Yeni burun ameliyatı oldum kızlar yorumlar mısınız

Basakkaraaslann

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
15
8
26
Kızlar yeni burun ameliyatı oldum kapalı teknik ile şişliklerim neredeyse indi 14 gün oldu. Ancak burnum yüzüme göre çok kısa ve küçük kalmış dudak mesafem çok açılmış gibi duruyor en azından ben öyle görüyorum. Eski burnum hafif kemerli ve burun ucum düşüktü ama burun benim yüzüme hiç olmamış gibi görüyorum aynadan eskisinide yenisinide ekledim daha 14 günlükken böyleyse 1 sene içinde dahada küçülür diye düşünüyorum ben mi yanlış düşünüyorum sizlerde yorumlarsanız çok sevinirim

Eklentiler

• 651E1B59-66FA-4916-B364-472ADD437743.jpeg
    651E1B59-66FA-4916-B364-472ADD437743.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 620
  • IMG_1183.jpeg
    IMG_1183.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 622
Aslında burnumu bende beğendim doktorum güzel bir burun yapmış ama benim yüzüme olmamış gibi geliyor ben yandan uzun bir görünüm olsun istemediğimi söyledim ama bu kadar boyunu kısaltmasını istememiştim dudak burun mesafem çok açıl duruyor bu sebeple o yüzden önden yüzüm tuhaf duruyor

Önden böyle duruyor sanırım hala kemiklerde şişlik olduğu için kaba duruyor yani umarım öyledir. Burun dudak mesafemi çok takıyorum kafama çünkü gözlerimde büyük oldukça bi tuhaf duruyor yüzüm önden

Eklentiler

• IMG_1275.jpeg
    IMG_1275.jpeg
    119 KB · Görüntüleme: 614
eski burnunuz da çök büyük değilmiş. burun dudak arası mesafede düşük burun ucunu kaldırdığı için açılmış. yani doktor çok ekstra bir çaba sarf etmemiş gibi duruyor burnu yükseltmek ve küçültmek için. burun dudak arası mesafeyi kısaltamazdı, öyle burun ucunu düşük bırakacaktı. doktorun adını da yazın mutlaka, doğal çalışan doktor arayışında olanlara referans olur

Şu an isim paylaşmak için erken olur nefes almamda burnumda çökme eğilme vs gibi durumlarla karşılaşmazsam merak edenlerle paylaşırım tabi şuan daha 14. günüm

Gecmis olsun. Ben cok begendim burnunuzu gayet dogal duruyor. Bazi estetik olup dudak arasi mesafeyi sorun edenler ekstra dolgu yaptiriyordu sanirim ama bence gerek yok. Gayet iyi gorunuyorsunuz

Kızlar ben eski halimi bildiğim alıştığım için dudak mesafesi açılınca simam değişti o yüzden bana çok başka birisi olarak geliyor kendimi çok itici hissediyorum o mesafeden dolayı dudak dolgusu kurtarır mı sizce oradaki mesafeyi

Aşırı beğendim çok doğal ve yüzünüze uygun olmuş, daha yeni ameliyat olduğunuz için ödemli ve tabikide şiş bu yüzden alışık olduğunuz burundan çok farklı geliyor sana canım

Kızlar çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için sanırım benim aynada kendimi beğenmeme sebebim burun değil dudak burun mesafesinin açılmasından kaynaklı çiğ bi görüntü var yüzümde eskiden burun ucum düşük olduğu için kısalınca burun o mesafe daha artmış duruyor buna bir çözüm bulursam mutlu olacağım diye düşünüyorum

Kızlar çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için sanırım benim aynada kendimi beğenmeme sebebim burun değil dudak burun mesafesinin açılmasından kaynaklı çiğ bi görüntü var yüzümde eskiden burun ucum düşük olduğu için kısalınca burun o mesafe daha artmış duruyor buna bir çözüm bulursam mutlu olacağım diye düşünüyorum
Burun dudak mesafesi duzeliyor 3 ay surebilir merak etmeyin hata burun ucunuz da biraz düşcek şanşlisiniz cok dogal ve guzel burun yapmis doktorunuz

Önden böyle duruyor sanırım hala kemiklerde şişlik olduğu için kaba duruyor yani umarım öyledir. Burun dudak mesafemi çok takıyorum kafama çünkü gözlerimde büyük oldukça bi tuhaf duruyor yüzüm önden
Yıllardır kemerli burnunu görmeye alıştığın için garip geliyor. Önden de yandan da güzel. Burun ödemi atıp incelince daha da güzel görünür.
Kusur arama aradıkça bulursun.

Burnunuz gayet güzel ve doğal olmuş. Biraz daha bekleyin 6 aya iyice oturur. O zaman da dudak mesafesini beğenmezseniz üst dudağa çok az dolgu yaptırırsanız. Bence gerek bile yok, doktor gerçekten iyi yapmış.

X