Kalın derili burun ameliyatım

byzaaa_0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
21
6
27
Merhabalar Ben 12 gün önce burun ameliyatı oldum kemerli düşük bir burnum vardı Çarşamba günü tamponlar ve alçı alınacak ama bugün alçının bandı açıldı ve burnumu gördüm moralim çok bozuldu bu gözüken şişlik mi yoksa orada bir kemer mı var yine lütfen bu durumu yaşayanlar bilgisi olanlar yazsın...

Screenshot_20231204-230834~2.png

Kemer değilde Dr çok işlem yapmamış gibi bence işlem yapmadığı da çok iyi olmuş burun estetigi buyuk pişmanlık

Merhabalar Ben 12 gün önce burun ameliyatı oldum kemerli düşük bir burnum vardı Çarşamba günü tamponlar ve alçı alınacak ama bugün alçının bandı açıldı ve burnumu gördüm moralim çok bozuldu bu gözüken şişlik mi yoksa orada bir kemer mı var yine lütfen bu durumu yaşayanlar bilgisi olanlar yazsın...

Eki Görüntüle 3346363
Şişlik mi bilemedim eğer şişlik değilse morelini bozmak istemem ama yapılmamış gibi duruyor bir kavis felan yok gibi

Şişlik mi bilemedim eğer şişlik değilse morelini bozmak istemem ama yapılmamış gibi duruyor bir kavis felan yok gibi

Ben düz bir burun istedim kaydırak gibi olsun istemedim İlk ameliyattan çıktığım halini ataym buraya bakın daha güzel duruyordu ama aşırı yüzüm şişmişti morardı çok sonuç bu

Eklentiler

• Screenshot_20231205-002334~2.png
    Screenshot_20231205-002334~2.png
    388,9 KB · Görüntüleme: 189
Ben düz bir burun istedim kaydırak gibi olsun istemedim İlk ameliyattan çıktığım halini ataym buraya bakın daha güzel duruyordu ama aşırı yüzüm şişmişti morardı çok sonuç bu
Aaa evet evet bak burda farklı duruyor ve güzel duruyor o zaman şiş bende kalın deriliyim 1 buçuk yıl sonra bile hala ucunda ödem vardı şişlik ödem zor gidiyo

Eki Görüntüle 3346363
Önceki hali olsaydı net yorum yapılabilirfi ama daha burnun şişecek ve kalın derili hastalarda ödemin atılması daha uzun dönem sürüyor moralini bozma yapacak tek şey beklemek

Önceki hali olsaydı net yorum yapılabilirfi ama daha burnun şişecek ve kalın derili hastalarda ödemin atılması daha uzun dönem sürüyor moralini bozma yapacak tek şey beklemek
Evet doktor da öyle söyledi ama böyle görünce de çok moralim bozuldu eski hali çok kötüydü aşırı düşük bir burun ve kemer vardı büyük

Ameliyat için ne kadar ücret ödediniz burun kökünü çok yüksek bırakmış doktor ameliyat masası fotoğrafınız var mı

X