Cilt Bakımı Ürünleri Kalıcı ve bebeksi kokan vucut losyonu,kremi bılen var mı?

• Konu Sahibi adayıldız
  • Başlangıç Tarihi
Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
slm :) cnm ben avrupa yakasındayım beşiktaşda balıkçı pazarı var herkes bilir sorarsan onun tam karşısında bi pasaj var adilışık pasajı orda bi kozmetikçi var orda bulursun tatlım :) ben aldım netten almak istemedim bende senin gibi çıtırdayan vücut köpüğü ve duş jelleride var bi bak istersen :KK66:

pupa miss milkie serisi canım ben denemeyi düşünüyorum çikolatalı çilekli vanilyalı şekerli kokuları var
bir de bir losyon var the body shop ta white musk diye muhtesem bir kokusu var ve parfüm gibi de kalıcı ama ben miss milkie yi bulduğum an alıcam cunku bebeksi şekerli kokmak istiyorum :)

ürünlerim geçen hafta geldi..hem fiyatları uygun hem de sipariş verdim ertesi gün geldi hediye de koymuşlar...beklemedim...tavsiye ederim canım..
Dilay Kozmetik, Online Alışveriş, cilt bakımı, saç bakımı, makyaj, saç dökülmesi, selülit, parfüm, inceltici, sivilce kurutucu, nemlendirici, krem, siyah nokta, göz kremi, göğüs kremi, akne, ürünleri

arkadaşlar pupa miss milkie pamuk şekerli serilerinden arıyorum.nerelerde satılıyor.bilen varsa söylesin

slm :)
pupa miss milkie izmrde varmıdr bilenler lltfen yardımcı olsun sevinirm :S

X