Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ya kizlar bende kadinlar kulubunde yeniyim .. derdim sizinkilerden farkli degil sat21 eylül ve adetimden 5 gun gecince evde test yaptim silik cikti ertesi gun hastanede test yaptirdim 185 cikti doktor hamilesin dedi bunun ustune 4 gun sonra kadin dogum uzmanina gittim (yani dün) keseyi goremedi ve tekrar hormon tahlili istedi 1260 cikti hcg cumartesi tekrar gel o zmaan gorulebilir dereceye gelir dedi dis gebelik olabilir mi ya sizce sıkıntı var midir .. ilk yaptigim tahlilde 4hafta araligindaydi dunki hormon araliginda 2 3 hafta araliginda gorunuyo kafam karisti cok fazla .s

sağol canım aslında en iyisi hemen doktora gitmemek herhalde :)
ben o hatayı yaptım 2günde bir dr a gittim yordum kendimi ve 5-5defa vajinal ultrasonla bakıldı düşük yaptım şimdi Allah nasip ederse gebe kalırsam 6haftalık olana kadar gitmiycem strese girmeye gerek yok olacağı varsa sağlıklıysa olacak zaten

ben o hatayı yaptım 2günde bir dr a gittim yordum kendimi ve 5-5defa vajinal ultrasonla bakıldı düşük yaptım şimdi Allah nasip ederse gebe kalırsam 6haftalık olana kadar gitmiycem strese girmeye gerek yok olacağı varsa sağlıklıysa olacak zaten[/

hadi ya geçmiş olsun canım bu akşam tahlilimi yaptırayım bakayım artış devam ediyorsa hemen doktora gitmesem mi ya çok kararsız kaldım. sence ?

ilk bi git tahlil vs bişi yapacaksa bakacaksa baksın sonra sana gün verecektir işte haftaya şu gün gel diye tekrar ozaman gidersin canım muhtemelen keseni görebilmek için çağıracaktır hesaplayıp

ilk bi git tahlil vs bişi yapacaksa bakacaksa baksın sonra sana gün verecektir işte haftaya şu gün gel diye tekrar ozaman gidersin canım muhtemelen keseni görebilmek için çağıracaktır hesaplayıp

sağol canım cuma günü tahlil sonuçlarımı götürücem artık Allaha kaldı herşey..

sağol canım cuma günü tahlil sonuçlarımı götürücem artık Allaha kaldı herşey..
tatlım şuan kaygıdan gerçeği göremiyorsun hamilesin hcg değerin var :KK48: evet en mantıklısı cuma götür değerleri dr sana şugün tekrar gel der zaten

Merhaba SAT 24eylül bugün kanda gebelik testi yaptrdm her zamn 1.20cikiyordu bugün 4.13 çıktı ve doktorun gebelik yok dedi ve adet söktürücü vrdi bi yıl önce düşük yaptm bu arada kızlar aranızda değeri böle olup yükselen varmı herkesin gönlüne göre versin Allahim

Son düzenleme:
Merhaba SAT 24eylül bugün kanda gebelik testi yaptrdm her zamn 1.20cikiyordu bugün 4.13 çıktı ve doktorun gebelik yok dedi ve adet söktürücü vrdi bi yıl önce düşük yaptm bu arada kızlar aranızda değeri böle olup yükselen varmı herkesin gönlüne göre versin Allahim

canım 4gün varmış daha 12 bence normal yani kiminin yüksek çıkıyor ama senin geç döllenme olabilir benim reglmin 5. gününde 67 çıkmıştı senin regli günün 48 veya daha üstü çıkar 2günde 2ye katlayacak 5üstü pozitif sayılır
Çok teşekkür ederim casun, herşey gönlunuzce olsun hanımlar

X