Kalça protezi ameliyati

Ben 2006 yılinda oldum.Cok memnunum.Topallıyordum o duzeldi agrilarim gecti.Ama 2023 agustos ayinda cok büyuk bir saksiyi kaldirdim o zaman hafif bir agri olmustu.Aradan üc gun gecti düstum ve agrim cogaldi.Doktora gittim platinde gevseme olmuş.Revizyon ameliyat icin hastaneden cagrilmayi bekliyirum.Siz sureci sormuşsunuz.Ilk ameliyatim ilk bir hafta sıkıntıli gecti buda gayet normal.Hic pisman değilim cok cok rahattim,agrisiz ve normal bir hayatim vardi.Tek hatam o jadar büyuk bir sajsiyi jaldirmasaydim hala sapasaglam sikintisiz devam ediyordum.Şimdi bende sizin gibi revizyon ameliyatindan korkuyorum.Doktor revizyonun cok daha zor oldugunu söyluyor.Artik ilk yapilan ameliyatlar daha kolay.Gecmis olsun size.Korkmayin.

Benim de bir yıldır yürürken, merdiven inip çıkarken ve bazı hareketleri yaparken ağrılarım oluyordu. Ağrıyı dizimde çektiğim için hep buna yönelik çeşitli tedaviler gördüm. Fakat bugün öğrendim ve sorun kalça kemik başında imiş. Dr kalça protezi tek çözüm dedi. Ben de merak ediyorum ameliyat sürecini ve sonrasını. Şu an birkaç dr a daha gidip görüş almak istiyorum.

Benim de bir yıldır yürürken, merdiven inip çıkarken ve bazı hareketleri yaparken ağrılarım oluyordu. Ağrıyı dizimde çektiğim için hep buna yönelik çeşitli tedaviler gördüm. Fakat bugün öğrendim ve sorun kalça kemik başında imiş. Dr kalça protezi tek çözüm dedi. Ben de merak ediyorum ameliyat sürecini ve sonrasını. Şu an birkaç dr a daha gidip görüş almak istiyorum
Merhaba benim annem oldu bugun 15. Gun.. hic korktugumuz gibi olmadi bizi olmadan once o kadar korkuttularki kalca cok zor sürekli cikiyo, kalkamiyosun sürekli yatiyosun vb. Ama hic oyle sorunlarimiz olmadi size tavsiyem sadece bu konuda basarili bir doktor bulmaniz sureci kolaylastirir. simdiden gecmis olsun

Merhaba benim annem oldu bugun 15. Gun.. hic korktugumuz gibi olmadi bizi olmadan once o kadar korkuttularki kalca cok zor sürekli cikiyo, kalkamiyosun sürekli yatiyosun vb. Ama hic oyle sorunlarimiz olmadi size tavsiyem sadece bu konuda basarili bir doktor bulmaniz sureci kolaylastirir. simdiden gecmis olsun
Teşekkür ederim geri dönüşünüz için. Annenize çok geçmiş olsun. Avasküler nekrozmuş adı rahatsızlığımın. 42 yaşındayım. Dün gittiğim bir Dr da bu ameliyat için henüz gençsin. Erteleyebildiğin kadar ertele sonunda nasılsa olacaksın dedi. Randevu alıyorum halen ortopedi Dr larından. Bu süreçte anladım ki çok Dr görüşü almalıyım.

X