SARI AKINTI YASAYIP POZİTİF GOREN HAMİLE BAYANLAR Bİ EL ATARMISINIZ KONUYA RICA ETSEM 🥰🥰

Neden oldu acaba 🤷🏻‍♀️ Benim de bugün 5. Günüm. Test yaptım sabah negatif çıktı çok net bir şekilde. İlk kez böyle bişey yaşıyorum sizin de mi ilk kez başınıza geliyor?
Evet benim de ilk kez başıma geliyor ilk gebeliğimde 2. Gün de çift çizgi çıkmıştı çok net. 9 gün boyunca neredeyse her gün test yaptım hep negatif çıktı silik bile çıkmadı. Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ona bağlıyorum artık ondan gecikti muhtemelen.

Evet benim de ilk kez başıma geliyor ilk gebeliğimde 2. Gün de çift çizgi çıkmıştı çok net. 9 gün boyunca neredeyse her gün test yaptım hep negatif çıktı silik bile çıkmadı. Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ona bağlıyorum artık ondan gecikti muhtemelen.
Yani inanın ben kimyasal bile yaşamadım daha hiç hamile kalamadım başımdan böyle bir durum geçse en azından hamile kalkabiliyormuşum demek diyeceğim ama maalesef siz demekki en azından hamile kalıyorsunuz çok şükür 🙏🏼 Biz de 1 senedir deniyoruz. Henüz hiç yaşamadım gebelik. Hep de düzenli olur 27-28 günde bir. Bana dediler ki, çatlamadan 14-15 gün sonra regl gelirmiş ama benim çatlamamın gerçekleştiği gün reglime 8 gün vardı. Benim her ay ki düzenime göre olan reglim bugün 5. Gün geçti. Ama çatlamanın 12. Günü. Sizce hangisi doğru?

X