Kan testi negatif

aaayylaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
7
1
26
Merhaba ben bir şey sormak istiyorum geçtiğimiz ay gebelik planladık yumurtlama dönemini falan da takip ettim bu ay regli olmadım gecikmenin 7. Gününde kan testi verdim testim negatif çıktı bugün reflimin gecikmesinin 9. Günü normalde düzenli adet görüyorum böyle uzun gecikmem olmuyor bir de psikolojik mi bilmiyorum ama tam kuyruk sokumu dediğimiz yerde yani bel ağrım başladı sürekli değil ara ara başka da belirtim yok bu duruma benzer bir durum yaşayıp hamile olan oldu mu bilgisi olan yazabilir mi acaba

Canım ben varım. hiç moralini bozma. Benimde adet olmam gereken gün negatif çıkmıştı.1 hafta sonra yine negatif 13. Gün pozitif görmüştüm. Doktorum bazen olabiliyor böyle demişti. Kalbini ferah tut lütfen

Canım ben varım. hiç moralini bozma. Benimde adet olmam gereken gün negatif çıkmıştı.1 hafta sonra yine negatif 13. Gün pozitif görmüştüm. Doktorum bazen olabiliyor böyle demişti. Kalbini ferah tut lütfen
Çok teşekkür ederim 🩷 benim 10. Gün idrar testi yaptım gene negatif çıktım ama hala adet olmadı

Ben 9. Gün kan negatif çıldıracam Rabbim gelene şikayetçi değilim aslında şuan istemiyoruz çünkü 11 aylık kızım var. Kızım küçük ondan. Çıldırdığım yer ders çalışıyorum dolareks yutamıyorum ve başım ağrıyor. Ya hamileyken bebeğime zarar vermek istemiyorum

X