Saç Rengi ve Saç Boyama Kara kaşlı kara gözlü olup saçını sarıya boyatan?

sonkafautucu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
550
374
Arkadaşlar benim kaşım gözüm siyah ama tenim pürüzsüz beyaz. Yıllardır koyu renk saç kullanıyorum geçenler de aralara hafif ışıltı attırdim. Çevremdekiler çok begendi. Hayatım da bir kere de olsa sarı saçı denemeyi çok istiyorum. Benim gibi kaşı gözü siyah olup saçını sarıya boyatıpta yakışan var mı? Çingene gibi olmak istemiyorum. Güzel küllü tonlarında sarı saç düşünüyorum. Kaş rengimi de kırdırarak tabi ki.. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Denersin begenmessen tekrar boyarsın yani başkasına yakısmaz sana yakısır sana yakısmaz baskasına yakısır:işsiz:

Bence üzülürsün sonra.Sürekli boyaman gerekecek.Özellikle ufacık dip gelmesi bile insanı rahatsız ediyor.Ombre tarzı daha uygun.Begenmezsen saçların yanmış olacak kopacak bunları da düşün.

O iş ten rengiyle degilde yüz tipiyle, sekliyle alakalı. Her beyaz tenli olan kendisine sari sacin yakisacagini dusunur ama inanilmaz ciğ durabiliyor.
Bende beyaz tene siyah veya koyu saçı cok yakistirir, begenirim ve gozumu karartip siyaha boyatmak istedim sacimi. Ancak kuafor boyamam dedi :KK70:
Tutturdum boya diye, sonunda siyah bir peruk getirdi ve yakismadigini gorup vazgectim siyahtan. Guvendiginiz bir kuaforden fikir alin.

Sarının çeşit çeşit tonu var, senin ten rengine yakışanı da illa ki vardır. Mühim olan o tonu yakalamak. Bunun için iyi bir kuaföre gitmeni tavsiye ederim. Sarı saç gerçekten uzman işi :)

Arkadaşlar benim kaşım gözüm siyah ama tenim pürüzsüz beyaz. Yıllardır koyu renk saç kullanıyorum geçenler de aralara hafif ışıltı attırdim. Çevremdekiler çok begendi. Hayatım da bir kere de olsa sarı saçı denemeyi çok istiyorum. Benim gibi kaşı gözü siyah olup saçını sarıya boyatıpta yakışan var mı? Çingene gibi olmak istemiyorum. Güzel küllü tonlarında sarı saç düşünüyorum. Kaş rengimi de kırdırarak tabi ki.. Yardımcı olursanız çok sevinirim..
Esra eroldaki edayı bilir misin stüdyo şefi olan o kız bayağı esmermiş platin kullanıyor ve göze batmıyor bence

Sarı sacı makyajsız kullaninca cok kötü duruyor insanin yüzunü cökmüş gösteriyor bende kara kaş kara göz olarak sarı sacı denemiştim amann Allahım tam bir faciaydı tüm saclarımın yanmasını göze alarak ayni gün koyu renge boyamışım :KK66:

Arkadaşın dedigi gibi sarı bir peruk takıp deneyin cok mantıklı :KK66:

Saçın yapısı bile çok önemli, saçın söylediğin kadar siyahsa istediğin sarı tona gelmesi için ciddi bir açıcı işleminden geçmesi lazım,

sürecin sonunda saçların yanıp kopabilir ya da keçeleşebilir çok iyi düşün canım, yazık olmasın saçlarına

Boyatmadan önce kk saç bakım topiklerine bi uğra derim :KK66:

Perukla bir fotoğraf paylaşmıştı uzun zaman önce koyu kumrala benziyordu rengi 18lik çıtır gibi duruyordu valla oda yakışmıştı
Onlar sürekli diplerini boyatan ve boyatabilecek insanlar.Vakitleri de bol paraları da...Gözleri de renkliydi olması çok doğal ona.Tonu da önemli gerçi öyle platin sarı gitmez bence herkese

Android iphone icin uygulamalar var sac renginle oynayabildigin. Oyle bastan salma photoshop felanda degil. Bi bak derim.

Ben de kumralım hayatta bana sarı olmaz derdim. Dore kumrala boyayıp ombre yaptı saçıma kuaförüm ve vuhh ben neymişim dedim :KK70: dipler 4 cm uzasa bile sıkıntı da olmuyo haliyle. Bi de uzman birinde yaptırmak lazım benim 7 ay oldu o sarılarım yeşillenmedi. Güvendiğiniz birine yaptırın..

Teniniz beyazmış, kaşlarınızı da boyatırsanız olur belki, madem bu kadar heves ediyorsunuz bir kere olsun boyatın isterseniz ama sarı, kızıl gibi tonlar sürekli makyaj istiyor, makyaj yapmazsanız yüz çok soluk ve hastaymış gibi duruyor.

Bende sizin gibi kara kaş kara gözlüyüm ama tenim buğday, hayatımda bir kere kızılın çok açık bir tonu için saçlarımı açtırmak zorunda kaldım, boya akmaya başlayınca altta sarımtırak bir renk oluştu, acayip korkunçtu, sarıya boyasam kendimden kaçardım, o derece berbat duruyor bende :confused:

Daha öncede boyamışsın sarıyı herkes begenmiş dedigine göre niye tekrar sorma geregi duydun anlamadım :işsiz:

pat diye sarı yapmazsınız dipleri koyu kumral aşagıya dogru sarı ışıltılar cok sırıtmaz gözünüzde alışır deneyin bence begenmezseniz bı kac ay kullanır koyu renge rahat dönersiniz

X