Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

merhaba arkadaşlar biz 2 kere tüp bebek denedik ilki tutmadı 2, yi dondurulmuşlarla denedik..11, gün beta hcg değerim 391,24 çıktı...çok sevindik ama.merak ediyorum bu kadar yüksek çıkması normalmi...yarın 2,testimizi yaptırcaz inşallah 2 katına çıkar değer....bu konuda bilgisi olan varmı...lütfen cevap yazınn:)

merhaba arkadaşlar biz 2 kere tüp bebek denedik ilki tutmadı 2, yi dondurulmuşlarla denedik..11, gün beta hcg değerim 391,24 çıktı...çok sevindik ama.merak ediyorum bu kadar yüksek çıkması normalmi...yarın 2,testimizi yaptırcaz inşallah 2 katına çıkar değer....bu konuda bilgisi olan varmı...lütfen cevap yazınn:)
ikiz olma ihtimali var mı? Öyle oluncada çok çıkıyor diye okumuştum bir yerlerde.Ne güzel işte hamilesin, stres yapma bence. yarın doktora sorar öğrenirsin.

merhaba arkadaşlar biz 2 kere tüp bebek denedik ilki tutmadı 2, yi dondurulmuşlarla denedik..11, gün beta hcg değerim 391,24 çıktı...çok sevindik ama.merak ediyorum bu kadar yüksek çıkması normalmi...yarın 2,testimizi yptırcaz inşallah 2 katına çıkar değer....bu konuda bilgisi olan varmı...lütfen cevap yazınn:)

ikiz olma ihtimali var mı canım.çoğul gebelikte yüksek çıkıyor diye bir yerlerde okumuştum.ne güzel hamilesin, keyfini çıkar ve stes yapma bence.yarın da doktordan detaylı öğrenirsin.

iki kere yazmış gibi oldu canım kusura bakma.silindi zannetmiştim bir daha yazdım meğer önceki silinmemişmiş.

selam kuzular... ben 10 gun önce dogum yaptım :) anca gırebıldım... abrelcım balım kılosunu takma kuzum son haftalara gırınce bebek bırden kılo alıyor anlayamıyorsun bıle cnm,saglıklı olsun yeter ki... senınde moralının ıyı olması cok onemlı bu konuda... bynkutluaycım,kalbcim sızlerıde cokk özledım...dıer arkadaslarıda opuyorummm cok...
ay canım ya çok sevindim Rabbim analı babalı sağlıkla büyütsün inşalahh hadi topla gel kendini anlat doğum nasıl oldu meleğin nasıll bizde özledik datlım yaa
selam canlaım melikecim hayriyecim haticecim ebuşcum nasılsınız neler yapıyorsunuz dünden beri

slm canım çok şükür sen nasıslınn ya aman be kıslat afedersiniz kabızlık başladı ne yapacam yaa

meb kızlar satım 18 kasım.
bugün test yaptırdım 29,97...
çok mu düşük??adetime 1 hafta var???
offf çok korkuyorum :KK43:((

meb kızlar satım 18 kasım.
bugün test yaptırdım 29,97...
çok mu düşük??adetime 1 hafta var???
offf çok korkuyorum :KK43:((

canıım daha adetine 1 hafta varmış genede çıkması çok güzell adet gününde bir daha yaparsıın inş. sağlıklı bir gebelik olur kimyasal gebelik geçirmezsin bence şimdiden bu kadar üzme kendini kendine dikkat et yorulma fazla ama cokta merak ediyosan 2 gün sonra tekrarla testi sağlıklıysa bebiş 2 katına cıkar değer :nazar:

canıım daha adetine 1 hafta varmış genede çıkması çok güzell adet gününde bir daha yaparsıın inş. sağlıklı bir gebelik olur kimyasal gebelik geçirmezsin bence şimdiden bu kadar üzme kendini kendine dikkat et yorulma fazla ama cokta merak ediyosan 2 gün sonra tekrarla testi sağlıklıysa bebiş 2 katına cıkar değer :nazar:
kızlar bana da yardım edın ne oolur.. 2 gun once test yaptım.. 64.3 cıktı.. bugun yptrdım.. yanı 2 gun snrasında.. 67.3 çıktı.. bu ne oluo ne olr yrdm edın bna :KK43:

kızlar bana da yardım edın ne oolur.. 2 gun once test yaptım.. 64.3 cıktı.. bugun yptrdım.. yanı 2 gun snrasında.. 67.3 çıktı.. bu ne oluo ne olr yrdm edın bna :KK43:

slm canım bence hamilesin söle her gün deger artar o yüzden seninde artıyooo tebrik ederimm :KK16:

Son düzenleme:

hamilesin canım :nazar: ama sat ne zaman adetin kaç gün gectikten sonraki test bu?

canım kötü haber vermek istemem ama değerin artmamış hamilelik var ama sağlıklı olmadığını gösteriyor bu değer inşallah bir sonrakinde katlayarak artar aynı şeyi yaşadığım için kimyasal gebelik olabilir

teşekkürler kızlar..haftaya kadar bekleyemem en iyisi salı günü tekrar yaptırayım test bakalım ne olacak...

canım kötü haber vermek istemem ama değerin artmamış hamilelik var ama sağlıklı olmadığını gösteriyor bu değer inşallah bir sonrakinde katlayarak artar aynı şeyi yaşadığım için kimyasal gebelik olabilir

canım bn nrmlde gcn ay yanı kasımın 11 ınde olmustum.. bu testı de ıkı gun once test aldım sılık cızgı cıktı o yuzden yaptım ole cıktı.... bugun tkrr yaptrdım öle cıktı... anlamdm bsy dktr crsmba tkrr cgrdı bsy solemek ıcın erken dedi..ç suanllık bı tehlıke yok dedi :KK43: moralım cok bozuk kızlar ya ne olur yardım edın bana geldıgımden berı kafayı yemek uzereyım nolluurrr

canım bn nrmlde gcn ay yanı kasımın 11 ınde olmustum.. bu testı de ıkı gun once test aldım sılık cızgı cıktı o yuzden yaptım ole cıktı.... bugun tkrr yaptrdım öle cıktı... anlamdm bsy dktr crsmba tkrr cgrdı bsy solemek ıcın erken dedi..ç suanllık bı tehlıke yok dedi :KK43: moralım cok bozuk kızlar ya ne olur yardım edın bana geldıgımden berı kafayı yemek uzereyım nolluurrr

canım belkide 2 gün sonra yaptırdığında katlayacak belli olmaz sen kendini herşeye hazırla ve kafana takmamaya çalış bende böle bişey yaşamıştım 2 gün arayla yaptırdığım testler önce 37 çıktı ardından 46 52 69 81 diye devam etti ve sonra adet şeklinde atıldı vücudumdan umarım seninki bir sonrakinde katlayarak artar ve sağlıkla devam eder

arkadsımda dediği gibi biraz yavaş ilerliyo canım kimyasal gebelikte olabilir sonradan toparlayabilirde hayırlısı :emir_bebek:
sonradan toparlayabılenlerı gordunuz mu pekii.. ben cok korkuyrm ya :KK43: daha ılk hamılelıgım.. cok umıtlenmıstım... bugunse yıkıldım sankı.. sizce de herşeyi solemek için erken mi ? :KK43:

canım belkide 2 gün sonra yaptırdığında katlayacak belli olmaz sen kendini herşeye hazırla ve kafana takmamaya çalış bende böle bişey yaşamıştım 2 gün arayla yaptırdığım testler önce 37 çıktı ardından 46 52 69 81 diye devam etti ve sonra adet şeklinde atıldı vücudumdan umarım seninki bir sonrakinde katlayarak artar ve sağlıkla devam eder

inş. yaa senın ıcın de uzuldum canım ya :KK43: nasıl takmıyım canım ya geldıgımden beri ölü gibiyim ya :KK43: dunyam basıma yıkıldı sankı... Allah'ım ne olur yardım et :KK43:

X