Kan testi yaptım negatif çıktı ama hamile gibiyim

porx

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
34
4
24
Kızlar 2 ay önce düşük yaptım bu ay adetim gecikti düşük yaptığım gebelikteki tüm belirtiler vardı 8 gün geçtikten sonra test yaptım ama negatif çıktı bugün 12 gün geçiyor ama hamile olduğumu his ediyorum aynı hisler şuan tekrar ne zaman test veriyim ve aynı şeyleri yaşayıp pozitif çıkan varmı

düşük zamanındaki belirtilerinizi bilmiyorm ama benim sık idrar ciddi kasık ağrısı sekiz gün sonra neganitfi hatta 11. gün de kanda sıfırdı 12. gün adet günüm 28 hamileydim

düşük zamanındaki belirtilerinizi bilmiyorm ama benim sık idrar ciddi kasık ağrısı sekiz gün sonra neganitfi hatta 11. gün de kanda sıfırdı 12. gün adet günüm 28 hamileydim
Tekrar kaçıncı gün test yaptınız

Sizin kanda negatifti sonradanmi yükseldi acaba
Kanda negatifti ilişkiden sonra kasık ağrım olunca sürekli test yaptm kan verdim adet günümden önceki gece kan verdm sıfır çıktı adet günüm pozitif hamileydim doğum da yeni yaptm zaten

Kanda negatifti ilişkiden sonra kasık ağrım olunca sürekli test yaptm kan verdim adet günümden önceki gece kan verdm sıfır çıktı adet günüm pozitif hamileydim doğum da yeni yaptm zaten
Bende kan verdim negatif çıktı adetim iki gün gecikmisti verdim genelde günü gününe olurum daha olmadım sizce yukselirmi

Bende kan verdim negatif çıktı adetim iki gün gecikmisti verdim genelde günü gününe olurum daha olmadım sizce yukselirmi
bilmiyorm ki işte bu geç döllenme geç yumurtlama durumları oluyor ya bikaç gün sonra yine yapın da bence olsa çıkardı

X