Kahramanmaras///46

Tesekkur ederim canım bende öyle duyuyorum da o yüzden merak ettim acaba memnun olmayanlar neden memnun değil diye fiyatları nasil acaba

lazerlerin tipik sorunu,%100 sonuçlanmıyor.Fiyatlar ne kadar uygun olabilir ki,park sante sonuçta.Kampanyalar oluyor,onları bekle istersen

Kerem ne kadarlik oldu burcin. Cis zamani coktan geldi mi :) bizimki gecti bile de valla hic ugrasasim yok. Arada bi goturup yaptiriyorum. Sadece ben tuvalete gidelim deyince yapiyir yoksa cisim var demiyor :KK43: ben hemen alisir diye dusunmustum. Oyle olmadi. Geri adim attim. Biraz daha bekliyim. 15 tatilde istanbul ve ankaraya gidicez. Evde olsam ugrasirdim sanirim.

Kagan in dersleri nasil. Okuyabiliyor mu annesi :)

Kerem ne kadarlik oldu burcin. Cis zamani coktan geldi mi :) bizimki gecti bile de valla hic ugrasasim yok. Arada bi goturup yaptiriyorum. Sadece ben tuvalete gidelim deyince yapiyir yoksa cisim var demiyor :KK43: ben hemen alisir diye dusunmustum. Oyle olmadi. Geri adim attim. Biraz daha bekliyim. 15 tatilde istanbul ve ankaraya gidicez. Evde olsam ugrasirdim sanirim.

Kagan in dersleri nasil. Okuyabiliyor mu annesi :)

kağan okuyabiliyor şükür canım,biraz yavaş ama öyle öyle alışacak inş.
kerem 25 ay 9 günlük :)) Abisi bu zamanlar çoktan öğrenmişti ama hava şartlarından dolayı şuan hiç başlamadım,bahara olabilir.15 tatilde biz de burda pek olmayız,o yüzden ben de o zaman öğretemeyeceğim.Hala emiyor ya,nasıl bıraktıracağım bilmiyorum

Slm kızlar unuttunuzmu beni. Özledim hepinizi...sınavlar çocuk ev derken hayat telasına kaptırdım gidiyorum... aklımdasınız valla ha yazdım ha yazacam derken uzak kaldım size. idil büyüdü geç olmakla birlikte emziği bıraktık bu aralar mtsuz biraz:KK43: tuvaletide havalar ısınınca artık ...öpüyoruuum ...

Ben de dahil kimse girmemis... :KK43:((

Nil tuvaleti ogrendi bir ay oldu. Simdilik bi sorun yok...

Gulcum siz naptiniz basladiniz mi. Burasi hala isinmadi yagisli hava. Yaz gelmeyecek yine...

Kagan da okulu bitiriyo. Ne cabuk gecti zaman...

Slm kızlar hayat telasndan iyice boşladık burayı.. slm aysegülcüm idilde on gün oldu alıstırdık ama bazen söylemiyor arada bırakıveriyor çok snrleniyorum yönetemiyorum o da inat yapıo zannımca.temzlikler bittimi kızlaarr:)

X