Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

arkadaşlar kan tahlili değerim 12. 2 çıktı ultrasonda bişey görünmedi. doktor şüpheli pozitif dedi, iki gün sonra tekrar yaptırıcam. sizin de böyle oldu mu, var mı bilgisi olan. 12.2 değer nasıl değerlendirilmeli acaba?

canım beklediğin adet tarihinden ne zaman sonra yaptırdın

:teytey:

bane kendi doktorum salı günü demişti ultrason için o zaman kalp atışları da duyulurmu acaba aman miniğim orda olsunda kalp atışlarını bikaç gün sonra duysak da olur 7. ayın sonunda allah miniğimizi yolladı

kızlar değere bakmıyo kalp atışı duyulması ben dün gittim değerim 6000 lerde ama 5 haftalık dedi 6 yada 7 haftalıkken duyuluyo dedi benim doktorum hayırlısı artık değişedebilir belki

canım beklediğin adet tarihinden ne zaman sonra yaptırdın

cnm benim adet 6 gün geçtiğinde 31.3 tü doktorum çok umutsuz konuştu gebelik var yada yok diyemem dedi başlangıcında olabilirsin dedi iki gün sonra kana bi daha baktı 206 oldu belki seninde oluşumdadır daha 5 üstü gebelik var diye biliniyo inş vardır allah gönlüne göre versin

cnm benim adet 6 gün geçtiğinde 31.3 tü doktorum çok umutsuz konuştu gebelik var yada yok diyemem dedi başlangıcında olabilirsin dedi iki gün sonra kana bi daha baktı 206 oldu belki seninde oluşumdadır daha 5 üstü gebelik var diye biliniyo inş vardır allah gönlüne göre versin

amin canım cümlemizin.teşekkür ederim güzel dileklerin için.vereliniortak

kızlar doktora gttim şimdi geldim iki tüp kan birde idrar testi yaptılar sonuçlar ikide alınacak salı günüde ultrason randevum var acaba kalp atışlarını duyabilirmiyim bugun 40 gün oldu

kızlar doktora gttim şimdi geldim iki tüp kan birde idrar testi yaptılar sonuçlar ikide alınacak salı günüde ultrason randevum var acaba kalp atışlarını duyabilirmiyim bugun 40 gün oldu

kanı neden aldı canım

MUNTAZAMAN canım kimyasal gebelik olabilir bende kimyasal geçirdim adetime 4 gün vardı hcg değerim 19,7 .ıkmıştı 2 gün sonra kanamam başladı kimyasalmış sen adetine kaç gün kala 12.2 çıktı canım işallah kimyasal değildir geç döllenme olmuştur ondan böyle düşük çıkmıştır allah isteyen herkese hayırlısıyla bebek nasip etsin banada işallah aminnnn

slm arkadaşlar ben dün eczaneden test alıp yaptım çiftçizgi cıktı.bugünde kan yaptırdım sonuç 1714.89 cıktı.ordaki bayan 5veya 6 haftalık dedi pazartesi doktora gidicem bu deger normalmi söylediği doğrumu bilgisi olan yardımcı olsun lütfen

slm arkadaşlar ben dün eczaneden test alıp yaptım çiftçizgi cıktı.bugünde kan yaptırdım sonuç 1714.89 cıktı.ordaki bayan 5veya 6 haftalık dedi pazartesi doktora gidicem bu deger normalmi söylediği doğrumu bilgisi olan yardımcı olsun lütfen

gözünaydın cnm 6 haftalık bence ben 5 haftalığım şu an 10000 lerde seninki normal allah kucağına almayı nasip etsin

gözün aydın benim de 5 haftalık 2 gün önce 1594 tü sanırım bugün 2000 lerde bi değerdir allah kucağına almayı nasip eder inşallah

CANIM HİÇ BİLMİYORUM SANIRIM KANDA DEMİR EKSİKLİGİ MİKROP İDRARDA İSE ENFEKSİYON İLTİHAP VARMI DYE SANIRIM BİRAZ SNRA GİDİCEM TEKRAR SONUÇLARI GÖSTERİCEM GÖZDEM GELİNCE YAZARIM SANA :sinifsinif:

kalb naaptın canım aldınmı sonucunu seninde ultrason salıgünüydü dimi beraber görcez bebişlerimizi inşallah

kalb naaptın canım aldınmı sonucunu seninde ultrason salıgünüydü dimi beraber görcez bebişlerimizi inşallah

aldım canım kan için yapmışlar kolestrol demir eksikligine baktılar idrarda enfeksiyona iltihaplanmaya baktılar şükürler olsun hiç bişey çıkmadı temiz hepsi bi ultrason günü için bekliyoruz sabırla inşallah görücez canım sanırım ilaç yazıcakmış ultrasondan s nra kan yapıcı besliyici filankaydirigubbakcemile5

aldım canım kan için yapmışlar kolestrol demir eksikligine baktılar idrarda enfeksiyona iltihaplanmaya baktılar şükürler olsun hiç bişey çıkmadı temiz hepsi bi ultrason günü için bekliyoruz sabırla inşallah görücez canım sanırım ilaç yazıcakmış ultrasondan s nra kan yapıcı besliyici filankaydirigubbakcemile5

hmmm bana ilaç verdi doktorum bi multi vitamin kan yapıcı birde folbiol ben onları kullanıyorum 1 haftadır.

amin inşallah hayırlısıyla o zaman benimki 6 haftalık demekki çok heyecanlıyım allah her isteyene nasip etsin inşallah

kızlar bana acıl cevap verın ne olur adetımın geÇelı 4gun olunca kan tahlılınde 137.15 cıktı 2 gun sonra yanı dun 196.70 cıktı doktorlar saĞlıklı ılerlemedıĞını sÖledı dÜŞÜk olabıleceĞını sÖledı 1 hafta beklıyeceĞım ne olur bÖle olupta deĞerı yÜkselen varmı acıl ne olur cok kÖtÜyÜm yaa

kızlar bana acİl cevap verİn ne olur adetİmİn geÇelİ 4gun olunca kan tahlİlİnde 137.15 cıktı 2 gun sonra yanİ dun 196.70 cıktı doktorlar saĞlıklı İlerlemedİĞİnİ sÖledİ dÜŞÜk olabİleceĞİnİ sÖledİ 1 hafta beklİyeceĞİm ne olur bÖle olupta deĞerİ yÜkselen varmı acİl ne olur cok kÖtÜyÜm yaa

sana yardımcı olmayı çok isterdim ama bu konuda hiç bilgim yok :1no2:bende adetime 1 gün kala yapmıştım 126 çıkmıştı dr.değerin çok düşük 1 hafta sonra gel dedi .gittim 3000 olmuştu.bekle acele etme ve bol bol dua et.rabbim hakkında hayırlısını versin:Saruboceq:

kızlar bana acİl cevap verİn ne olur adetİmİn geÇelİ 4gun olunca kan tahlİlİnde 137.15 cıktı 2 gun sonra yanİ dun 196.70 cıktı doktorlar saĞlıklı İlerlemedİĞİnİ sÖledİ dÜŞÜk olabİleceĞİnİ sÖledİ 1 hafta beklİyeceĞİm ne olur bÖle olupta deĞerİ yÜkselen varmı acİl ne olur cok kÖtÜyÜm yaa

canım ben adetim iki gün geçince yaptırdım 120 çıktı doktorum çok düşük deger dedi bundan dört gün snra yaptırdıgımda 844.60 çıktı ve en son yaptırdıgımda 1498 çıktı biraz bekle yada yaptırdıgın günden iki gün snra kan testi yaptır beta hcg inşallah bebişin seni bırakmaz canım dualarım seninle:nazar:

X