Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ben pıhtılaşma için bi çok doktora gittim hepside bana hamikr kaldıkdan sonra iğneye başlıyacağımı söylediler. Ki ilk gebeliğimdede öyle olmuştu. hamile kaldıkdan sonra iğneye başlamıştım. Batmandayım ben doğu görevindeyiz.
Anladım. Siz yine de iki gün bekleyin her gün test yaparsanız yükselmiş mi olmuş mu olmamış mı diye kafayı yersiniz. Ki BHcg değerinin ikiye katlama süresi 48-72 saattir. Yani iki günde iki kat artması şart değil, %70 artması yeterli iki gün için. Hastanelerde yorulmayın, evde dinlenmenize bakın ilk testin üzerinden iki gün geçince yenisini yapın daha net cevaplar alırsınız kafanızdaki sorulara.

Merhaba;

Yeni aranıza katıldım, hamile kalmak istiyorum, kan testi sonuçları en erken ne zaman belli olur, bide en son adet tarihine göremi yoksa ilişkiye göremi, kan testi sonuçları belli olur. yardımcı olursanız sevinirim
Mrb canim Ben nerdeyse 2 yildir uğraşıyordum ovulasyon testiyle hamile kaldım mutlaka denemenin tavsiye ederim ben ilk denemede hamile kaldım instagramda birgebenıngunlugu sayfası var oradan almıştım ben

Arkadslr bnm bebisin betahcg si 48.5 idi ve dün 154.4 oldu
Hersey yolunda saniyrdum ki sabahtan beri kirmizi bordo seklinde damla damla kanama var doktora gittim ve bebegin gec dölledigi icin cok yeni oldugunu soyledi buna ilac da veremem dedi suan tahlil sonuclarini bekliyrm bebegin degeri düsmüsse gebelik sonlaniyo demektir.Ne yapmaliyim ?

Hersey yolunda saniyrdum ki sabahtan beri kirmizi bordo seklinde damla damla kanama var doktora gittim ve bebegin gec dölledigi icin cok yeni oldugunu soyledi buna ilac da veremem dedi suan tahlil sonuclarini bekliyrm bebegin degeri düsmüsse gebelik sonlaniyo demektir.Ne yapmaliyim ?
Dinlenmekten başka yapacak bir şey yok malesef. Acil ihtiyaç dışında ayağa kalkmamanızı tavsiye ederim.

Kızlar sizce En guvenilir kaset gebelik testi markası hangisi?? Laboquick hep kullanıyordm ama sonuc hep hüsran bekledikce mutlaka çizgi çıkıyor hatta bi ara hemen bile çizgi çıkmstı ama hamile değildim. Sizce en guvenilir hangisi ??

Suan nasilsiniz acaba..rabbim.yardimcimiz.bebislerimiz bizlerle olsun insallah

Adetimi 3 gün geçti kan verdim beta hcg 1080 çıktı sizce normal mi

Ne yazikki dun bebegimin degeri 117 ye dustu bugun yine kan verdim sonucunu bekliyrm ayni zamanda ddunden beri kanama damla damla devam ediyo koyu siyahimsi bir kanama ama parca fln gelmedi daha.kisacasi normal hcbirsey yasamiyrm ve bu kanamalara da anlam veremiyrm.kisacasi sanirim dusuk yapiyrmve bebegim gec dollenmisti belki 2 haftalik falandi.tutunamadi yavrucak

Ne yazikki dun bebegimin degeri 117 ye dustu bugun yine kan verdim sonucunu bekliyrm ayni zamanda ddunden beri kanama damla damla devam ediyo koyu siyahimsi bir kanama ama parca fln gelmedi daha.kisacasi normal hcbirsey yasamiyrm ve bu kanamalara da anlam veremiyrm.kisacasi sanirim dusuk yapiyrmve bebegim gec dollenmisti belki 2 haftalik falandi.tutunamadi yavrucak
Rabbim saglikli zamanda nasipeder insallah kardesimm. Vardir bundada bi hayir hic olmauayan insanlar var sebebsiz nedensiz Dualarimdasin Rabbim kimsenin ocagini bos birakmasin

Canim.gorunur gorunur. Adet tarihin ne zamandi? 5 haftaliks gorunr daha erkende goren var ama vajinaldan bakiliyor gerek yok

Canim bekle ozaman ben bile keseyi zor gostersim 30eylul bat gunumdu olmadim coksukur
Zaten haftaici gitsende 10gunluk zaman dilimi icin geri cagirir gormezse ama bu degeri takipde ettirebilirsin 2 gunde bir kan verip. Ama degerin benimlle ayni ilk ogrendigimde

X