Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Asıl uzun yüzlere,geniş alınlılara yakışıyor canım .Millanın çenesi ve yüzü küçük değil ki zaten.

Bak küçük yüzlerdeki duruşuna :) rezalet.

Eki Görüntüle 512016

AB_17.JPG

Kesinlikle katılıyorum. Küçük yüzler kahkül kullanınca, surat saçların içinde kayboluyor resmen. Küçük yüze sahip kadınlar yüzlerini olabildiğince açık bırakan modelleri tercih etmeliler.

Bu arada posta kutun dolu. :KK3:

kızlar saçımı 1 kez olsun kahkül kestirmek istiyorum fakat yüzüm uzun ve burnum azıcık büyük sizce kahkül kestirsem burnum çok daha büyük görünürmü?

kızlar saçımı 1 kez olsun kahkül kestirmek istiyorum fakat yüzüm uzun ve burnum azıcık büyük sizce kahkül kestirsem burnum çok daha büyük görünürmü?

yandan kestirirsen yüzün daha yuvarlak görünür,burnun göze çarpmaz bence.mesela şu tarz yakışır.
$072710-EvaM-400.jpg

yandan kestirirsen yüzün daha yuvarlak görünür,burnun göze çarpmaz bence.mesela şu tarz yakışır.
Eki Görüntüle 535529

anladım canım fakat ben bu modeli pek yakıştırmıyorum kendime daha önce aynısını kullandım :/ birde saçlarım çok uzun belimde ve hafif dalgalı sadece kahküle şekil verip kullanabilirim diye düşünmüştüm ama yakışmıycak sanırım.

merhaba arkadaşlar.ben de yıllardır kahkül kullanan insanlara cok imrenerek baktım cok istiyorum ama kuaför alnın çok dar yakışmaz dedi :KK43: sizce bana yakışır mı veya hangi kahkül kesimlerini tavsiye edersiniz? iyice yusyuvarlak yüzlü de olmak istemem :26: $me.jpg

merhaba arkadaşlar.ben de yıllardır kahkül kullanan insanlara cok imrenerek baktım cok istiyorum ama kuaför alnın çok dar yakışmaz dedi :KK43: sizce bana yakışır mı veya hangi kahkül kesimlerini tavsiye edersiniz? iyice yusyuvarlak yüzlü de olmak istemem :26:Eki Görüntüle 538148
Benimde aynı senin gibi alnım dar. Cesaret edemiyorun kestirmeyi. Nette gerçek saçtan takma kahkül buldum alsam mı ne yapsam bilemedim.
Çok güzel duruyorlar tepeden dağınık bile toplasan kahküllü çok hoş gözüküyo :KK31:

Benimde aynı senin gibi alnım dar. Cesaret edemiyorun kestirmeyi. Nette gerçek saçtan takma kahkül buldum alsam mı ne yapsam bilemedim.
Çok güzel duruyorlar tepeden dağınık bile toplasan kahküllü çok hoş gözüküyo :KK31:

fiyatı nasıl nette satılanların?
aslında kuaförlere sormak lazım ellerinde varsa deneyip öyle almak lazım yoksa elinde de kalabilir :S
photoshop gibi programlarla denenebiliyor ama aldatıcı bence kendi saçında görmedikçe fotoğraflar gerçeği yansıtmaz

Kızlar bende saçlarıma daha dün kahkül kestirdim. Kuaför modelsiz bi şekilde düz sıradan kahkül kesti ve kısa kesti ! :KK43: Sizce ne kadar sürede uzar uzatmak için neler yapmalıyım ?

Kızlar bende saçlarıma daha dün kahkül kestirdim. Kuaför modelsiz bi şekilde düz sıradan kahkül kesti ve kısa kesti ! :KK43: Sizce ne kadar sürede uzar uzatmak için neler yapmalıyım ?

badem yağı işe yarayabilir diye düşünüyorum.veya aktarlarda satılan saç bakım yağları var karışım halinde.uzamasına yardımcı olacak bir tanesi elbet vardır içlerinde

arkadaşlar merhaba. Ben siteye yeni üye oldum. Size bir sorum olacak yardımlarınıza önerilerinize çok ihtiyacım var. Ben kakül kestirmek istiyorum. En son 7 yaşımdayken kaküllüydüm nasıl durur emin olamıyorum.yüzüm ince uzun. Alnım geniş değil. Esmer tenliyim siyah saçlıyım. Arkadaşları kakül beyaz tene ve renkli göze yakışır sana olmaz dediler o nedenle yazıyorum. Saçlarımın önleri düz altları bukle bukle dalgalı gür saçlarım. Kontrole alması kolay ve yapısı çok güzel. Ne önerirsiniz lÜtfen yardımcı olun :KK43:

arkadaşlar merhaba. Ben siteye yeni üye oldum. Size bir sorum olacak yardımlarınıza önerilerinize çok ihtiyacım var. Ben kakül kestirmek istiyorum. En son 7 yaşımdayken kaküllüydüm nasıl durur emin olamıyorum.yüzüm ince uzun. Alnım geniş değil. Esmer tenliyim siyah saçlıyım. Arkadaşları kakül beyaz tene ve renkli göze yakışır sana olmaz dediler o nedenle yazıyorum. Saçlarımın önleri düz altları bukle bukle dalgalı gür saçlarım. Kontrole alması kolay ve yapısı çok güzel. Ne önerirsiniz lÜtfen yardımcı olun :KK43:

merhaba:)

ben direkt bütün alnı kapatan düz kahkül yerine yana doğru perçem tavsiye ederim size. en azından ufak ufak alışmış olursunuz, bir anda çok keskin bir kahkülden memnun kalmayabilirsiniz alışık olmadığınız için.

bu arada benim de bir sorunum var, ona da bi el atıverir misiniz hanımlar:26:
kahküllerimi kendim keserim,bu defa biraz ayarsız davrandım olması gerekenden kısa oldu.15 gün sonra filan da ayıptır söylemesi bir randevum var. çam terebentin yağı kullanırım hep şampuanla,faydası olacaktır uzamasında eminim ama içimi rahatlatmak adına size de sorayım dedim. kaşımın biraz üstünde olan sevgili kahkülüm normal boyutlara ulaşır mı 15 gün içinde.yoksa kısmeti kaçırıcam ya ahaha
:KK52:

merhaba:)

ben direkt bütün alnı kapatan düz kahkül yerine yana doğru perçem tavsiye ederim size. en azından ufak ufak alışmış olursunuz, bir anda çok keskin bir kahkülden memnun kalmayabilirsiniz alışık olmadığınız için.

bu arada benim de bir sorunum var, ona da bi el atıverir misiniz hanımlar:26:
kahküllerimi kendim keserim,bu defa biraz ayarsız davrandım olması gerekenden kısa oldu.15 gün sonra filan da ayıptır söylemesi bir randevum var. çam terebentin yağı kullanırım hep şampuanla,faydası olacaktır uzamasında eminim ama içimi rahatlatmak adına size de sorayım dedim. kaşımın biraz üstünde olan sevgili kahkülüm normal boyutlara ulaşır mı 15 gün içinde.yoksa kısmeti kaçırıcam ya ahaha
:KK52:

canım 15 gün kakülün şekil alabilmesi için yeterli bir süre. ben genelde kestirdikten bir hafta sonra daha iyi durduklarına inanıyorum. en kötü ihtimal tokalarla tutturursun

canım 15 gün kakülün şekil alabilmesi için yeterli bir süre. ben genelde kestirdikten bir hafta sonra daha iyi durduklarına inanıyorum. en kötü ihtimal tokalarla tutturursun

hafiften hale yola gelmeye başlar gibi oldular ama inşallah biraz daha uzarlar,tokayla tutturmak istemiyorum çünkü:KK50:bir haftadan daha fazla sürem var bakalım ne olacak,çok teşekkür ederim fuume :KK16:

hafiften hale yola gelmeye başlar gibi oldular ama inşallah biraz daha uzarlar,tokayla tutturmak istemiyorum çünkü:KK50:bir haftadan daha fazla sürem var bakalım ne olacak,çok teşekkür ederim fuume :KK16:

rica ederim canım, umarım istediğin gibi şekil alır. ben de kahkülden çekiyorum şuan . yıllardır hep lahkül kullandım ama artık uzatmak istiyorum ama uzama aşamasında berbat bir görüntü oluyor :KK43:

kahkül kullanma derim,ben üç yıl kullandım ama bırakınca anladım ne kadar iyi birşey yaptğımı.özellıkle sıcak bır yerde yaşıoyorsan sacın men yaglanıyor.ben her gün duş alıyordum

Kahkülü çook seviyorum. saçlarım dalgalı, alnım dar olmasına rağmen kestiriyorum hevesimi alıyorum yakışmazsa yakışmasın :KK51:

kızlar ben kahkül kestirmek istiyorum ama böle dümdüz alnımı kapatcak gibi değil şu resimdeki gibi dursun istiyorum. $2013-kahkül-modelleri.jpg
kuaföre nasıl tarif etmeliyim bunu en son gittim bildiğiniz perçem kesti ama böyle drmuyor bu nasıl kesilmiş acaba?

Ben kahkül kestirdim fakat saçımı belli bir yerden ayırırdım hep, şimdi orası biraz yamuk duruyor, kuaför alışmış saçın ayrılmaya, o yüzden, düzelir dedi. sizce ne kadar zamanda düzelir ve sürekli fönlemeli miyim?

Son düzenleme:
X