Kan pıhtılaşması

Merhabalar ben genetik test yaptırdım. Kan pıhtılaşması Yatkınlık çıktı..D-dimer, kantitatif değerim 780 çıktı.bilen yazabilrmi
Merhaba benim de kürtajdan sonra bakıldı pıhtılaşma çıktı. Faktör 5 ve heterezigot yüksekti. Faktör 5 zaten direkt doğuştan bir pıhtı sorunuymuş. Şuan 7+3 haftalık gebeyim kan sulandırıcı oksapar iğne ve ecopirin 150 ml kullanıyorum. Gebelikten dolayı bakıldıysa size de gebeliğinizde keseyi görünce iğne başlatırlar

Merhaba benim de kürtajdan sonra bakıldı pıhtılaşma çıktı. Faktör 5 ve heterezigot yüksekti. Faktör 5 zaten direkt doğuştan bir pıhtı sorunuymuş. Şuan 7+3 haftalık gebeyim kan sulandırıcı oksapar iğne ve ecopirin 150 ml kullanıyorum. Gebelikten dolayı bakıldıysa size de gebeliğinizde keseyi görünce iğne başlatırlar
Merhaba iğneye devam ediyor musunuz

Merhaba geç gördüm. Evet evet devam ediyorum iğneye. Doğuma kadar sanırım devam edilecek
Peki çevrenizde kan pıhtılaşması çıkmamasına rağmen ilk 3 ay kullanan var mı bende çıkmadı ama tedbir için kullanıyorum bu hafta kesecek doktorum ama çok korkuyorum hadi bebeğime bir şey olursa diye 😒

Bende faktör 5 hastalığı çıktı yeni öğrendim iki gebelik kaybim oldu doktor ecoaspirin verdi bebek istiyorum hamile olamadan igne sulandırıcı kullanmalı yim yoksa gebe kalincami

X