Kalın derili kalkık burun

Amazonit4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2024
7
0
32
Merhaba 1 ay önce burun estetiği ve liplift yaptırdım cildim kalın derili sanırım burun ucum çok kalkık büyük oranda burnum ndi ucunda top gibi ödem var ama onu geçtim burnum çok kalkık doğal bi burun istememe rağmen çok fazla kaldırmış dr. Ve 1 aydır 1mm bile inmedi açısı ve dokunduğumda ucunda bi sertlik hissediyorum yapay bi destek gibi. Aynı durumu yaşayan var mı çok endişeliyim vr psikolojim çok kötü. Çünkü büyük oranda zaman alır inip düşüyor diyorlar ama 1 ayda sadece ödemi atıp kalkıklığın inmemesi beni çok üzüyor

Ödemler bir ayda gitmez ince deriliyim bende ödemler 6 aya kadar sürdü, ve yine ince derili olmama ragmen zaman aldı burun ucu dusmesi

Merhaba 1 ay önce burun estetiği ve liplift yaptırdım cildim kalın derili sanırım burun ucum çok kalkık büyük oranda burnum ndi ucunda top gibi ödem var ama onu geçtim burnum çok kalkık doğal bi burun istememe rağmen çok fazla kaldırmış dr. Ve 1 aydır 1mm bile inmedi açısı ve dokunduğumda ucunda bi sertlik hissediyorum yapay bi destek gibi. Aynı durumu yaşayan var mı çok endişeliyim vr psikolojim çok kötü. Çünkü büyük oranda zaman alır inip düşüyor diyorlar ama 1 ayda sadece ödemi atıp kalkıklığın inmemesi beni çok üzüyor
merhaba geçmiş olsun ❤️‍🩹 doktorunuz kimdi liplifti de aynı doktor mu yaptı iz kaldı mı memnun musunuz sevgilerle

Şükrü Kasap yaptı. Muğla sıtkı koçman üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesinde. Rinoplasti ve lip lift i aynı anda yaptı tavsiye etmem 2sini aynı anda yaptırmanızı çünkü çok fazla şişlik ve morlukla mücadele ettim normalin çok çok üstünde şişlikler oldu çift operasyon olduğu için. iz kaldı evet çok yeni şuan o yüzden dikiş izleri mor ve şiş ödem tamamen inince dikiş ve kesi izleri kalıcaktır. Benim açımdan ton farkı eşitsizliği olmasın onun için güneşe çıkmamaya ve çıkarsamda bolca bi güneş kremi sürüp çıkmaya özen gösteriyorum. Memnun muyum şuan için hayır çünkü hala alışamadım ve aceleye geldiğini düşünüyorum kesinlikle özelde yaptırmanızı ve dr unuzla iyi bir iletişim kurmanız çok önemli

Ödemler büyük oranda indi ama burun ucumda 1 mm düşme olmadı maalesef :KK43:
Merhaba nekadar kalkık acaba bazen ameliyat olanlarin gözüne çok kalkikmis gibi görünüyor fakat bizler güzel goruyoruz çok kötü görünmüyor özelden foto atarmisinz mümkünse

Özelden foto atabilir misiniz

X