İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Kalça Sütyeni ?

Rossiene

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
5.283
3.574
İyi geceler hanımlar internette az önce kalça sütyeni denilen bir ürün gördüm aranız da hiç kullanan oldu mu ? Yada farklı bir ürün hakkın da bilgisi olan?

Evet ben otarz bir ürünü penti magazasında gördüm isterseniz silikon olarak alıp evde çorap yada çamaşırınızın içine yerleştiriyorsunuz bu haftada çamaşır şeklinde olanı gördüm çok ihtiyacım yok ama birgün gidip denemek istiyorum valla gıymeden durusu bıle güzeldi:KK1::KK1::KK1:

Evet ben otarz bir ürünü penti magazasında gördüm isterseniz silikon olarak alıp evde çorap yada çamaşırınızın içine yerleştiriyorsunuz bu haftada çamaşır şeklinde olanı gördüm çok ihtiyacım yok ama birgün gidip denemek istiyorum valla gıymeden durusu bıle güzeldi:KK1::KK1::KK1:
Penti mağazası sırf çorap satmıyor muydu ya gidip bakayım başka ne ürünleri var. :44: Benim dediğim ürün biraz daha farklı ama canım o biraz daha toparlayıcı amaçla ben de o slikondan doğal yoldan var ben çıkarmayı hedefliyorum :KK9::KK9::

Penti mağazası sırf çorap satmıyor muydu ya gidip bakayım başka ne ürünleri var. :44: Benim dediğim ürün biraz daha farklı ama canım o biraz daha toparlayıcı amaçla ben de o slikondan doğal yoldan var ben çıkarmayı hedefliyorum :KK9::KK9::

Olivium penti magazasında gördüm çamaşır çorap ne ararsanız var zaten olivium magazasında varsa daha buyuk avm lerin pentı magazasında daha çok çeşit vardır.

aa ben de az önce gördüm daha ve hemen sipariş vermeyi düşündüm
madem penti de var gidip görerek almak daha mantıklı

X