Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

yok tatlım o işin şakası ne kadarlık oldu minik kuzun canım

canım arkadaşım özür malum eşim gurbette net bulunca arıo gir die bi girdim sizi unuttum koçişimi görünce hasret giderdik sorma mahvoldum kahrımdan nasıl içtim bu pis illeti ama zor bıraktım yaa inş dedigin gibi bi şey olmammıştır bebegime

kızlar merhaba ben sat 23 eylül 30 gunde olurum ve bugun 34 gunum dun kan tahlilim 315 .27 cıktı düşükmü sizce

gözün aydın süperr allah tamamına erdirsin hamilesin

gerçekten mı 2 düşüğüm var sanki düşük giğbi geldi genelde daha yuksek olması gerekirdi gibi geliyo bide 14. gun yumurtladım test yapmıştım ovuluasyon 15 gibi döllenme oldu geç döllenme olmaz yanee bilemiyorum az diye düşünğyorum ve korkuyorum

slm kızlar bende geçen hafta çarşamba 13.78 cuma günü 34.10 ve bugün 236.6 çıktı sizce değerlerim nasıl bi yorum yapabilirmisiniz.

bayanseyma arkadasım kaynanayı ne takıyorsun canım benım bılıyorum elınde degıl ben düşük yaptım sorunu bende aradılar bana şaka ıle karısık laf sokmaları canımı o kadar yaktı ki senı cok iyi anlıyorum biz üzüldükce sinir oldukca ınan kendımıze zarar ve karşımızdakı ınsanlara kendı elımızle fırsat verıyoruz canım en basıt örnek ben bebek yelegı örüyordum evde vakıt gecsın dıye nıye örüyorsun fol yok yumurta yok bebek mı varda örüyorsun kayın babama şaka ıle büyük gelın tas gibi küçük gelın çürük çıktı gizli gizli agladım canım bırseyde dıyemıyorsun şaka yaptım deyıp cıkıyor ammada büyüttün dıyor bosver hiç kımse senın saglıgından önemli deıl allah büyük canım allah bızide hayırlısından nasıp etsın canım cümle ile

mrb yazdiklarini okuyunca birden kendi yasadiklarim gozumun onune geldi.insanlar neden can yakmayi bukadar cok seviyor anlamiyorum.bende iki ay once tatildeyken dusuk yaptim.kimse ah canim uzulme demedi kendi ailem ve esim disinda.neden oldurdun bebegi dediler yuk mu yapiyodu dediler.ve her gittigim yerde duydum bu lafi cok uzuldum.takmayalim diyoruz ama insaniz sonucta icimize isliyo acimizi ikiye katliyolar.napalim hayat bu ne desek bos...

nahiref arkadasım bende 1 agustosta düşük yaptım şunu anladım esın ve aılen dısındakı hıc kımse senı dusunmuyor ınsanız takıyoruz ben cok taktım ama anladım saglıgımdan degerlı deıl ben la havle vela kuvvete illa billahil alivyul azım dıyorum canım ben şuna ınanırım bıze böyle davrananlar bize muhtac oalcaz ve yaptıklarından utanacaklar canım buna ınan

merhaba canim bende yeni sayilirim sitede.ben adetimin .ben temmuzun 16 sinda dusuk yaptim.6 haftaya kadar hicbisey hissetmedim nebulanti nede baska birsey.acaba bir sorun var mi diye dusunuyodum ama gecikmesi 6.ci haftadan sonra bi basladiki sorma her sabah mutlaka cikariyodum ve butun kokulari cok keskin bi sekilde almayabasladim.ama cok surmedi 2 bucuk ay sonra bebegimi kaybettim.ama bunu seni uzmek icin yazmadim herkesin hamilelik sureci farkli gecer kimisi 9 ay boyunca hicbiseyden sikayet bile etmez .yardimci oolmusumdur umarim[/

ne diyeceğimi bilemedim valla..çok üzüldüm..inşş yine hamile kalır ,sağlıklıca büyütürsün bebeğinni..ilgin için çok teşekkürler..henüz hamile miyim bilmiyorum.sadece adetım gecmeden ,ben sürekli test falan yapmıyorum,bu ayda adetimin geçmesini bekliycem,sonra hayal kırıklığı oluyor daha çokk

Arkadaşlar merhaba,

28,9 değerinden 2 değerine düşmesi sizce ne demek? Böyle bişey olabilir mi? Acil cevap veriri misiniz?Teşekkürler

canım 28 den 2 ye düşmüşse düşük yapmıssın üzgünüm canım morlaını bozma herseyde bır hayır vardır

Cevap verebilecek kimse yok mu? :KK43:

sanırım kimyasal gebelik cünkü benim bundan önceki gebeliğim 137 ile başladık 10 gunde 400 kusurlee geldik ve sonras 15 lere düştu ve bebeği kaybettim

şimdi gene hamileyim sat 23 eylul ve33 gun yaptırdım beta hcg 315 umarım bugun35. gıun katlamıştır baktırmıycam cunku eğer düşüyosa çok üzülürümm saten düşecekse gene başlıycak kanama ki bu benim 3. gebeliğim 2sini düşürdüm

sanırım kimyasal gebelik cünkü benim bundan önceki gebeliğim 137 ile başladık 10 gunde 400 kusurlee geldik ve sonras 15 lere düştu ve bebeği kaybettim

şimdi gene hamileyim sat 23 eylul ve33 gun yaptırdım beta hcg 315 umarım bugun35. gıun katlamıştır baktırmıycam cunku eğer düşüyosa çok üzülürümm saten düşecekse gene başlıycak kanama ki bu benim 3. gebeliğim 2sini düşürdüm

canım moralını bozma ınsan ıyı düşünürse ıyı seyler basına gelırmıs kötü düşünürse kötü olurmus sen ıyı düşün canım allahın iznıyle bırsey olmayacak diğer arkadalsr gibi benim kızım olacak ya da oglum olacak hamıle ıken şunu yapın diye bize örnek teskıl edecek akıllar verecen canım

Kimyasal gebelikte kürtaj olmuyor değil mi?

canım bende kımyadal gebelık gecırdım doktor benı kürtaj yaptı temız olsun dıye doktorla bır görüş ama doktorun iyi olsun yokda kımısı bastan savıyor canım bu ılerde sıkıntı yapabılır benı de bu yüzden kurtaz ettı degerım 42,60 ıdı 23 e düştü kürtaj ettı

Ben 1 sene önce kürtaj oldum. Su gebeliği geçirdim. Kese var ama bebek yoktu. Şimdi ikinci kez kürtaj olmak istemiyorum. :KK43:( üffff

benım basımdan gectı canım sen yınede bu işin uzmanı bır doktorla görüş canım gelmıs gecmıs olsun canım bızı haberdar et canım

X