Kahverengi akıntı

herkes ne kada da dikkatliymiş meğer:KK43:(( ben yatamıyorum,hem sıkılıyorum hem de hiç olmazsa karnımı doyurmak için kalkmak zorundayım,yalnızın,eşim işe gidince akşama kadar ister istemez kalkıyorum.

herkes ne kada da dikkatliymiş meğer:KK43:(( ben yatamıyorum,hem sıkılıyorum hem de hiç olmazsa karnımı doyurmak için kalkmak zorundayım,yalnızın,eşim işe gidince akşama kadar ister istemez kalkıyorum.
bende senın gıbıyım. yanlızım hıç bişi yapmasam yemek yemek için kalkıyorum yıne kalkıyorum. illa kalkıyorum :)

arkadaşlar bazılarında kahverengi akıntı erkek çocuklarında geliyomuş die duydum.kızlarımda olmamıştı.bu gibi durumla karşılaşanınız varmı.yada kulaktan dolma şeylermi bilemiyorum.bence o zamanki fizyolejik yapına göre deişiodur heralde.rüyamdada kurban kesilirken gördüm.hamile kadının görmesi erkek çocuğuna işaretmiş.ama yinede umutlanmıyorum üç kızım var .Rabbim dördüncüyüde kız verecekse bunun ötesi varmı tek duam eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı bir evlat .gerisi boş.üçüncü kızım doğduğu zaman eşimde loğusalık dönemimde büyük bi soğukluk hissetmiştim inşallah aynı şeyleri tekrar yaşamam.eşimi şimdiden hazırlıyorum.çok zor arkadaşlar ya benim için dua edin.

canım benimde kahverengi akıntı geliyor bu 1 haftadır devam ediyo cinsiyete bağlı olabilir bir tane kızım var onda bir iki defa oldu ama bunun kadar fazla değildi inşl erkek olur bebişin benimkine erkek dedi darısı sana canım:emir_bebek:

iki buçuk aylık hamileyim.yaklaşık 20 gündür kahverengi akıntım devam ediyor.dr aradım, kasıklarında ağrın varmı dedi yok dedim o zaman kontrolünden önce gel bakalım dedi.endişe içindeyim,bu gibi durum yaşayanınız varmı.bebek açısından tehlikeli bir durummu acaba,bilgisi ve deneyimi olan varsa beni bilgilendirebilirmi.teşekkürler.

merhaba cnm gecmis olsun,bende suan 14 haftalikhamileyim ve bir haftadir kahverengi akintim var pazartesi doktora gitmistim hersey normaldi.birsey olmaz sanirim ilk hamileligimde hep kanamayla gecmisti ara ara olmustu.insallah birsey olmaz korkutma kendini

Kızlar bende 13 haftalık hamileyim ve 2 gündür özellikle sabahları kahverengi akıntım oluyor.Dün gün içinde devam etti ama bugün sadece 1 kere oldu.iyi düşünmek istiyorum 3.regli dönemim ondan oluyor bu akıntı diyorum çünkü geçen ayda olmuştu 8.haftada ama sadece bir kez.bu kez niye bu kadar uzun sürdü anlamadım.Atlatırım inşallah Allahım korusun bebeğimi ve hepimizin miniklerini...

kızlar bende 8 haftalık hamileyim 2 gündür çok az kahverengi akıntı geldi acaba birşey olur mu? karnımda ve kasıklarımda ağrı oluyor ama çok sık değil ara ara. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar 11 haftalık hamileyim 2haftadır kahverengi akıntım var. İlk başta bir kaç damla kan gelmişti daha sonra kahverengi akıntı olarak devam etti.Fakat hergün daha da artarak devam ediyor kahverengi akıntı. Doktor progestoron başladı günde 3 defa almaya çalışıyorum ama hiç azalma olmadı. kontrollerimi aksatmıyorum bebekte sıkıntı yok ama çok korkuyorum.İnşaallah atlatırım ve bebeğimi sağ salim kuçağıma alabilirimm ...

Merhaba arkadaşlar 11 haftalık hamileyim 2haftadır kahverengi akıntım var. İlk başta bir kaç damla kan gelmişti daha sonra kahverengi akıntı olarak devam etti.Fakat hergün daha da artarak devam ediyor kahverengi akıntı. Doktor progestoron başladı günde 3 defa almaya çalışıyorum ama hiç azalma olmadı. kontrollerimi aksatmıyorum bebekte sıkıntı yok ama çok korkuyorum.İnşaallah atlatırım ve bebeğimi sağ salim kuçağıma alabilirimm ...

kızlar bende aynı durumdan şikayetçiyim 7 haftalık hamileyim yaklaşık 10 gündür ara ara kahverengimsi açık renk lekelenmelerim oluyor ama benim hiç geçmeyen ve bazen çok dayanılmaz olan ağrılarımda oluyor.doktorum banada progesteron destekli iğne ve jel verdi tabi dikkat et dedi.Birde benim size fark olarak 6 cm kistimde var ağrıyı buda yapıyor dedi dr um.Artık hem ağrılarım hemde o tuhaf renk sinirimi bozmaya başladı .Umarım herkesin hamileliği daha sağlıklı bir şekilde devam eder.Artık şaşırdım kaldım o kadar ilaca iğneye rağmen bu belirtiler varsa heralde gidecek bebeğim diyorum ve bunu düşünmek beni kahrediyor.Allahtan hepimiz için hayırlısını diyorum ve bütüngün hepimiz için dua ediyorum.Yüce rabbim hepimizin sağlıklı bir şekilde bebişimizi kucağımıza almayı nasip etsin...

arkadaşlar bazılarında kahverengi akıntı erkek çocuklarında geliyomuş die duydum.kızlarımda olmamıştı.bu gibi durumla karşılaşanınız varmı.yada kulaktan dolma şeylermi bilemiyorum.bence o zamanki fizyolejik yapına göre deişiodur heralde.rüyamdada kurban kesilirken gördüm.hamile kadının görmesi erkek çocuğuna işaretmiş.ama yinede umutlanmıyorum üç kızım var .Rabbim dördüncüyüde kız verecekse bunun ötesi varmı tek duam eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı bir evlat .gerisi boş.üçüncü kızım doğduğu zaman eşimde loğusalık dönemimde büyük bi soğukluk hissetmiştim inşallah aynı şeyleri tekrar yaşamam.eşimi şimdiden hazırlıyorum.çok zor arkadaşlar ya benim için dua edin.

canım benim bir tane kızım var ona hamileyken kahverengi akıntım olmadı ama şimdi 3,5 aylık oldum nerdeyse hamileyim bende de 2 aylıkken kahverengi akıntı oldu 1 hafta boyunca allah bağışlasın kızlarınıinşallah buda erkek olur bende erkek iştiyorum bakalım sağlıklı olsunda kızda olsa evladım insan değişiklik istiyor nisanın 20 sinde gidicem bakalım ne diyecek hayırlısı rabbim herkesin gönlüne göre versin

kızlar bende yeni üye oldum.su anda 16 haftalık gebeyim 14. haftamda asırı kanamam oldu yanı leke fln değildi.hemen doktoruma gttım bebegımde herhangı bı problem olmadıgı soledi.2 haftadır hap we iğne kullanıorum kanamalarım durmustu 3.gunun sonunda ama su anda yenıden kahverengı akıntı gelmıs.ayakta durmaktan mı oldu bılmıorum agrım olmadıgı ıcın telasta yapmıorum.ALlahım hepimizin evlatlarını korusun ...

geçmiş olsun 2 çocuk annesiyim bildiğim kadarıyla kahve rengi lekelenme rahimde artık bir açılma ve doğumun yakında olacagına işarettir bendede bu böyle oldu.ihmal etme erken doğum yada düşüge sebebiyet verebilir.inş herşey yolundadır saglıkla yavruna kavuşursun.

bence 34 aylıkken yaşamıştım bu sorunu erkek çocukta olurmuş diye duymuştum dr sorduğumda asla hamile insanda açık dahi olsa kan ve benzeri şeyler gelmesi tıbben kabul edilmiyo demişti iğne ilaç kullanmıştım.ama büyüklerimizden hamileyken her ay adet gören dahi duydum yada ilk üç ay olanı.

bence 4 aylıkken yaşamıştım bu sorunu erkek çocukta olurmuş diye duymuştum dr sorduğumda asla hamile insanda açık dahi olsa kan ve benzeri şeyler gelmesi tıbben kabul edilmiyo demişti iğne ilaç kullanmıştım.ama büyüklerimizden hamileyken her ay adet gören dahi duydum yada ilk üç ay olanı.

geçmiş olsun 2 çocuk annesiyim bildiğim kadarıyla kahve rengi lekelenme rahimde artık bir açılma ve doğumun yakında olacagına işarettir bendede bu böyle oldu.ihmal etme erken doğum yada düşüge sebebiyet verebilir.inş herşey yolundadır saglıkla yavruna kavuşursun.

amin canım amin.doktorum rahimimi kontrol ettıgınde acılma fln olmadıgını söyledı hatta sebep bile göstermedı olabilir her gebede dedi.bugun ıgnem war sımdı onu hemen yaptırmaya gtmem lasım,yatmakta cok zor gelio kanama durunca hemen ayaklanmak ıstıorum.acele etmemem lasım sonradan pişman olmamak için.yarın doktoruma gdıcem randewum war.umarım sorun yaşamam ilk gebeliğim ve allahım yasatmasın olumsuzluklar.

çok koyu kahve akıntı bendede var, doktorum progestan verdi 20 mg günde 3 defa, içince duruyor, kontrole gittiğimde bebek iyi dedi, kalp atışında ya da rahimde bir sorun yok gelişmesi de ii demişti, bazı hamileliklerde oluyormuş, sevinmiştim hamile kalınca adetten kurtuldum diye ama bu başladı bu sefer :KK43:((

çok koyu kahve akıntı bendede var, doktorum progestan verdi 20 mg günde 3 defa, içince duruyor, kontrole gittiğimde bebek iyi dedi, kalp atışında ya da rahimde bir sorun yok gelişmesi de ii demişti, bazı hamileliklerde oluyormuş, sevinmiştim hamile kalınca adetten kurtuldum diye ama bu başladı bu sefer :KK43:((

aynen bende cok sewınmıstım adetlerı sancılı gecen biri olarak.ne kadarlık gebesin canım.

10 hafta bitecek bu hafta inşallah , 20 mg yazmışım değil tabii 200 mg :) adet görür gibiyim ilaç almazsam çok sinirrr

cinsiyetle alakalı oldugunu bana antalyadakı doktorumda sölemişti.kanaması cok olanda erkek bebek ıhtımalı yuksek oldugunu gösterırmıs allah bılır tabi.bana doktorum kıza benzio dedi ne bısı dıyemedı hala.bakalım 16.haftaya grdık yarın belkı soyler net bişi.hayırlısıyla dogsunda saglıklı sıhhatli hayırlı ewlat olsunda cınsıyeti önemlı deıl tabi eşim erkek ıstıo ama :)

hayırlısı olsun dediğin gibi, benimde eşim klasik olarak erkek istiyo :) şimdiden oğlum oğlum diyo sinir oluyorum, sağlıklı olsun da kız erkek farketmez, sonuçta ilk bebek olacak, bende duydum kahve akıntının erkeğe işaret ettiğini ama bakıcaz daha çoook var :)

X