Kalyon Tırnak Besleyici - Güçlendirici Oje

tırnaklarım uzatmak istiyorum ama zaten zor zor uzuyo vitamin kullanıorum tırnaklarım için biraz daha uzadığında gidip kuaförde hepsini eşit törpületcem o kadar iğrenç görünüolar ki anlatamam 4 yaşında başladım o pis alışkanlığa 18imde bırakıorum utanç verici işte :KK43: yöntem için çok teşekkürler bu şekilde denicem:)

rica ederim.. umarım işe yarar..

Allahıımm hemen alıp denemeliyim o kadar içimde bi umut oldu ki... Yeter artık baskalarının tırnaklarına bakıp ne guzel tırnakları var demekten bıktık usandım..

konu sahibinin sözlerine harfiyen katılıyorum. benimde tırnaklarım soyuluyordu sürekli buna bağlı olarakta kırıkıyordu. oje tarzı sürülen bakımlardan başka markalarıda denedim. sonra kalyonla tanıştım ve 1 haftada farkını gördüm. s oyulmam kesinlikle durdu. artık tırnak uzatabileceğim. yalnız ben 5 tl gibi bir rakama aldım.

aynı markanın renkli ojeleride var kulllanan oldumu arkadaşlar, nasıllar?

bir arkadaşımda açık pembe rengi vardı onda deneme şansım oldu, tavsiye edebilirim. bir çok ojeye göre daha dayanıklı. yapısı ve yoğunluğu pastel ojelere benziyor kısmen. tırnak uçlarında soyulma gibi bir durumla karşılaşmadım. silene kadar ilk sürdüğüm şekliyle kaldı. tek sorun hiçbir yerde bulamadım. eğer bir yerlerde görürsen kesinlikle kaçırma al derim :KK16:

$1.jpg
$SAM_6560.jpg

not : internetten bulduğum fotoğraflar...

denediğim renk aşağı yukarı bu tonlardaydı. ben ojeyi çok yoğun (kalın) sürmeme rağmen (genelde öyle sürerim, alışkanlık) hemencik kurumuştu ve görüntüsü 2 katta bundan daha yoğun bir hal almıştı.

Eki Görüntüle 432498
Eki Görüntüle 432499

denediğim renk aşağı yukarı bu tonlardaydı. ben ojeyi çok yoğun (kalın) sürmeme rağmen (genelde öyle sürerim, alışkanlık) hemencik kurumuştu ve görüntüsü 2 katta bundan daha yoğun bir hal almıştı.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 432501
Eki Görüntüle 432502

hiç uzamayan uzasa da hemen kırılan soyulan tırnaklarım 2 yıldır uzuyolar ve ben bunu kalyona borçluyum yaklaşık 2-3 aydır kullanmıyorum ama tırnaklarım yine de çok güçlü sadece 1 kere manikür yaptırdım kuaförde sonra kalyona başladım mucizevi bişey olduğunu düşünüyorum

Konuya yazalı 4 ay olmuş, ve ben o günden beri kalyon kullanıyorum. sürekli de yenilemiyorum, şuan tırnaklarımda ne oje ne de kalyon var, ama çok sağlıklı uzuyorlar. Upuzun güzelim tırnaklarımı sevgilimin ısrarıyla kestim, çizikler içindeydi zavallı ben de acıdım tabi. :KK9:
Ama çok üzüldüm :KK43: Hiç bu kadar güzel ve sağlıklı uzun tırnaklarım olmamıştı.
Sürdüğüm her renk oje ayrı bir güzel duruyordu ama ben sadece kalyon sürülmüş halini tercih ediyordum. :KK16:
Şimdi ise uzatmaya tekrar başladım ve kalyona tüm hızla devam. :KK76:

Konuya yazalı 4 ay olmuş, ve ben o günden beri kalyon kullanıyorum. sürekli de yenilemiyorum, şuan tırnaklarımda ne oje ne de kalyon var, ama çok sağlıklı uzuyorlar. Upuzun güzelim tırnaklarımı sevgilimin ısrarıyla kestim, çizikler içindeydi zavallı ben de acıdım tabi. :KK9:
Ama çok üzüldüm :KK43: Hiç bu kadar güzel ve sağlıklı uzun tırnaklarım olmamıştı.
Sürdüğüm her renk oje ayrı bir güzel duruyordu ama ben sadece kalyon sürülmüş halini tercih ediyordum. :KK16:
Şimdi ise uzatmaya tekrar başladım ve kalyona tüm hızla devam. :KK76:

ben içine 10 damla falan limon da damlatıyorum bende işe yarıyo

Ben kalyonun güçlendirici bakım yağını aldım turuncu bir şey daha bugun kullanmaya başladım bakalım neler olacak yine bilgilendiririm sizi de sürüyorum masaj yapıyorum tırnaklarıma umarım şu soyulma kırılma dertlerimden kalyon kurtarır beni:nazar:

ben içine 10 damla falan limon da damlatıyorum bende işe yarıyo

Limon kalyonun ömrünü kısaltıyor diye biliyorum ben o yüzden koymadım, normal bakım yaptığımda limonla ovuyorum hem beyazlıyor hem de tırnak etlerime iyi geliyor benim :44:

Kalyon renkli ojeleri watsonsta var kızlar. Ayrıca ben de çok memnunum güçlendiricisinden. Bütün yaz boyunca daha hiç kesmedim ve hiç kırılmadı normalde hep kırılırdı. Kesinlikle tavsiye ederim base coat olarak kullanıyorum.

Kalyon renkli ojeleri watsonsta var kızlar. Ayrıca ben de çok memnunum güçlendiricisinden. Bütün yaz boyunca daha hiç kesmedim ve hiç kırılmadı normalde hep kırılırdı. Kesinlikle tavsiye ederim base coat olarak kullanıyorum.

normal ojelerinde de güçlendirici etkisi mi var yani

Eki Görüntüle 377811

Herkes tırnakların güçsüzlüğünden dert yanıyor sanırım. :26::26:
Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmem ama gözüme çarpmadı ben de paylaşmak istedim.

Blog sitelerinde sık sık gezenler bilirler; herkesin büyük övgüyle bahsettiği bir ürün bu.

Tırnak uzatmayı, oje kullanmayı seven biriyim. Maalesef ki tırnaklarımla başım büyük dertteydi bu şahane şeyle tanışmadan önce. Çok güçsüz, sürekli kırılan, kat kat soyulan tırnaklara sahip bir insandım. Bu nedenle belirli aralıklarla tırnaklarımı kısaltmam kendine gelene kadar kesinlikle oje kullanmamam gerekiyordu :KK43: Bu durum çok sıkıcı gelmeye başladı ve birçok yol denememe rağmen hiçbiri çözüm olmadı; taaki bu şekercikle tanıştığım güne kadar :KK34:

Ürünün kullanım bilgileri zaten fotoğrafta yer alıyor. Ben ilk 3 gün boyunca her akşam yeniledim (akşamları asetonla silip yenisini sürdüm) daha 2. gün etkisini hissetmeye başladım. Daha sonra 1 gün arayla yenilemeye devam ettim ve şimdi sağlıklı uzun tırnaklarımla mutluyum:nazar: :KK16::KK16::KK16:

Her yolu denedim ama tırnaklarım hala çok güçsüz diyen biriyle karşılaşırsanız kesinlikle Kalyon Tırnak Besleyici ile tanışmamıştır; tavsiye edin :KK34:

Sadece 3.5 TLcik :KK1::KK1:

Bende hiç işe yaramadı ya :KK43: şuan karşımda duruyor bana bakıyor hatta 2. şişesi ama banamısın demedi çok üzgünüm:KK43:

bu ürünü banada kırılan tırnaklarım için satıcı tavsiye etmişti, sürdüm hafifi sarımtırak bir renk verdi dertetmedim bunu ama üzerine oje sürünce de oje çook zor kuruyordu kurutucu falan fazla fayda etmiyordu hatta kurudu diye düşünüp normal hareket edince mutlaka ojem bi yerler çizik almış oluyordu bendeki ürün mü bozuk diye düşünürken birde ojenin üzerine sürmeyi denedim böyle çok daha iyi oldu kuruması yine uzun sürüyor ama kuruyunca tırnak üzerinde tabaka oluşturuyor tırnağım sert ve daha kalın oluyor kolay kırılmıyor, üstelik 4-5gün oje hiç bozulmuyor çıkmıyor suya falan girsede bayaa dayanıyor. şimdi bu şekilde tırnaklarımı yarın cm kadar uzatabiliyorum takma tırnak gibi duruyor :)))
ama yinede hala ciddi zorlayınca ister istemez kazalar oluyor bukadar uzun tırnakla bunu engellemekde mümkün değil galiba ama genelde keserek kurtaramayacağım şekilde etle tırnağın birleşik olduğu yerden yanlardan kırılıyor. dipden kessem bile kırık yere ulaşamıyorum bu durumdada ayrılan yerden sürekli birşeylere tekılıp canımı yakıyor, şimdi buna bi çare arıyorum, tırnak üzerine sürülünce sööle selobant yapıştırmışız gibi tabaka oluşturup kırığı birleştirecek birşey varmıdır acaba???

bu ürünü banada kırılan tırnaklarım için satıcı tavsiye etmişti, sürdüm hafifi sarımtırak bir renk verdi dertetmedim bunu ama üzerine oje sürünce de oje çook zor kuruyordu kurutucu falan fazla fayda etmiyordu hatta kurudu diye düşünüp normal hareket edince mutlaka ojem bi yerler çizik almış oluyordu bendeki ürün mü bozuk diye düşünürken birde ojenin üzerine sürmeyi denedim böyle çok daha iyi oldu kuruması yine uzun sürüyor ama kuruyunca tırnak üzerinde tabaka oluşturuyor tırnağım sert ve daha kalın oluyor kolay kırılmıyor, üstelik 4-5gün oje hiç bozulmuyor çıkmıyor suya falan girsede bayaa dayanıyor. şimdi bu şekilde tırnaklarımı yarın cm kadar uzatabiliyorum takma tırnak gibi duruyor :)))
ama yinede hala ciddi zorlayınca ister istemez kazalar oluyor bukadar uzun tırnakla bunu engellemekde mümkün değil galiba ama genelde keserek kurtaramayacağım şekilde etle tırnağın birleşik olduğu yerden yanlardan kırılıyor. dipden kessem bile kırık yere ulaşamıyorum bu durumdada ayrılan yerden sürekli birşeylere tekılıp canımı yakıyor, şimdi buna bi çare arıyorum, tırnak üzerine sürülünce sööle selobant yapıştırmışız gibi tabaka oluşturup kırığı birleştirecek birşey varmıdır acaba???

Aslında var akrilik, jel, diping gibi tırnak çeşitleri ama oldukça maliyetli :26:

X