Kahverengi akıntım var ve sol kasık batması

busra208

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2023
6
3
24
Adetime 3 gün vardı adet olacak mışım gibiydi göğüsler de hassasiyet bel ağrısı kahverengi lekelenme oldu şuan 2 gündür lekelenme devam ediyor ve adetime bir gün var lekelenmede artış olmadı neredeyse yok denecek kadar ve kasık ağrım var sol kasıkta batma hissi devam ediyor çocuk düşünüyorum sizce gebelik belirtisi mi?

Adetime 3 gün vardı adet olacak mışım gibiydi göğüsler de hassasiyet bel ağrısı kahverengi lekelenme oldu şuan 2 gündür lekelenme devam ediyor ve adetime bir gün var lekelenmede artış olmadı neredeyse yok denecek kadar ve kasık ağrım var sol kasıkta batma hissi devam ediyor çocuk düşünüyorum sizce gebelik belirtisi mi?
Olabilir canm ben de yaşamıştım. Gebelik testi alip sabah erken yap istersen varsa silik de olsa cikar

Ya benimde daha iki gün var adetime ama lekelenme oldu az önce adet mi oldum acaba senin ne oldu gebe misi

Gebelik testi pozitif çıktı kan testiyle teyit edeceğim Allah sana da hayrlısını kolaylıkla versin 🤲🏻

X