Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

bende de küç var ama tam anlamıyla düzenli kullanmıyorum başlıycam suyla almaya =D belki dikleştirme bile yapar..dolgunlaşan meme dikleşir umuduyla yapıyorum bakalım D:

bende 1 senedr kullanıyorum baya baya faydası war..tadınıda sewıyorum ben gıdıp gelıp yıyorum hatta susuz falan ..

suyla içilmiyo.diş arasına falan kaçıyo çiğnenmiyo..nasıl yiyosunuz ya :KK70:

suyla içmeyi denedim de dibe çöktü hep içerken..direk ağza da atmak istemiyorum..yoğurt mantıklı D:

suyla içmeyi denedim de dibe çöktü hep içerken..direk ağza da atmak istemiyorum..yoğurt mantıklı D:

Canım en güzeli suyla yutmak bir tatlı kaşığı küç ağıza alyosun hemen üstüne su içiyosun suyun içine karıştırdınmı içemessin en güzeli suyla yutmak okiş opuyorumnanaktan

sende ne kadar surede ne kadar işe yaradı cnm ?

canım 4-5 ay düzenli kullandım 4 cm büyüdü sonra ara ara akşamları bir gün yedim bir gün yemedim kafama göre aldım büyüme hala duruyo önemli olan düzenli kullanımdır we inanmaktır sewgileropuyorumnanaktan

ya canişkolarım .. hemen yarın alıcam bu küç denen şeyi 9 aya kadar büyüdü büyüdü büyümedi aldıgım küçleri size yedircem yoksa:KK43::KK43: şaka bir yanada yarın ciddi anlamda başlıcam nasipse her farklı formülde mutlaka küç denen olay geçiyo hade bakalım hayırlısıkafamçokkarıştı

Canım al al pişman olmıycaksın memişinide büyütecek cildinide güzelleştiricek kanda yapıcak sana bak görüceksin ama düzenli kullanıcaksın işe yaraması için düzenli yemek çok önemlidr opuyorumnanaktan

Canım en güzeli suyla yutmak bir tatlı kaşığı küç ağıza alyosun hemen üstüne su içiyosun suyun içine karıştırdınmı içemessin en güzeli suyla yutmak okiş opuyorumnanaktan

ağzıma kaşıkla alıp suyla yutiyim dedim midem bulandı..suya karıştırmayı denedim hiçten olmadı..yemek yanında da yiyemedim çatur çutur.. artık zar zor bulcam bi yolunu..yoğurt yerine suyla alışmaya çalışcam

ben suyla yıyebılıorum agzıma alıorum bı kasık ardından bır bardak su ben yıyorum sorun yokta 4 5 ay yıcess heaaa:umursamaz:

aa o kadar uzun mu yemek gerekiyormuş :bbo:

Ewet düzenli yiyiceksiniz canlarım inanın alışıyosunuz ilk başlarda unuturum diye alarm kuruyodum sonralarda tadınada alışttım alışmak zor oldu ben pudinğ le yiyordum küçük pudinğ alıyodum 2 kaşık pudinğle yiyodum sonra suyla alıştım sizde alışırsınız düzenli yemeye suyla alırsanız yanınızda küçük bir kawonoz taşıyabilirsiniz sabahki saatinizde ben öğlen 12 gece 12 alıyodum sizde kendinize göre ayarlayın opuyorumnanaktan

kabuklu tohum yiyecekler kilo yapmaz cnm tohum kurusu yani.kuruyemiş değil

cildin kollejen bağlarını kuvvetlendiriyo yani cilt yaşlanmalarına ve damar sertliğine bile iyi gelir..ayrıca regli düzenliyor ve bilgisayar başındaki gözleri koruyor deniyor..okadar çok etkisi varki..o yuzden yemek daha iyi yağına göre

Ewet reğlim düzene girdi cildimde güzelleşti biraz gözlerede iyi geliyosa dikkatli bakıyoruz pc başındayken buda iyi yani

hem sağlığmıza yardımcı olurken hem göğüsleri büyütüyoruz fena mı :KK70:

X