Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

Kizlar doktorum suan gebelik gorunmuyor ama degerin yukselebilir bjr hafta sonra testi tekrarlayalim dedi rahmin gebelik icin yeterli kalinliga ulastiginj soyledi sizce gebelik munkun mu kan testim 1.20 cikti rahim kalinligim 22 cm

merhaba ben de erken belirtileri dinliyorum vucudumda, ama bi anne bence içinde bebek olup olmadigini hissedebiliyor. gögus hassasiyeti var ama ilk denemelere 7-8 gün once başladik. artik döllenmişsede eger rahme yerleşmişdir. adet tarihimi 5-6 sı gibi daha 2-3 gün var kednimi zor tutuyorum. kalbim hamile oldugumu söylüyor.

selamlar konuyu araştırdım ama göremedim. kanda en erken ne zaman görünüyor acaba? ben cumartesi doktora gittiğimde yumurta çatlamıştı yani ya 4 ya 5 ocakta çatlamış vaziyette. kanda ne zaman öğrenebilirim en erken?

Selam kizlar nasilsnz gorusmeyeli yeni hamilelerimizi tebrik ediorum Rabbim olmayanlarada nasip etsinnn....adet tarihim 6 subat ve 2 martta kan testi yaptim 1.20 ckti szce erken mi davranmsm yukselme ihtimali var mi ? Birde gogus ucndaki koyu alanda kabarcklar olusmstu onlarda artmis biraz belrti olablrmi
Merhaba sizi şimdi okudum adetime 6 gün var ve bu gün kan verdim <1.20 çıktı negatif yani sizin sonradan değer yükseldi mi cevap yazarsanız sevinirim

Hanimlar son iliski 15 nisan beklenen adet tarihi 29 nisan kanda beta 26 nisanda 16.6 cikti doktor tekrarla iki.gun.sonra dedi yarin tekrarlayacagim ama dun hafif kahve lekem.geldi iliskiden 10_12 somra kanda cikar diyorlar ben 11. Gun baltirmis oldjm bir yandan da korkuyorum acaba kimyasal mi diye

Hanimlar son iliski 15 nisan beklenen adet tarihi 29 nisan kanda beta 26 nisanda 16.6 cikti doktor tekrarla iki.gun.sonra dedi yarin tekrarlayacagim ama dun hafif kahve lekem.geldi iliskiden 10_12 somra kanda cikar diyorlar ben 11. Gun baltirmis oldjm bir yandan da korkuyorum acaba kimyasal mi diye
Kimyasal olup olmadığını değerin artışından anlarsın canım lekelenme normal doktoruna muhakkak söyle

Merhaba ya ben yeniyim burda nerden yazacağımıda bilemedim size cevap yazayım dedim bi sorum olcak normalde 24 günde bir adet görüyorum bugün adetimin 3. Günü ama ben hala olmadım 3 gün geçti dün ve bugün erken gebelik testi yaptım idrarla ama negatif çıktı bugün doktoruma yazdım çocuk düşünüyoruz diyerekten gitmiştim o bana idrar testi yanılabilir yarın bi kan ver dedi peki daha çok yeni adatim 3 gün gecikti kanda çıkar mı oda negatif çıkcak diye çok üzülüyorum 1 senedir deniyoruz olmuyo 😔

X