Kan testi negatiften pozitife geçer mi

meloooa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2024
4
0
25
Merhabalar
Reglim 6 gün gecikti regl olmam gereken gün kan testi yaptırdım negatif çıktı ama kasıklarımda hafif ağrı hissediyorum ve midem bulanıyor bu durumu yaşayan var mı negatifken pozitife dönebilir mi geç döllenme ihtimali olabilir mi yoksa psikolojik mi bilemiyorum

Merhabalar
Reglim 6 gün gecikti regl olmam gereken gün kan testi yaptırdım negatif çıktı ama kasıklarımda hafif ağrı hissediyorum ve midem bulanıyor bu durumu yaşayan var mı negatifken pozitife dönebilir mi geç döllenme ihtimali olabilir mi yoksa psikolojik mi bilemiyorum
en sağlıklı sonuc regl gecikmesinin 7. günüdür. eğer reglinize yakın bir günde yumurtladıysanız reglin ilk günü çıkmamış olabir. değer kaçtı ilk baktığınızda?

0.5 çıkmıştı yarın 7 gün olacak kan testi vermeyi düşünüyorum bu belirsizlik kötü etkiliyor

Merhabalar
Bugün 11. Günüm gecikmede 8. Günümde kan testim negatifti bende şüpheleniyorum acaba geç döllenme olabilir mi diye. Siz tekrar test yaptınız mı sonucu nedir. Umarım gönlünüzce olur herşey

Bugün 11. Günüm gecikmede 8. Günümde kan testim negatifti bende şüpheleniyorum acaba geç döllenme olabilir mi diye. Siz tekrar test yaptınız mı sonucu nedir. Umarım gönlünüzce olur herşey
Tekrar test yaptım yine negatif çıktı bende doktora gittim ve kistim patlamış adet gecikmem de bundan dolayıymış ilaç kullanıyorum ama hala regl olmadım

X