Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Sizin 6 senedir hiç mi olmuyor yoksa benim gibi kan değerleriniz her seferinde düşük mü oluyor

bildiğiim 2 düşüğüüm olduuu belki daha fazladır ama ben farketmemişimdir çünkü hamile kalıyoruum değeriim yükseliyoo normal adet günümden 2 gün sonra kanamam başlıyo ve düşük yapıyorum kendiliğinden kanamayla atılıyor..

ya arkadaşlar bugün ultrasona girdim kesem göründü embriyo görünmedi değerlerime göre geç döllenme olabilir ama korkuorum benim gibi olan varmı...

kızlar sat 28 şubat,gecikmenin olduğu 4. günde 94.5 tu değerim,7. gününde yani bugün 479.7 ye yükselmiş,sizce nasıl yükselişi:79::79:

içim rahat olsun dersen 2gün sonra tekrarla
neden yükselmesinn
inşallah yükselir canını sıkma moralini yüksek tuttt

Merhaaba,
gecen salı acaba değerler yukselırmı dıye telaşlanırken bugun bebeğimin kesesını gördüm :)))
Rabbım herkese nasıp etsın :))

6 haftalık hamileyim 5 haftalık hamileyken kese görüldü fakat normalinden küçük dedi doktor 2 gün önce değerim 977 olmuştu ve bu gün kasık ağrılarım normalinden daha fazla kasılıyor acaba bu normalmi bu çarşambaya kalbi oluşymuşmu bakılacak.ama ben korkuyorum kasığımdahada arttı ağrısı hafif benim gibi olan varmı

merhaba arkadaşlar uzun zamandır takip ediyorum yazdıklarınızı sayenizde çok şey öğrendim
çatlatma iğnesini yaptığım günüde sayarsam 12. günü kan testi yaptırdım bhcg 1.66 çıktı negatif
14. günü yani dün adet olmam gerekiyodu olmayınca tekrar yaptırdım bu sefer 1.27 çıktı.
bu düşüş normalmi 08 martta adet olmuştum en son, dün tam 28. günüydü genelde çatlatma iğnesinden 14 - 15 gün sonra adet görülür diye biliyorum bugün umarım olurum 15. günündeyim
bu ilk denememdi artık ne zaman nasip olur bilmiyorum. Allah gönlümüze göre versin ..

meraba kızlar,son adet tarihim 28 şubat, gecikmenin 4. günü cuma hcg 94.5 tu,dün 479.7 ydi,ama 3 gün içinde tam 5 katına çıkmış,hcg nin hızlı artışı için nette çoğul gebelik diyo ama inş. öyledir,sizce durum ne,geç döllenme ama hızlı bi artış var

tugbanur son regl tarihine gore kaç haftalıksın? vajinal ultrsonda baktı mı peki dr?

şuan 5 haftalık..yok canım karından baktı göremedi gerçi dr.a gittiğimde 4 haftalık falandı ondan göremedi.bakalım yarın nolcak.ama bnde demir eksikliği var o beni biraz korkutuyo çünkü baya bi düşük :KK43:

şuan 5 haftalık..yok canım karından baktı göremedi gerçi dr.a gittiğimde 4 haftalık falandı ondan göremedi.bakalım yarın nolcak.ama bnde demir eksikliği var o beni biraz korkutuyo çünkü baya bi düşük :KK43:

cnmm genelinde 6 haftalık olunca kese ve bebişin kalp atısı net gozukmeye baslıyor ...cok dr a gidip te yıpratma kendini ..aksi bi durum olmadıkca tabiii

kızlar aranıza yeni katıldım biraz sorunum var gerçi içimi rahat tutmaya çalışıyorum ama dr biraz kafamı bulandırdı 5hafta0 hamıleyken beta 1021 çıktı ama dr kesemi göremedi 3gün sonra gel dedi dün gittim 5.4haftalık kesemi yine göremedi belli belirsiz anlayamadım dedi yine beta yaptırdı 4045 çıktı çok beğendi bu sefer vajinal ultrasona soktu kese burda dedi ama haftana göre beta yüksek kese küçük anormallik var dedi kesemde 8mm çıktı 15 gün istirahat verdi ama kafayı yicem bu durumu yasayan varsa beni aydınlata bilirmi gerçekten kesem küçükmü haftama göre hepinize tsk ederim kızlar ben artık burdayım işimne yat dur :KK49:

kızlar aranıza yeni katıldım biraz sorunum var gerçi içimi rahat tutmaya çalışıyorum ama dr biraz kafamı bulandırdı 5hafta0 hamıleyken beta 1021 çıktı ama dr kesemi göremedi 3gün sonra gel dedi dün gittim 5.4haftalık kesemi yine göremedi belli belirsiz anlayamadım dedi yine beta yaptırdı 4045 çıktı çok beğendi bu sefer vajinal ultrasona soktu kese burda dedi ama haftana göre beta yüksek kese küçük anormallik var dedi kesemde 8mm çıktı 15 gün istirahat verdi ama kafayı yicem bu durumu yasayan varsa beni aydınlata bilirmi gerçekten kesem küçükmü haftama göre hepinize tsk ederim kızlar ben artık burdayım işimne yat dur :KK49:

canım takma kafana ya,hcg n süper,son adet tarihin ne peki,benim 28 şubat,1 nisan da 94.5 ti,4ünde yani dün 479.7 çıktı,takvime göre ben de 5. haftadayım ama geç döllenme olduğunu düşünüyom,adete 6 gün kala 0 çıkmıştı,3.ünde idrar testi tek çizgiydi,ama ben hamile olduğumu hissediyodum,daha muayene olmadım ben,bu cumartesi gidecem,o zamana kadar kese gözükür diye tahmin ediyom,içini rahat tut sen,bebiş üzme:79::79:

canım takma kafana ya,hcg n süper,son adet tarihin ne peki,benim 28 şubat,1 nisan da 94.5 ti,4ünde yani dün 479.7 çıktı,takvime göre ben de 5. haftadayım ama geç döllenme olduğunu düşünüyom,adete 6 gün kala 0 çıkmıştı,3.ünde idrar testi tek çizgiydi,ama ben hamile olduğumu hissediyodum,daha muayene olmadım ben,bu cumartesi gidecem,o zamana kadar kese gözükür diye tahmin ediyom,içini rahat tut sen,bebiş üzme:79::79:

canım sat 25 subat buarada ıns sanada dr hayırlı haber verır bebıslerımızı ıns kucagımıza alırız zor seylermıs bıde ılk olunca acemılkte bınıyor ustune senın sat 28 subatsa sende 5hafta 1 gunluksun ozaman

deryacımm buarada kesen normalde gozukmesı gerekıyor inş seninkide gözükür bakalım kesen kaç mm dicek dr ögrenınce hemen yaz olurmu bı aksılık cıkmasın ıns allah yuzune baksın normalde 5 haftadan sonra kese gozukuyor dedı dr ama bebek gozukmuye bılır sakın endıselenme olurmu

X