Nakış Kanaviçe Arşivim

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

ilgi duyduğunuz hobiler nelerdir

• Ankete Katılan
    602
slm mümkünse sayfa 60 taki tablonun daha detaylı açıklamalı şablonunu adresime yolarmısınız ,nerde hangi teknik kulanılmış pek anlaşılmıyor çarpı işimi ,yarım çarpı işimi vs ama tabloya bayıldım doğrusu işlemek isterim teşekkürler hobi evinde başarılar dilerim .

Size nekadar teşekkür etsem azdır çok güzel zarif modeler herbiri ayrı güzel ,elinize ,yüreğinize sağlık iyiki varsınız hepsi ayrı güzel hangisini işliyeceğimi şaşırıyorum doğrusu:) sizden ricam goblen pano modelerine daha fazla yer vermeniz bu tablolar kit halinde satılıyor fakat fiyat olarak baya yüksek şemasını bulmakta çok zor sitenizde ki panoların şemasını vermişsiniz fakat çok karışık ve küçük istediğim tablo ların şemasını msn adresime yolarmısınız böyle bir imkan varmı acaba. sizi ve canko,yu yürekten kutluyorum faliyetlerinizin devamını tüm kalbimle diliyorum bütün güzelikler sizlerin olsun .

sabahladım hala 132 ci sayfadayım çok güzeller sağolun bizlerle paylaştığınız için bende tavuz kuşlu modelin şablonunu istiyecektim aslında bütün panoların şablonunu gönderseniz hayır demem :) hepsi güzel size adresimi yazmıştım teşekkürler bu arada benimde adım emel adaşımada selamlar :)

çok teşekkürler beğenmene sevindim,şablonların büyük halini görmek için üzerlerine tıklaman yeterli yeni sayfada açılıyor büyük halleri yine de problemli olanlar olursa gönderirim...
ben burda genelde kanaviçe şemalarını veriyorum, yani hepsi çarpı işiyle yapılıyor...goblen şeması istersen hangi resmi istediğini buraya yükle sana kanaviçe şemasını bulmaya çalışayım...

ya bunlar ne kadar güzel ya...hazır izinliyken yapayım bişeyler,çok heveslendim......çok sağolun paylaşımınız için...

:emir_bebek: Bütün sayfaları tek tek gezdim uyuyan bebek motifi arıyorum ama bulamadım acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz,yeni doğacak bebeğim için battaniye üzerine işlemek istiyorum ,şimdiden teşekkürler a.s.

:emir_bebek: Bütün sayfaları tek tek gezdim uyuyan bebek motifi arıyorum ama bulamadım acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz,yeni doğacak bebeğim için battaniye üzerine işlemek istiyorum ,şimdiden teşekkürler a.s.

nasıl bir şey istiyorsun? çizgi film karakteri mi olsun yoksa normal uyuyan bir bebek olur mu?

kaneviçe pike takımı yapmak istiyorum desende yardımcı olursanız sevinirim

pike takımını kendin için mi yapacaksın çocuk için mi...ona göre fikir vereyim size

acaba bana gemi resimleri içeren deniz manzarası motifi gönderebilir misiniz. tablo işlemek istiyorumda. şimdiden teşekkürler.

X