kahverengi lekelenme

bnm doktora baksan ayda bir gideyim ilgiiz biri

nasıl olur yaaa :S canım bence doktorunu hemen değiştirmelisin.7. haftada kalp atışları duyulmadı diyorsun kontrol altında tutması lazım seni nedemek 1 ay yaa..
lütfen biran önce başka bir doktora görün zaman kaybetme..belkide doktorun göremedi kalp atışlarını falan ihmal etme aman..

yok zaten sorn doktorumda ilgisiz kadının teki ildeki doktorum 15 gün once gördü bu üsten göremedi daha dogrusu yanındakiyle sohbetten benmle ilgilenmedi alttan yaptı gördü sükür kanama durdu bakalım yarın gidicem bnde ile yol bozuk zaten kaamam var die gitmedim ama gidicem cnm

malesef bugun bebegimi kaybettim...

çok üzüldüm canım, takip ediyordum yazdıklarını ama bişey söylemek istememiştim, çünkü ben de ocak ayında 11 haftalık bebeğimi kahverengi akıntı ile başlayan bir süreç sonunda kaybetmiştim, inşallah en yakın zamanda yeniden amileliği yaşarsın ve sağlıkla kucağıan alırsın bebeğini...:Saruboceq:

Merhaba arkadaşlar, bu kahverengi akıntı bende de var, yaklaşık 10 gündür devam ediyor. Ben daha 5 haftalık hamileyim. doktor kırmızı kanama olmaadığı sürece sorun yok dedi,progesteron bile vermiyorum dedi. ayrıca ben hamile olduğumu öğrenirken bir de çikolata kistim olduğunu öğrendim. Bu kahverengi akıntı çikolata kisti ile alakalı olabilir mi?

bayanlar benm sormak istediğim bişey war ben haziranın 5inde adet gördüm aynı ay 23ünde kahverengi leke geldi dr a gitmedim bu aralarda kendimi çok yorgun hissediyorum hamilelik belirtisi die okudum ama belkide psikolojiktir bilemiyorum bilgisi olan warmı yada bunu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen yardımcı olursanız sevinirim kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
bayanlar benm sormak istediğim bişey war ben haziranın 5inde adet gördüm aynı ay 23ünde kahverengi leke geldi dr a gitmedim bu aralarda kendimi çok yorgun hissediyorum hamilelik belirtisi die okudum ama belkide psikolojiktir bilemiyorum bilgisi olan warmı yada bunu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen yardımcı olursanız sevinirim kafamçokkarıştı

canım öncelikle hakkında hayırlısı olsun inşallah. bende 3 şubatta adet olmuşltum sonra 17 şubatta kahverengi lekelenmem olmuştu sonuç hamileymişim o zaman .. yerleşme lekelenmesiydi sanırım oda..

canım öncelikle hakkında hayırlısı olsun inşallah. bende 3 şubatta adet olmuşltum sonra 17 şubatta kahverengi lekelenmem olmuştu sonuç hamileymişim o zaman .. yerleşme lekelenmesiydi sanırım oda..

canm snn adına çok sewindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsn inşallah. benm ki de öledir umarım,hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum :Saruboceq:

X