Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Canmmmmm

Amin hayirlisi ileee :)

Cok saaaaolll

Canım drlar başta çok olumlu konusmuyorlar kendimden biliyorum o yüzden hazırlıklı ol sakin takma kafana değerinin arttığını yükseldiğini gördükçe tamam diyorlar hatta bazıları keseyi görene kadar hamilesin demiyorlar :)

Kızlar adet tarihinden 6 gün önce kan verdim 0.1 çıktı. Adetin geçmeden çok belli olmaz diyorlar yarjn adet olmam lazım. Şu 1 gün geçmek bitmedi. Ama o sonuçtan sonra umudum da kalmadı. Aranızda ya da yakın çevresinde böyle olan varmı ya yardimci olun lütfen :KK43:

Canım drlar başta çok olumlu konusmuyorlar kendimden biliyorum o yüzden hazırlıklı ol sakin takma kafana değerinin arttığını yükseldiğini gördükçe tamam diyorlar hatta bazıları keseyi görene kadar hamilesin demiyorlar :)

ciddi misin?
normalde bana gebesin dedi...
ama dış gebelik yada düşük ya da gerçek gebelik olabilir..
değere bağlı iki kat artarsa gerçek gebelik demişti...
bugun ameliyat günü görüşemeyince içim rahat değil henüz...
peki normal de kaç olması laızm ki kesin demek için_???

ciddi misin?
normalde bana gebesin dedi...
ama dış gebelik yada düşük ya da gerçek gebelik olabilir..
değere bağlı iki kat artarsa gerçek gebelik demişti...
bugun ameliyat günü görüşemeyince içim rahat değil henüz...
peki normal de kaç olması laızm ki kesin demek için_???

Normal diye bi değer yok iste canım bak benim bata 1 gün kala 300 cikti herkes harika derken dr şüpheli gebelik dedi şok oldum başka dr a sordum o da önemli olan 2 gunde bir ikiye katlanmasi dedi sonra tekrarlattim 673 gibi bişey cikti en son 1687 çıktı o zaman tamam kesin hamilesin artık dedi bazı arkadaslara keseyi görene kadar demiyorlarmis o yüzden hiç üzülme değerin katlanıyor sa sorun yoktur ins

benim son adet tarihim 21 ekimdi canım. 20 kasımda beta hcg 2830du ve keseyi gördük. 4 aralıkta kalp atışı için çağırdı. senin adetin kaç günde oluyor? geç döllenme olabilir mi acaba?

Senin kan değerin baya yüksek çıkmış canim. Adet günlerim düzenli sayılır genelde bir gun önce olurdum. Bakalim pazartesi gunu belli olucak insallah. Ayrica bugun feci miğde bulantilarim ve baş dönmelerim var uyandiğimdan beri. Sende bu tur belirtiler basladimi ??

Normal diye bi değer yok iste canım bak benim bata 1 gün kala 300 cikti herkes harika derken dr şüpheli gebelik dedi şok oldum başka dr a sordum o da önemli olan 2 gunde bir ikiye katlanmasi dedi sonra tekrarlattim 673 gibi bişey cikti en son 1687 çıktı o zaman tamam kesin hamilesin artık dedi bazı arkadaslara keseyi görene kadar demiyorlarmis o yüzden hiç üzülme değerin katlanıyor sa sorun yoktur ins

anladım :)

ben de şimdiye kadar şunu zanneiyorum; gidip kandan baktırıosun pozitif veya negatif ..
kesin veya değil..
meğer içine girince farklı imiş..

Senin kan değerin baya yüksek çıkmış canim. Adet günlerim düzenli sayılır genelde bir gun önce olurdum. Bakalim pazartesi gunu belli olucak insallah. Ayrica bugun feci miğde bulantilarim ve baş dönmelerim var uyandiğimdan beri. Sende bu tur belirtiler basladimi ??

bende baş dönmesi var ama bulantı var sayılmaz. geçen hafta daha çok bulantım vardı hatta. ama başım fır fır dönüyor şuan bile :)

X