Kan pıhtılaşması olup doğum yapanlar

Kızlar hiç mi kan pıhtılaşması olup doğum yapan olmadı? Lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın
Merhaba 4.5 yıl önce sezeryan la doğum yaptım pihtilasmam var doğum zamanından 12 saat öncesine kadar oksapar igne kullandım daha öncesinde 2 kaybım oldu pihtilasma dan dolayıymis neyse. Ben 38+3 de planlı sezeryan oldum 3.500 gram 52 cm bebek doğurdum herhangi bir Sıkıntı yaşamadım. Şimdi 32+4 hamileyim gene igne kullanıyorum dün kontrolden geldim 2.300 gram olmuş Bebek ocak 12 sezeryan planlanıyor. Sormak istedikleriniz varsa yardımcı olurum

Benim pıhtılaşmam vardı daha önce kaybım var hamile iken iğne ve coraspirin kullandım, bebek ölçümlerde 2 3 gün geri bazen bir hafta ileri değişerek çıktı, bebeğin boynuna kordon dolandığı için sezeryan olacaktım sezeryan günü gelmeden suyum geldi acil sezeryana girdim ki akşam iğne yapmıştım 12 saat beklediler iğne yüzünden coraspirin keseli 3 gün olmuştu sadece çok şükür çok rahat bir ameliyat geçirdim, kızım tam 38 haftalık 52 cm 3 kilo 580 gr doğdu
Merhaba :) kan sulandırıcı iğneye ne zaman başlatmıştı doktorunuz ?

Merhaba 4.5 yıl önce sezeryan la doğum yaptım pihtilasmam var doğum zamanından 12 saat öncesine kadar oksapar igne kullandım daha öncesinde 2 kaybım oldu pihtilasma dan dolayıymis neyse. Ben 38+3 de planlı sezeryan oldum 3.500 gram 52 cm bebek doğurdum herhangi bir Sıkıntı yaşamadım. Şimdi 32+4 hamileyim gene igne kullanıyorum dün kontrolden geldim 2.300 gram olmuş Bebek ocak 12 sezeryan planlanıyor. Sormak istedikleriniz varsa yardımcı olurum
Yaaa. Süper. Hem haftalarınız, hem bebeklerinizin kilosu-boyu. Sezaryen olma sebebiniz neydi peki?

Kızlar merhaba. 32 haftalık gebeyim. Fakat Türkiye’ye göre 30 haftalık oluyor sanırım. Gebe kalma tarihim 11 Nisan. Kan pıhtılaşmam var. Her sabah kan sulandırıcı iğne yapıyorum ve akşamları da aspirin kullanıyorum. Doktor randevumuzda bebeğim 1700 gramdı. Haftam Fransa’ya göre 32, Türkiye’ye göre 30 oluyor dediğim gibi. Doktor iri bir bebek değil ama gelişimi güzel dedi.
Bugün doğum dersi için bi ebeden randevum vardı. Onunla da konuştuk bu konuyu. Kan pıhtılaşmam olduğu için gebelik sonuna kadar kalamayacağımı, yüksek ihtimalle 2-3 hafta öncesinde suni sancı ile doğum yapacağımı söyledi. Ayrıca bu hastalığımdan dolayı bebek çok büyük olmazmış. Genelde 2.5-3 kilo arası doğuyormuş bu hastalığa sahip annelerin bebekleri.
Bu hastalığı olup da doğum yapanlardan kendi durumlarını paylaşmasını istiyorum. Bebeğin aşırı gelişmemesi normalmiş. Sizin de öyle oldu mu? Bir de erken mi doğdu bebekleriniz?
Canim benim kuzenim yalan sulemiyeyi. 3 bucuk kilo dourdu ondada pihtilasma vardi ve igne vurduruyodu

Canim benim kuzenim yalan sulemiyeyi. 3 bucuk kilo dourdu ondada pihtilasma vardi ve igne vurduruyodu
Maşallah. Çok iyiymiş. Bizim 32. haftada 1700 gramdı. Haftaya Salı randevumuz var. 1 ayda yarım kilo aldıysa en az 2200-2300 olması gerekiyor. Doğumda da en azından 3 kilo olur inşallah

Canim kiloya hic takilma benim.amicam permature doudu hemde 900 gram yani simdi masallahi var salicakla gelsin o onemli

X