Kaliteli Ürün Arayanlara

workout

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
169
5
Babyliss 2325E Nano Teknolojili Kalın Saç Maşası - 30tl

Eki Görüntüle 1087869

Ürün internette en ucuz fiyatıyla 65tl civarı ben 30 tlye satıyorum. Bir iki deneme dışında hiç kullanmadım.

Ürünün genel özellikleri:
Seramik kaplama,
Isı ayarlı,
25mm,
Yüksek ısı performansı (100 – 180 ºC)

Son düzenleme:
Stradivarius Yüksek Topuklu Siyah Sandalet - 65tl

$look2.jpg

Ayakkabının fotoğrafını çekemedim henüz ama fotodaki sandalettir 130 tlye almıştım 40 numaradır. 39 numara giyiyorum normalde 40 numara tam olarak oldu.

Nevreste konumu kapatmışssınız ama ben konu başlığını değiştiremiyorum ki sadece buraya maşa ile ilgilenenler giricek sonuçta ötekini açıp bunu kapatsanız daha makbule geçer aslında ya da nasıl konu başlığı değişir onu ögrensem güzel olcak :/

Collezione İspanyol Paça Pantalon 38 Beden - 18tl

$IMG_0895.jpg $IMG_0896.jpg $IMG_0897.jpg

36-38 Beden arası olanlara tavsiyemdir çünkü fermuarı yok direk giyiliyor.

$IMG_0886.jpg $marks-and-spencer-maxi-dress.jpg

Fotoğraf yükleyemiyorum isteyenlere gönderebilirim.İkinci fotoğrafta soldaki elbise aynı markanın aynı koleksiyonundan kumas ve deseni aynı fakat modeli farklıdır.Elbise Small Bedendir.

$$_12.JPG

Fotoğrafı internetten buldum aynı eteğin Small bedeni var fotoğraftaki beden xl , isteyenlere fotoğraf cekebilirim.

$Untitled.jpg

Small/Medium Beden Yazlık Elbise başka fotoğrafları da var ama yükleyemiyorum beğenene gönderebiliriiim

$Untitled.jpg

Large beden viskoz elbise yandan bagcıkları vardır.Yarım kol. İsteyenlere fotoğraflarını gönderebilirim.

X