Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

kızlarrrrrr harikasınız ya bayıldım bu foruma. bu sabah okudum bu topiği ve eve geldim meğer annem küç ve keten tohumunu ayranla karıştırır da yermiş kolestrol için :) hemen bir kaşık pekmezle ben de denedim ama iğrençtiiiii. annem yarın da ayranla dene dedi dur bakalım ne olacak. yakında şerbetçi otlu olanada başlayacağız beraber. herkese şanslar dilerim umarım bu tahta göğüs kafesim benim de memelenir.laelaelaelaelae

kızlarrrrrr harikasınız ya bayıldım bu foruma. bu sabah okudum bu topiği ve eve geldim meğer annem küç ve keten tohumunu ayranla karıştırır da yermiş kolestrol için :) hemen bir kaşık pekmezle ben de denedim ama iğrençtiiiii. annem yarın da ayranla dene dedi dur bakalım ne olacak. yakında şerbetçi otlu olanada başlayacağız beraber. herkese şanslar dilerim umarım bu tahta göğüs kafesim benim de memelenir.laelaelaelaelae

Sanada bol şans canım umarım işe yarar sendede düzenli ye canım işe yarar

peki annenin göğüslerinde bi değişim olmuşmu şimdiye kadar yaş itibariyle belki olmamıştır ama yinede merak ettim CADIARZU

peki annenin göğüslerinde bi değişim olmuşmu şimdiye kadar yaş itibariyle belki olmamıştır ama yinede merak ettim CADIARZU

yok be canım biz ailece miniciklerdeniz ama annem mide ağrısı yaptığı için bir hafta sonra bırakmış keten tohumuna devam ediyor şimdi sadece. bizde yapmaz herhalde diye düşünüyorum.

Kızlar bu kara üzüm çekirdeği mi yoksa kara üzüm çekirdeği tozu mu? Sanki buralarda bir yerlerde tozu diye bişey de okumuştum. Farkı var mı bunların?
Bugün gidip sordum aktara, Kara Üzüm Çekirdeği var ama tozu yok dedi kaydirigubbakcemile3

Kızlar bu kara üzüm çekirdeği mi yoksa kara üzüm çekirdeği tozu mu? Sanki buralarda bir yerlerde tozu diye bişey de okumuştum. Farkı var mı bunların?
Bugün gidip sordum aktara, Kara Üzüm Çekirdeği var ama tozu yok dedi kaydirigubbakcemile3

Canım o toz gibi zaten. Kara üzüm çekirdeği deyip alacaksın..

Kızlar ben de geçen sene uzun süre kullandım küç'ü. 5-6 ay kullandım.. Cm hesabı yapmadım ama dolgunlaşmışlardı.. Fakat şöyle bir şey var bırakınca yavaş yavaş söndüler yine kaydirigubbakcemile3
Ama üzerine düşmek gerek.. Ben geçen hafta tekrar başladım..

Canım o toz gibi zaten. Kara üzüm çekirdeği deyip alacaksın..

Kızlar ben de geçen sene uzun süre kullandım küç'ü. 5-6 ay kullandım.. Cm hesabı yapmadım ama dolgunlaşmışlardı.. Fakat şöyle bir şey var bırakınca yavaş yavaş söndüler yine kaydirigubbakcemile3
Ama üzerine düşmek gerek.. Ben geçen hafta tekrar başladım..

Ayy hadi yaa kaydirigubbakcemile3 Ben de toz değildir diye adaçayı aldam döndüm geriye kaydirigubbakcemile3 Neyse bi dahaki gidişimde alırım teşekkür ederim canım :dance:

mrb kızlar bugun küç aldım aktardan bugun akşamdan itibaren kulanacağım iişallah işe yarar.

mrb kızlar bugun küç aldım aktardan bugun akşamdan itibaren kulanacağım iişallah işe yarar.

Hoşgeldin canım hadi bakalım sendende güzel gelişmeler bekliyoruz sabah akşam düzenli kullan tamamı aksatma herşey güzel olsun kolay gelsin canım

ben 2 aydır küç kullanıorum,Tarcinli_Kurabiye nin dediği gibi bi kaç gün almadım hne emen söndülerr:KK43: başladım yine,ağrım var fakat ölçülerde değişme yokk,dahada küçülücekler die yüz üstü bile yatmıorumm,ne kremler ne haplarr hişş bi işe yaramadıı nolurr küç işe yarasın yaww:Saruboceq:

ben 2 aydır küç kullanıorum,Tarcinli_Kurabiye nin dediği gibi bi kaç gün almadım hne emen söndülerr:KK43: başladım yine,ağrım var fakat ölçülerde değişme yokk,dahada küçülücekler die yüz üstü bile yatmıorumm,ne kremler ne haplarr hişş bi işe yaramadıı nolurr küç işe yarasın yaww:Saruboceq:

Canım agrı warsa büyüme olucaktır hiç aksatma ilk aylarda sonra yawaş yawaş bırakırsın küç işe yarar ama yağlada masaj yap bence tamam tatlım

Hoşgeldin canım hadi bakalım sendende güzel gelişmeler bekliyoruz sabah akşam düzenli kullan tamamı aksatma herşey güzel olsun kolay gelsin canım

canımtşk ederim ilk gun suyla içemedim yoğurtla yenmemesini tavsiye etmişsin ama yesem bişey olurmu ayrıca cevap yazman beni gerçekten ok motive etti tşk ederimalkisalkisalkis

canımtşk ederim ilk gun suyla içemedim yoğurtla yenmemesini tavsiye etmişsin ama yesem bişey olurmu ayrıca cevap yazman beni gerçekten ok motive etti tşk ederimalkisalkisalkis

Rica ederim canım tabiki cewaplıycam sorularınızı

Yoğurtla pek tawsiye etmiyorum ama tadına alışana kadar ye canım alışınca suyla yutmak daha kolay gelicek sana tamam mı tatlım kendine iyi bak opuyorumnanaktan

Rica ederim canım tabiki cewaplıycam sorularınızı

Yoğurtla pek tawsiye etmiyorum ama tadına alışana kadar ye canım alışınca suyla yutmak daha kolay gelicek sana tamam mı tatlım kendine iyi bak opuyorumnanaktan

ben de kesinlikle yoğurtla tavsiye ediyorum. çok iyi gidiyor. ama suyla mide bulandırıyor, dişe kaçıyor :s

Benim de 1 haftayı geçti küç yiyorum, rezene içiyorum daha ses seda yok benimkilerden...:eek:

Canım agrı warsa büyüme olucaktır hiç aksatma ilk aylarda sonra yawaş yawaş bırakırsın küç işe yarar ama yağlada masaj yap bence tamam tatlım

nuruummm çok teşekkür ederim fakat nasıl masaj yapıcam bilmiorum küçülücekler die yüz üstü bile yatmıorumki dokounmak şöyle dursun:bbo:

ışte masaj teknikleri

1.gögüs sıkılığı we gelişimi için uyarı noktaları

2.uyarı noktalarına 7 kez bastırınız

3.uyarı noktalarına tekrar 7 kez bastırınız

4.iki elinizle dönüşümlü olarakgöğsü yukarı çekerek masaj yapınız

5.iki elinizle dönüşümlü olarak göğsü dışardan içeriye doğru çekerek masaj yapınız

Kesinlikle yükarıdan aşşağıya yapmayın göğüsler sarkar

sewgilerimle

Son düzenleme:
ay bi anlatın ben anlamadım
küç ne nerde satılır?
küçü üzümlemi karıstırcaz

kıs ne üzümü kaydirigubbakcemile3

küç ü yoğurtla kariştir her gun sabah akşam yoğurtla ye :)
ben yapıodum ama sıkılıyorum her gun her gun tadını sevmedım bıraktım duruo yarısı halen :)
bi de nerde satılır demişsin cnm ya ben internetten almiştim 20 lira mıydı neydı bayagı oldu ama

X