Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

merhaba hanımlar benimde bugun test gunumdü tüp bebek yaptırdım 12 günüm degerim 110,16 çıktı nasıl sizce tşk... perşembe tekrar edecegim testi..

canım tebrikler hamilesin tabii kotu bır deger degıl bence daha adet gunun bile gelmemiş. ınsallah artarak devam eder.. ben de kafayı yemek uzereyım.. sabah yine kan testi yaptırıcam. hamilemiyim degilmiyim bilmiyorum bile :KK43:

mrb arkadaşlar bende dün beta hcg yaptırdım sonuç 334,41 çıktı yani pozitif sayılıyo dimi ? bide yanında hafta aralıkları ve rakamlar yazılmış onlar ne anlama geliyo yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

kan+testi+bhcg.gif

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

beta-bhcg.gif

mrb arkadaşlar bende dün beta hcg yaptırdım sonuç 334,41 çıktı yani pozitif sayılıyo dimi ? bide yanında hafta aralıkları ve rakamlar yazılmış onlar ne anlama geliyo yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

mrb cnm tebrk ederım :)
hamılesın cnm ama önemlı olan bundan sonrakı degerlerın katlanarak yukselmesı ama sen ıcını bozma... yukarıdakı tabloda kan degerıne gore kac haftalık hamıle oldugunu gosterıyor... kan degerının denk geldıgı haftaya bakacaksın yalnılmıyorusam... ama benım 2binlerde cıkmıstı beta degerım 4 haftalık demıstı doktorum... bu tabloya gore ters dusuyor ama yıne de doktora gorun derım cnm,bızler yanlıs yönlendırmeyelım,tekrardan gozunaydın cnm

canım tebrikler hamilesin tabii kotu bır deger degıl bence daha adet gunun bile gelmemiş. ınsallah artarak devam eder.. ben de kafayı yemek uzereyım.. sabah yine kan testi yaptırıcam. hamilemiyim degilmiyim bilmiyorum bile :

([/QUOTcanım çok sagolasın inşallah bu güzel haberi sende alırsın beklemek çok zor yıpratıcı sevgiler...

merhaba baynalar ben de siteye yeni üye oldum.bi konuda sizlere danışmak istiorum.pcosluyum bu ay ilk defa klomen+çatlatma iğnesi oldum.son adetim 19 nisandı bugün kanda hcg seviyeme baktırdım sonuç <2.00 referans 0-5 yazıo.araştırmalarıma göre hamile değilim.doktoruma da ulaşamadım.aksini söyleyen çıkar inş.
yardımlarınızı bekliorum.hiç umut yok mu?

merhaba baynalar ben de siteye yeni üye oldum.bi konuda sizlere danışmak istiorum.pcosluyum bu ay ilk defa klomen+çatlatma iğnesi oldum.son adetim 19 nisandı bugün kanda hcg seviyeme baktırdım sonuç <2.00 referans 0-5 yazıo.araştırmalarıma göre hamile değilim.doktoruma da ulaşamadım.aksini söyleyen çıkar inş.
yardımlarınızı bekliorum.hiç umut yok mu?

malesef hamile degilsinn

kızlar ne olur bir fikir verin kafayı yemek uzereyim artık ya.. bu ay adetim baya gecikmişti en sonunda kan testi yaptırdım. pazartesi 10,11 cıktı. 2 gun sonra tekrarladım. carsamba 65 cıktı tam iyi gidiyor derken perşembe hafif hafif kanamam basladı. adet gibi ama cok yogun degil yani az geliyor. ama surekli.. doktor progestan iç dedi. ilaca baslayınca daha da azaldı. yine hemen 2 gun sonra yani bugun kan testinde 60 cıktı. gidiyor di mi bebek :KK43: ya bir umit veren olursa cok sevinirim. aslında 4 gunde 4 e katlamıs dıyebiliriz ilk seferinde 10 du ya. ama carsamba gunu 65 cıkıp da bugun 60 cıkması. yarına randevu aldım artık utanıyorum doktoru da aramaktan.. simdi progestan icsemmi aksam icmesem mi bilemedim. sizce gebeligin devam sansı nedir ??

kızlar ne olur bir fikir verin kafayı yemek uzereyim artık ya.. bu ay adetim baya gecikmişti en sonunda kan testi yaptırdım. pazartesi 10,11 cıktı. 2 gun sonra tekrarladım. carsamba 65 cıktı tam iyi gidiyor derken perşembe hafif hafif kanamam basladı. adet gibi ama cok yogun degil yani az geliyor. ama surekli.. doktor progestan iç dedi. ilaca baslayınca daha da azaldı. yine hemen 2 gun sonra yani bugun kan testinde 60 cıktı. gidiyor di mi bebek :KK43: ya bir umit veren olursa cok sevinirim. aslında 4 gunde 4 e katlamıs dıyebiliriz ilk seferinde 10 du ya. ama carsamba gunu 65 cıkıp da bugun 60 cıkması. yarına randevu aldım artık utanıyorum doktoru da aramaktan.. simdi progestan icsemmi aksam icmesem mi bilemedim. sizce gebeligin devam sansı nedir ??

canım bende bi kere adetime 4 gün vardı gebelik testi yaptırdım 19,7 çıkmıştı gebelik var ama düşük tehlikesi var dediler 2 gün sonra testi tekrarlicaklardı ertesi gün kanamam başladı tekrar test yaptılar 15 çıktı yani katlaması gerekirken azalmış ve kimyasal gebelikmiş senin adetin kaç gün geçmişti ama yinede işallah seninki kimyasal değildirde sağlıkla kucağına alırsın bebeğini aminnnn

ya baya 2 ay gecikmişti benimki sorma. ama maalesef sanırım benim ki de kimyasal gebelik oldu. cunku en son doktor yine test istedi 48 e dusunce progestanı da kesti. ben de bu hamilelikten umıdımı yitirdim artık napalım. hayırlı bebişler versin allah inşallah hepimize :)

kızlar ban şimdi doktordan geldim önce negatif dedi yolda aradı daha sonra 2.6 dedei hcg ama bekleyelim bidaha bakalım dedi ne demek bilen varmı çok acil cevap

bu ayın 19u idi 6 gün felan oldu gecikti şu an lekelenme diyecek kadar bile adetim yok bu değerin kaç olması lazım

bu ayın 19u idi 6 gün felan oldu gecikti şu an lekelenme diyecek kadar bile adetim yok bu değerin kaç olması lazım

en son 19 mayısta mı görmen gerekıyodu adetını yoksa 19 mayısta mı adet gördun? anlamadım? görmen gereken tarıh degılde en son adet oldugun ılk gun önemli.. ben 19 nısanda adet görmustum en son mesala?

en son 19 mayısta mı görmen gerekıyodu adetını yoksa 19 mayısta mı adet gördun? anlamadım? görmen gereken tarıh degılde en son adet oldugun ılk gun önemli.. ben 19 nısanda adet görmustum en son mesala?

21 nisanda adet olmuş enson ama 2gün sürmüş

buay ise 19unda olması gerekmiş ama olmamışş

bence arkadaş hamile degill:1no2:

evet canım maalesef bencede gebelık yok. üzülme ınsallah en yakın zamanda alırız hayırlı haberlerını..

Beta hcg : 536,5

1.h 5-50
2h 20-500
3h 500-5000
4h 3000-19000
5h 14000-169000
6h 16000-160000

ARKADAŞLAR HAMİLE MİYİM?

KIZLA SON ADET TARİHİ 21 NİSANDI.BUGÜN TAHLİL YAPTIRDIM.SONUÇLAR:

1.h 5-50
2h 20-500
3h 500-5000
4h 3000-19000
5h 14000-169000
6h 16000-160000

KIZLAR HAMİLE MİYİM ACABA?

KIZLA SON ADET TARİHİ 21 NİSANDI.BUGÜN TAHLİL YAPTIRDIM.SONUÇLAR:

1.h 5-50
2h 20-500
3h 500-5000
4h 3000-19000
5h 14000-169000
6h 16000-160000

KIZLAR HAMİLE MİYİM ACABA?

seninle satlarımız aynı bende en son 21 nisanda oldum :KK43: idrarda yaptırdın mı hiç test negatif pozitif bişi belli oldumu sende...test yapsammı beklesemmi daha bilemedim...

X