Saç Rengi ve Saç Boyama Siyah Saç Evde Kahverengine Boyanabilir Mi?

daisycrown

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
1
0
23
Kızlar merhaba,
Üyeliğimi açar açmaz sizlere danışmak istediğim bir konu belirdi.
Bir süredir saçlarımla çok uğraşıyordum. Koyu kahve saçıma sarı tonlarını evde açıcı kullanmadan tutturmaya çalıştığım için saç rengim bronz kahvemsi bir renkti ama beni rahatsız etmiyordu ve güzel de duruyordu aslında. Ama sıkıldığım için bugün Garnier'in 3-Koyu Kahve rengini aldım ve saçımı komple boyadım.
Allah nerden düştüm ben o hataya?!!
Şu an saçım bildiğiniz siyah ve ben kendime asla yakıştıramadım. Açık tenli ve renkli gözlüyüm dolayısıyla suratım parlıyor resmen. Biraz aktıktan sonra bir ton açık renk alıp kendi saç rengime (koyu kahveye) döndürürüm diye düşünüyordum ama açıcı kullanmadan bu pek mümkün değilmiş herhalde :// Şimdi size sorum şu ki: Yine de bir şans verip denemeli miyim, kuaförden yardım mı almalıyım yoksa sessiz sakince akmasını bekleyip hatamın sonuçlarına mı katlanmalıyım 😅 Ve son bir soru daha, bu boya ne kadar sürede kafamdan tamamiyle akar? 🥺

Son cumleleriniz de yazdığınız gibi maalesef saçınızın açıcı ile yıpranmasını göze alamıyorsanız sessiz sedasız akmasını beklemenizi tavsiye ederim. 3.0-4.0 bu tonlar siyah çıkıyor. 5.0 bitter çikolata rengi 6.0 sütlü çikolata rengi diyerek açılarak gidiyor. 1,2,3,4 siyah olur maalesef. Birde boya boyayı açmaz bekleyemezseniz eğer açıcı ile açtırmak en doğrusudur.

X