Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

mrb bugün kanamam başladı 1 parça düştü fakat sonrasında kananmam yok dencek gibi bu normalmi sizce

selamlar bende gecen cuma tahlil yaptırdım deger 20,39 sonra persembe yaptırdım deger 77 olmus ve son olarak dun yaptırdım 87 olmuş yükselme çok yavas be dün aksam adet oldum sanirim kimyasal bir gebelik geçirdim :KK43: :nazar: Allahım bana yardim et :)

meraba kızlar bişey soracağım.kan tahlilini yaptırırke aç gitmek falan gerekiyor mu?sorumu mazur görün.benimde en son adet tarihim 9 temmuz.ama adetim düzensizleştiği için kan tahlili yaptıracam en idrar testini12sinde yapmıtım negatfiti.bundan öncede 40 günde adet oldum.

canım kan testi için aç karın gerekmiyo. Ama devlet hastaneleri sabah erken yapıyo. Benim olduğu halde kan testim bile yok gösterdi. Idrar testleri pek işe yaramadı ben de. Daha dün öğrendim hamile olduğumu. çok merak ediyorsan kan testi yaptır sen de. Hayırlısı olsun..

kız sen hamilemisin test negatif diodun sevindim vallahi hayırlı olsun

canım testi yapığımda hamile diildim. yumurlama zamanlarımdı o sıralar eşimin yediği keçiboynuzları işe yaradı sanırım =)

cuma günü kan testi yaptırdım 2192,9 çıktı biraz yüksek gibi bu gün tam 3 haftalık doktorla konuşamadım testi aldıktan sonra =(

benim de sat den 4 hafta geçti. bugün sonuçlarımı aldım ve bende de beta hcg 3174 çıkmış. dün ultrasonda kese göremedi doktorum. daha çok yeni demişti. bugün sonucu görünce yüksek demiş. 2 gün sonra keseyi görebilecekmişiz.:lepi: herkese sağlıklı hamilelikler...

bana da biri yardım etsin lütfen kafam çok karıştı en basit hesaplamayı yapamıyorum. en son adet tarihim 22 temmuzdu ve 18 ağustosta adet olmam gerekiyordu yani bugün itibariyle 3 gün gecikmem var ve bhcg değerim 295 çıktı (bugün) yani şimdi 4 hafta+1 günlük mü oluyor... :bbo:

bana da biri yardım etsin lütfen kafam çok karıştı en basit hesaplamayı yapamıyorum. en son adet tarihim 22 temmuzdu ve 18 ağustosta adet olmam gerekiyordu yani bugün itibariyle 3 gün gecikmem var ve bhcg değerim 295 çıktı (bugün) yani şimdi 4 hafta+1 günlük mü oluyor... :bbo:

evettttttttttt 4+1 günlük hamilesin cnm tebriklerrrrrrsositososito

offf ... teşekkür ederiiiiiiim :sm_cool: daha önceden bi düşüğüm olmasa bu kadar stres olmazdım herhalde.. yarın doktora gidiyorum, inşallah o da birşeyler görür.. aman yaa.. vallahi şu mesai bitsin bi an önce evime gitmek istiyorum, bunaldım stresten... gerçekten içime su serptiniz kızlaaarrr, sağolun ya :enbuyukkk:

bende 18ınde yaptırdım ayın.. kan testı yaptırdım hamılelık ıcın.. sonuc negatıf cıktı.. ama mıde bulantılarım gecmıyo hergun acıllerde doktor doktor gezıyodum.. hıc bısey bulamadı doktorlar.. bugun gebelık ıcın yıne kan verdım.. bakalım ogleden sonra 2:30 alcam sonucu.. ama basımı kaldıramıyorum sabaha karsı mıde bulantısıyla uyanıyuorum cok kotuyum ya..

benim de sat den 4 hafta geçti. bugün sonuçlarımı aldım ve bende de beta hcg 3174 çıkmış. dün ultrasonda kese göremedi doktorum. daha çok yeni demişti. bugün sonucu görünce yüksek demiş. 2 gün sonra keseyi görebilecekmişiz.:lepi: herkese sağlıklı hamilelikler...

benim de kese görülemedi. endişelendiğim konu şu; beta hcg 2000 civarında kese görülmeli diye okumuştum... bu yüzden kafam karıştı dış gebelikten korktum açıkçası.... endişeliyim..

kızlar ya banda bı cvp verın.. ben sımdı adetıme 2 gun kala bhcg baktırdım. ve sonuc negatıf cıktı. yanı kesın gebe deılmıyım demek oluyor.

kızlar ya banda bı cvp verın.. ben sımdı adetıme 2 gun kala bhcg baktırdım. ve sonuc negatıf cıktı. yanı kesın gebe deılmıyım demek oluyor.

canım adetinden 5 gün sonra 1.9 çıkan arkadaşın sonradan değerleri yükseldi ve şu anda hamile. keşke adetinin geçmesini bekleseydin. normalde 10 gün geçtikten sonra doktorlar bakmak istiyorlar. ilaç kullanma zorunluluğun yoksa bence adetini bekle. :eek:

teşekürler nevki. a.s. valla dedıgın kesınlıkle doğru. bız işte sabırsızlar 10 gunu bekleyemıyoruz ki.. kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar benim sat 17 temmuz ama dayanamayıp 11 ağustosta test yaptırdım beta 33 çıktı 3gün son tekrarladım 89 olmuş bir hafta sonrada yani bugün yani adetimden 5gün geçmiş oluyor değer 1000 doktor hamilesin dedi ama keseyi göremedi sizce kaç haftalık erken olduğu içinmi göremedi

bende 18ınde yaptırdım ayın.. kan testı yaptırdım hamılelık ıcın.. sonuc negatıf cıktı.. ama mıde bulantılarım gecmıyo hergun acıllerde doktor doktor gezıyodum.. hıc bısey bulamadı doktorlar.. bugun gebelık ıcın yıne kan verdım.. bakalım ogleden sonra 2:30 alcam sonucu.. ama basımı kaldıramıyorum sabaha karsı mıde bulantısıyla uyanıyuorum cok kotuyum ya..

canım sen de benim gibi olmuşsun herhalde.gecikmeden 5 gün sonra beta değerim 1.9 çıktı. doktor gebelik yok.adet olursun dedi.ama olmadım. hafif mide bulantılarım ve halsizlik vardı. gecikmeden 15 gün geçti olmadım kan verdim bu sefer de 1200 çıktı betam.geç döllenme de yok. yarın 7 haftalık oluyor bebişim. tekrar yapılan test de görürsün inşallah sonucunu :))) Allah herşeyin hayırlısını versin.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba benin sat 23 temmuz. adet tarihimden 2 gün önce test yaptırdım 506,4 çıktı. 2 gün sonra 1478 çıktı. normal galiba. 48 saatte 2ye katlanıyormuş , benim 3 e katlanmış nerdeyse.

Son düzenleme:
X