmeliym :/

ya bende kakül kestirdim ama derdimi pek anlatamadım adama galiba taa kafamın ortasından almış saçları ve dümdüz kesti :S peruk gibi duruyo saçımı açınca napıcam bilmiyorum bide kısa zaten yanada alamıyorum arkadaşlar napıcam senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

saçlarım omuzlarımın altındaydı ama hiç salık kullanamıyordum önümdeki saçlar ısrarla suratıma geliyor ne kadar kulak arkası yapsamda yerinde durmuyordu, bir ay önce saçımı kısa kestirdim neyseki boya falan olmadığı içini artık saçık çabuk uzuyor şimdi kulak altı küt gibi bişey oldu, bu seferde kahküle taktım ama kuaför bakımı zor dedi, doğrusu alnım dar ve şu bebek saçımı derler onlardan da var sonunda bi gece yine bu siteden evde kahkül kesimini gördüm ve kesim. SONUÇÇ: Ben çok sevdim bakımıda zor değil bence ben düz saçlıyım gerçi, sabah yüzümü yıkamadan düzleştiricinin fişini takıyorum yüzümü yıkayıp kurutana kadar ısınıyor ikikere üstünden geçtinmi tamam d,iğer taraflar doğal halinde süper oldu, tek sorun saçlarım kısa olduğu için çocuk gibi görünüyorum şimdi saçımın uzayıp atkuyruğu veya topuzla kahküllerimi kullanma hayallerim var bence tereddüt etmeyin ummadığınız sonuçlar alabilirsiniz.

benimde tam orta kısma doğru bir döneğim var ne yaprsam yapayım kahkül durmuyo sağa sola dönüyo sinir oluyorum

canlarım teşekkür ederim.:kedi:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktan

içimde öylesine bir kahkül arzusu vardıki ama sorduğum herkes önyargılı davranıp yakışmaz dedi. eşimde dahil. ama içimde bastıramadığım bi kahkül arzusu vardı ve bu konuya denk geldim baya bi okudum sizleri. kendi kesenleri gördüm kahkülleri ve o gazla tarağı ve makası alıp kendimi aynanın önünde buldum veee benim artık kahkülüm varrrrrdelikafaduldendelikafadulden
ve o kadar yakıştıki uzun ince bi yüzüm vardı sanki şuan yüzüm derli toplu görünüyo. alnım biraz genişti yaa arkadaşlar çok yakkıştı bi ara resim eklerim. bundan sonra kaküllüyümmmmmmmmm zemuszemuszemuszemuszemuszemus yüzüm uzun olduğu için kısa fönlü saçlar oluyodu bundan sonra uzun kullanabilcem ve gururla taşıyabilcem saçlarımı. ayyy manyak oldum bennnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:icecream:

Ya benimde saçlarım dalgalı ama çok büyük bir kakül sevdam var. Mecburen her sabah fön çekiyorum ama tam beceremiyorum. Ya çok yapışıyor yada çok kabarıyor kakülsüz duramıyorum ne yapsam sizce?

canım şimdi bir dizi var hani ıssız adamın oynadığı orda bi kız oynuyo kıvırcık saçları ve kahkülü var o kıza bi bak istersen. aaa dizinin adı kış güneşimi neydi

X